To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

MotorSport - [RPP] RPP 2011

pum - Wto 22 Lis, 2011

Janusz napisał/a:
przy ostrym traktowaniu seryjnie skrzynie w niektórych samochodach sypią się na potęgę

to jestem w stanie przyjąć do wiadomości :)

korek171 - Wto 22 Lis, 2011

http://www.rajdy.hoga.pl/...+%28sportowy%29

Już się auto znudziło, czy tylko próby sprzedaży.... Jestem w szoku jak czytam specyfikację tego auta...... o_O

EmerytRs2 - Wto 22 Lis, 2011

106 napisał/a:
onboard kompletnie nie oddaje KITCARA o mocy 170+


że co?? :] o kurcze chyba dawno po górach nie jeździłem, masakra jak wolno na filmiku wygląda.

Mick - Wto 22 Lis, 2011

jakby Kędzior został aktywowany i się zalogował to mógłby opowiedzieć więcej na temat jazdy i samochodu. Generalnie filmik nie oddaje tej prędkości, dla nas było dużo szybciej miejscami
Jaco - Wto 22 Lis, 2011

GeKo napisał/a:

sekwencja jest super, dopóki np nie wypadniesz z drogi i zostanie Ci się auto np na 3 czy 4 biegu, trzeba przebić do 1 lub wstecznego co nie jest łatwe jeśli koła się nie obracają. Wtedy trzeba się trochę naruchać biegami góra dół 3-4-3-4 aż w końcu załapią niższe biegi.



Można sobie pomóc sprzęgłem, i wtedy biegi schodzą jak trzeba ;)

Bad-i - Wto 22 Lis, 2011

korek171 napisał/a:
http://www.rajdy.hoga.pl/gielda/ogloszenie.asp?id=120623&strona=1&D=1&Sl=&Dzial=sprzedam+samoch%F3d+%28sportowy%29

Już się auto znudziło, czy tylko próby sprzedaży.... Jestem w szoku jak czytam specyfikację tego auta...... o_O


sorry ze to napisze bo zazwyczaj nie krytykuje, ale z tą cena to kolega poszegl grubo niczym Hołek po krzakach :lol2:

GeKo - Wto 22 Lis, 2011

Jaco napisał/a:
Można sobie pomóc sprzęgłem, i wtedy biegi schodzą jak trzeba


Podobno w DS3 nie :D

Jaco - Wto 22 Lis, 2011

GeKo napisał/a:
Jaco napisał/a:
Można sobie pomóc sprzęgłem, i wtedy biegi schodzą jak trzeba


Podobno w DS3 nie :D


Nie wiem nie miałem do czynienia z takim ustrojstwem :) a jaki jest haczyk w DS 3 ?

korek171 - Wto 22 Lis, 2011

Bad-i napisał/a:

sorry ze to napisze bo zazwyczaj nie krytykuje, ale z tą cena to kolega poszegl grubo niczym Hołek po krzakach :lol2:


hehe ależ mocno naciągana filozofia z tym hołkiem xD
Badi każdy ma swoje marzenia - nie każdy może srać kasą na lewo i prawo budując od zera swoje auto.... I nie odgrywaj się za innego kolegę, bo nie o to tutaj chodzi.... A jeśli możesz to wyedukuj mnie co możnaby lepszego zbudować że będzie aż taka przepaść sądząc po twojej ocenie (pomijając sekwencję, 16v)- zawszę chętnie uczę się nowych rzeczy które są związane z 4 kółkami, a tymbardziej związane z możliwościami rozbudowy 106/saxo, które i tak zawsze pozostaną tylko w głowie :) I ciekawe ile ty wiedziałeś na ten temat zanim zacząłeś edukować się od innych przy budowie swojego saxo.......

rundi - Wto 22 Lis, 2011

qbus napisał/a:
Cytat:
w rajdach na odwrót, w górę ze sprzęgłem w dół bez


Znam takich co przy kłówce biegi w górę jak i w dół zmieniają zawsze ze sprzęgłem. Kwestia tego kto ile hajsu ma :)


Radek Pogan cały zeszły sezon zmieniał biegi i w górę i w dół bez sprzęgła a skrzynia cały sezon wytrzymała bez najmniejszego problemu (Sadev) i dopiero na zeszłoroczną Barbórkę robiliśmy rewizję.

qbus - Wto 22 Lis, 2011

korek171 -> czemu edytowałeś posta? :)

rundi -> w skrzyniach Drentha wszystko leci na potęge, w CTR'ach głównie 3 bieg i półosie, nie wiem czy to by wytrzymało chociaż 1 rajd takiego traktowania

M - Wto 22 Lis, 2011

Przejrzalem edycje i nic tam ofensywnego nie ma. Kolega dodal tekst i tyle. Nie ma sie co wzniecac :)
korek171 - Wto 22 Lis, 2011

qbus napisał/a:
korek171 -> czemu edytowałeś posta? :)


Bo pierwsza wersja była bez ładu i składu :)

Michał - Wto 22 Lis, 2011

korek - ja tylko takie małe info chce dać ze badi ma 220cm wzrostu, w bicku z 93cm bedzie. Do tego lubi parzyć herbatę pokonanym ...
Jaco - Wto 22 Lis, 2011

Michał napisał/a:
korek - ja tylko takie małe info chce dać ze badi ma 220cm wzrostu, w bicku z 93cm bedzie. Do tego lubi parzyć herbatę pokonanym ...



i zawsze ma przy sobie latare ;D

swoją drogą to można w bardziej normalny sposób napisać, że twoim zdaniem to auto jest warte swojej ceny :wall:



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group