To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

MotorSport - [F1] Kubica i F1 2009

anjas - Nie 05 Kwi, 2009

Jestem w kontakcie z FIA. Rekomenduję im przerwanie wyścigu.
Jakarti - Nie 05 Kwi, 2009

anjas napisał/a:
Rekomenduję im przerwanie wyścigu.


moze wznowia.. przestaje padac, pojawilo sie slonce..

kubas - Nie 05 Kwi, 2009

brak mi slow.....
Jakarti - Nie 05 Kwi, 2009

no i chyba pojada.. :)
Anonymous - Nie 05 Kwi, 2009

najgorsze GP jakie widzialem, komentarz na polsacie pozostawia wiele do zyczenia
fydi - Nie 05 Kwi, 2009

uuuaa :sleep: nudy. kicha.
ps - Nie 05 Kwi, 2009

Heidfeld drugi.. ale ja go nie lubie...
saxorulez - Nie 05 Kwi, 2009

kubas napisał/a:
brak mi slow.....


ale odnośnie czego?

fydi - Nie 05 Kwi, 2009

Dobrze dla Kubicy, że wszyscy dostają połowę punktów. Natomiast martwi mnie to, że wybuchł mu nowy silnik który teoretycznie powinien starczyć jeszcze na 2 wyścigi :/
ps - Nie 05 Kwi, 2009

Ja ogladam na bbc1 i trzeba przyznac, ze ich transmisja naprawde robi robote. Najlepsze bylo jak ich komentator (Byly kierowca f1 - Martin Brundle) probowal przed startem obadac dyfuzor toyoty. Mechanicy toyoty stali dookola tylu auta i nie dopuszczali nikogo. Dziecinada jak mowil Martin, bo przeciez wszystko i tak widac na zdjeciach/filmach, wiec nieco sie z nimi droczyl - podchodzil, zagladal - a ci prawie go odpychali... ehehee :)
ps - Nie 05 Kwi, 2009

o kurde - a teraz jeszcze na koniec transmisji dali za.yebisty filmik podsumowujacy z jakas nie-rhian'owa wersja "umbrella" w podkladzie. :pom:
kubas - Nie 05 Kwi, 2009

saxorulez napisał/a:
kubas napisał/a:
brak mi slow.....


ale odnośnie czego?


odnosnie pecha jakiego ma w poczatku tego sezonu kubica
odnosnie komentarza na polsacie to jest tragedia opowiadanie o tych dyfuzorach po raz srylionowy i o tym ze jeszcze rok temu bylo nie do pomyslenia zeby tak wygladala stawka jak na ekranie jest fajna akcja i sie wyprzedzaja... borowczyk jest fatalny.... sokol ok.

PieQt - Nie 05 Kwi, 2009

wogóle za dużo gadają, jak na polsacie wyłączyło komentatorów z malezji, to fajnie można bylo posłuchać jak pracują silniki - normalnie to zagadują wszystko

zapowiada się ciekawy sezon, nie ma co :D

anjas - Nie 05 Kwi, 2009

dzwoniłem do Roberta.
Nie chciał gadać - taki był wkurzony. Może jutro zapytam co i jak, bo nie chce mu już dupy zawracać.

106 - Nie 05 Kwi, 2009

dobrze ze piszesz to nie bede go juz dzis meczyl telefonami...

koniecznie daj znac jak jutro zadzwoni!



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group