To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

MotorSport - [INFO] Rajd Barbórka (Barbóbrka) 2009

GeKo - Pią 04 Gru, 2009

Panowie a jak to jest, jakieś bilety czy coś musimy zakupić?
Bad-i - Pią 04 Gru, 2009

GeKo napisał/a:
Panowie a jak to jest, jakieś bilety czy coś musimy zakupić?


od 6 rano przy Maku bedzie punkt z biletami - 49 pln za wszystkie odcinki oprocz karowej (trybuna)

pP - Pią 04 Gru, 2009

Bad-i napisał/a:
od 6 rano przy Maku bedzie punkt z biletami - 49 pln za wszystkie odcinki oprocz karowej (trybuna)

potwierdzam!! taki duży koleś będzie sprzedawał przy tym maku.. na hasło hh.org 5pln zniżki :rotfl:

Bad-i - Pią 04 Gru, 2009

pP napisał/a:
Bad-i napisał/a:
od 6 rano przy Maku bedzie punkt z biletami - 49 pln za wszystkie odcinki oprocz karowej (trybuna)

potwierdzam!! taki duży koleś będzie sprzedawał przy tym maku.. na hasło hh.org 5pln zniżki :rotfl:


za piątaka to latare w dach (taki ktory nie przecieka)

Cartoon - Pią 04 Gru, 2009

Karowa + pozostałe odcinki = 159pln
Jacek - Pią 04 Gru, 2009

Cartoon napisał/a:
Karowa + pozostałe odcinki = 159pln

wolę obejżeć to w tv, z roku na rok robią lepsze relacje.

Cartoon - Pią 04 Gru, 2009

jacek czajka napisał/a:
obejżeć


Ała :P

Jacek - Pią 04 Gru, 2009

Cartoon napisał/a:
jacek czajka napisał/a:
obejżeć


Ała :P

uuups ale lipa :oops:

Greg - Pią 04 Gru, 2009

Te bilety to jakas porażka. Ja zawsze wchodziłem wszędzie za free, nawet nie wiedząc że inni płacą (nie mówie o trybunach). Rok temu byłem tylko na Karowej, najpierw stałem przy płocie na startowej, potem na górce trzymając się drzewa - było OK. Dwa lata temu byłem na Żeraniu, Bemowie i Karowej - za free. Nie wiem jak to robiłem. :P

50zł za karnet to trochę przesada, ale z drugiej strony nie zechce mi się wracać do Mc'a jak zajadę na Żerań (o ile...).

Bad-i - Pią 04 Gru, 2009

a ja uwazam ze po to wiekszosc z nas pracuje zeby nie kombinowac i zapłacic te 49 pln za karnet. Nie odbierajcie mnie zle, ale to podobna komibinacja co isc zjesc i nie zaplacic.

Z drugiej strony rozumiem ze 150 pln za trybune to jest sporo, ale 49 pln za wejscie na kazdy OS to chyba tragedii nie ma.

M - Pią 04 Gru, 2009

Bad-i napisał/a:
a ja uwazam ze po to wiekszosc z nas pracuje zeby nie kombinowac i zapłacic te 49 pln za karnet. Nie odbierajcie mnie zle, ale to podobna komibinacja co isc zjesc i nie zaplacic.

Z drugiej strony rozumiem ze 150 pln za trybune to jest sporo, ale 49 pln za wejscie na kazdy OS to chyba tragedii nie ma.

ja uważam ze to gorzej niż tragedia, to robienie z rajdów cyrku za pieniądze.

GeKo - Pią 04 Gru, 2009

Bad-i napisał/a:
a ja uwazam ze po to wiekszosc z nas pracuje
Ja nie pracuje :/ i Śląsk dotrze raczej tylko na Karową, dlatego interesują mnie bilet tylko na tę część widowiska.
M - Pią 04 Gru, 2009

chyba tam gdzie idziemy nie ma biletów ale to pytanie do prof. Chrzanka :D
martin.h - Pią 04 Gru, 2009

Kilka fotek z BK:







tutaj więcej -> http://rallyonline.pl:84/...&T%5bid%5d=4491

Vlodarsky - Pią 04 Gru, 2009

Rodzice mojej małżonki mają nie od tej strony balkon :/ tak bym sobie siedział w fotelu i oglądał :/


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group