To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

MotorSport - [RPP] Rajd Świdnicki

szymlorek - Pon 26 Kwi, 2010

Kilka ode mnie:

Lans po parku :)


"Mobilki" odsprzedały troche oszczędności w kanisterku ! :D


Kolejka po autograf!


Jest napinka na wynik! :)




AndreXSi napisał/a:

Twój driver (Nykiel) to masakrator: mieć taki upór żeby całą pętlę przejechac tylko na 2 biegu - szacun!


Żal nam strasznie tego wykluczenia za czas, chłopaki robili co mogli żeby ukończyć pętle i kolejną pojechać już na nowej sprawnej skrzyni, zabrakło naprawdę nie wiele..





--------------------------------------

Słowem podsumowania:
Andre bardzo miło było poznać przy okazji świdnickiego ! :)
Gratulacje dla załogi HH.org za metę mimo wszelkich przed rajdowych przeciwności losu z przygotowaniem auta! :)

Marek23 - Pon 26 Kwi, 2010

Zazdroszczę startującym i ogladającym. Ja bym jeszcze prosił filmik jak Bad-i wsiada do 106 :rotfl:
106 - Pon 26 Kwi, 2010

pod koniec jakiegos OSu poluzowala sie 1 zapinka od maski... klapa zaczela
podskakiwac przy ok 130 km/h

tuz za PKCem wyjazdowym z odcinka:

pilot: bad-i idziesz zamknac ta zapinke?
kierowca: nie no idz ty... zanim ja stad wyjde

:D

Bad-i - Pon 26 Kwi, 2010

ha ha tak było, kurde zapomniałem o tym ;)

Ale to było dobre...........

jarek-malopolska - Pon 26 Kwi, 2010

Bad-i czekaliśmy ze speedem na ciebie i Bartka w sobote na tym parkingu szutrowym przed lodowiskiem, bo byliśmy w biurze prasowym odebrać akredytacje i zauważyliśmy znajome 106 na lawecie, ale chłopaki powiedzieli, że jesteście w drodze i do pół godziny dojedziecie, ale nie mogliśmy tyle zostać bo chcieliśmy zdążyć na pierwszy przejazd zagórza.. Na wieczornym serwisie po pierwszym etapie też nie mogliśmy cię namierzyć jakoś, natomiast co do wydechu to zgubiliście go na ostatnim rozciszowie ?? Na ostatnim przejeździe byliśmy na kostkach i nawet mówię do speeda że ten peugeot to jakoś dziwnie brzmi.. :lol2: chyba, że inna przyczyna była tego ;D
Takie pierwsze na szybko z aparatu, Bad-i/106 na Walimiu ;)

Anonymous - Pon 26 Kwi, 2010

grubo -leciec patelnie z lewa ręką na "zimny łokiec"-mistrz :jupi:
Bad-i - Pon 26 Kwi, 2010

jarek-malopolsk napisał/a:
co do wydechu to zgubiliście go na ostatnim rozciszowie ?? Na ostatnim przejeździe byliśmy na kostkach i nawet mówię do speeda że ten peugeot to jakoś dziwnie brzmi.. :lol2: chyba, że inna przyczyna była tego ;D


Dokladnie tak, wydech spadl chyba na pierwszym kilometrze podjazdu. Odpadl tylko ostatni tlumik (czyli tlumik z katem lacznie). Auto sie tak darlo ze nie bylo slychac pilota, a dodatkowo przez brak tego tlumika kompletnie nie jechalo :( .

p.s. fajna fotka ;)

jarek-malopolska - Pon 26 Kwi, 2010

hehe tylko troszkę zbytni skadrowana, ale nie byłem przygotowany, że to ty i na szybkości wyciągałem aparat i pstrykałem.. ;)
ja zrzuce wszystkie fotki i coś jeszcze znajde to ci wyśle ;)

Anonymous - Pon 26 Kwi, 2010

Rzygający wodą, bez ciśnienia oleju ale:

jarek-malopolska - Pon 26 Kwi, 2010

Na kostce też było "dobrze poszedł" :jupi:
ade - Wto 27 Kwi, 2010

a z ciekawosci jak wygladala jazda bmw?? virnik widze z wynikow, ze przyzwoicie, chociaz chyba jednak m3 powinno troche odjezdzac reszcie osiek
jarek-malopolska - Wto 27 Kwi, 2010

w porównaniu do zeszłego sezonu w tym było na pewno mniej widowiskowo w wykonaniu Virnika...Tak było choćby w Walimiu...Oczywiście siłą rzeczy auto to wychodziło z zakrętu tyłem, ale nie aż tak jak choćby rok temu, w tym widać było 100% jady na czas, co potwierdzały wyniki zwłaszcza z pierwszego etapu.. Podobnie w przypadku Klementowicza, przynajmniej tam gdzie ja stałem...
106 - Wto 27 Kwi, 2010




Bad-i - Wto 27 Kwi, 2010

wyjście z mostka: L3 otwarty na główna - SYF :]
qbus - Wto 27 Kwi, 2010

ade napisał/a:
a z ciekawosci jak wygladala jazda bmw?? virnik widze z wynikow, ze przyzwoicie, chociaz chyba jednak m3 powinno troche odjezdzac reszcie osiek


Virnik caly rajd ladowal wszystkie oski w pewnym momencie byl nawet 7 w generalce z kilkoma N4 za soba... tam po drodze cos sie przytrafilo.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group