To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

MotorSport - [F1] Kubica i F1 2009

martin.h - Nie 05 Kwi, 2009

anjas napisał/a:
dzwoniłem do Roberta.
Nie chciał gadać - taki był wkurzony. Może jutro zapytam co i jak, bo nie chce mu już dupy zawracać.

Jakbyś dzwonił do mnie kilkanaście razy dziennie to też był bym wkurzony :D

A tak na serio to będzie fajny sezon., Brown jest mocny, ale po piętach depczą mu Toyota, Williams i Red Bull, no i może jeszcze BMW. Ferrari zaliczyło chyba najgorszy początek sezonu od nie pamiętnych czasów, strategia z Kimim i deszczówkami rewelacyjna :D Hamilton wkońcu poznał swoje miejsce w szeregu, będzie rewelacyjny sezon.

dzik - Nie 05 Kwi, 2009

No coz, dzisiaj nawet najlepsi mieli problemy z silnikami

k-mart - Nie 05 Kwi, 2009

:rotfl:
o kurde ale stozek! o_O technologia prosto z f1

dzik - Nie 05 Kwi, 2009

Zrobilem specjalnie dla Ciebie dodatkowe spy foto:

k-mart - Nie 05 Kwi, 2009

:D
biore na tapete!

M - Nie 05 Kwi, 2009

dzik napisał/a:
Zrobilem specjalnie dla Ciebie dodatkowe spy foto:
Obrazek

heheh trafilo sie slepej kurze ziarnko...

pokaz lepiej foty tych 3 smietnikow ktorymi od 10 lat nie mozesz wyjechac z garazu :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:

Michał - Nie 05 Kwi, 2009

niezła panna
1.4 :D

KonradMK - Nie 05 Kwi, 2009

dobra suka, poleciała na auto bo robiło pssssyt brum :lol2:
dzik - Nie 05 Kwi, 2009

eM napisał/a:

heheh trafilo sie slepej kurze ziarnko...

pokaz lepiej foty tych 3 smietnikow ktorymi od 10 lat nie mozesz wyjechac z garazu :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:


Lepiej, trafic tyle popsuptych niepsujacych sie fur ;D

Ktorym smietnikiem mam jutro podjechac, czarny, niebieski, srebrny, czerwony? :faja:

pP - Pon 06 Kwi, 2009

Robert Kubica napisał/a:
To nie był zanik, to był brak mocy. 240 km/godz. to wszystko, co wyciągał mój bolid - wytłumaczył.

M - Pon 06 Kwi, 2009

dzik napisał/a:
eM napisał/a:

heheh trafilo sie slepej kurze ziarnko...

pokaz lepiej foty tych 3 smietnikow ktorymi od 10 lat nie mozesz wyjechac z garazu :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:


Lepiej, trafic tyle popsuptych niepsujacych sie fur ;D

Ktorym smietnikiem mam jutro podjechac, czarny, niebieski, srebrny, czerwony? :faja:

Hehehe dajesz niebieskim :D

pP - Pon 06 Kwi, 2009

z onetu

Cytat:
Na GP Hiszpanii (10 maja) Robert Kubica dostanie nowy, lżejszy samochód, aby zastosować KERS. I dostanie nowe dyfuzory, takie jakie ma zwycięski Brawn GP - o ile 14 kwietnia FIA uzna, że są przepisowe - czytamy w "Gazecie Wyborczej".
Według doniesień fachowców już niebawem zobaczymy całkiem odmieniony bolid BMW Sauber. Inżynierowie w Hinwil i w Monachium pracują nad samochodem dla Kubicy, który będzie o kilkanaście kilogramów lżejszy od dotychczasowego. Jeśli im się uda, Polak będzie mógł skorzystać z KERS.

FreeMan - Wto 07 Kwi, 2009

http://www.tvn24.pl/-1,15...,wiadomosc.html

Mistrz Swiata ma problemy.... mysli o zakonczeniu kariery... a merc chce sie wycofac z F1.

Anonymous - Sob 11 Kwi, 2009

miiiiistrz klip z malezji, wypas piosenka te dialogi..
http://www.formula1.com/services/play_video.html

Rudello - Sob 11 Kwi, 2009

historia świetnie opowiedziana :)


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group