To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

Kulturka - [Książka] Co byście polecili na długie zimowe wieczory?

anjas - Sob 23 Kwi, 2011

martin.h napisał/a:
Trumana Capote'ego


co Ty masz z tymi kapotami? ;)

martin.h - Sob 23 Kwi, 2011

anjas napisał/a:
martin.h napisał/a:
Trumana Capote'ego


co Ty masz z tymi kapotami? ;)


Haha, po prostu genialny pisarz i ciekawa osoba :)

Anonymous - Sob 23 Kwi, 2011

"Zielone wzgórza Ułan Bator"-Radek Biczak-ksiązka napisana przez mojego kumpla,chłopaki wybrali sie 20-letnią Ładą do Mongoli,duzo przygód mieli,fajne ,z humorem napisane.Też planuje podobna wyprawe,ale niekoniecznie do Mongoli(ale napewno Azja) i niekoniecznie Ładą
martin.h - Sob 23 Kwi, 2011

Kurde, mnie się marzy Rumunia, może kiedyś jakiś wypad forumowy? :>
Anonymous - Sob 23 Kwi, 2011

Rumunie i Bułgarie planuje w tym roku,pod warunkiem ze dostane urlop,jesli nie to Norwegia
M - Sob 23 Kwi, 2011

Odradzam Bułgarię :)
Anonymous - Sob 23 Kwi, 2011

dlaczego?
anjas - Nie 24 Kwi, 2011

M napisał/a:
Odradzam Bułgarię


właśnie, dlaczego?
jedną z opcji na moje tegoroczne wakacje jest bułgaria bo jeszzce nigdy nie byłem... więc każde info miło widziane :)

M - Nie 24 Kwi, 2011

Smród bród, "cygaństwo" - zdzieranie kasy przy kazdej okazji - nawet plaże są płatne - chodzą kanarzy i sprzedają bilety - obowiązkowe. Czystość morza na trochę lepsza od bałtyku. Kultura na drogach 10x gorsza niż w warszawie - sumarycznie mix postsowieckiej republiki z jakimś krajem arabskim. Odradzam też duże "kurorty" typu słoneczny brzeg - pełne pijanej głośnej chołoty z uk i niemiec.
To tak okiem malkontenta.

anjas - Nie 24 Kwi, 2011

dzięki :)
Bonczek - Nie 24 Kwi, 2011

Ja pierwszy raz w życiu kupiłem sobie ksiazke i w końcu miałem trochę czasu zeby ja poczytać - Chłopaki w sofixach (autor Jakub Porada) - książka opisuje dorastanie w Kielcach w latach 80', dla mnie jako dla Kielczanina mega :)
Cartoon - Nie 24 Kwi, 2011

Ostatnio zacząłem hurtowo czytać książki Tess Gerritsen i Harlana Cobena- czyta się to całkiem przyjemnie :)
Jakarti - Wto 26 Kwi, 2011

rabarbar napisał/a:
jesli nie to Norwegia

tez samochodem?
marze o Norwegii.. cisza, spokoj.. ehhh ;)

Anonymous - Wto 26 Kwi, 2011

Jakarti napisał/a:
rabarbar napisał/a:
jesli nie to Norwegia

tez samochodem?
marze o Norwegii.. cisza, spokoj.. ehhh ;)


Tak,do Szwecji dojedzie do mnie syn z kobitą i pojedziemy na tydz do Norwegi,nigdy tam nie byłem ale widziałem kilka razy ze statku,i te widoki zapowiadają ciekawe wakacje

Walle - Wto 26 Kwi, 2011

Z życia - kumpel będąc w Norwegii i siedząc w pokoju hotelowym dał drugiemu 50 EURO, żeby mu kupił sześciopak piwa i szczoteczkę do zębów - tamten przyszedł po jakimś czasie i powiedział, że musiał dołożyć do sześciopaka jeszcze i na szczoteczkę mu już nie starczyło....

Także życie w Norwegii jest bajeczne przy polskich zarobkach.

A Bułgarię i Rumunię macie przy polskich trasach, wystarczy się zatrzymać ;D



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group