To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

MotorSport - Track Day HH.org 03.05 Lublin

Jakarti - Pon 03 Maj, 2010

zapomnialem napisac.
tak dziekowalem i poczulem sie jakbym dostal oskara, a raczej oscara :D

Mick - Pon 03 Maj, 2010

Dobrze się bawiliście!
Żałuje, że mnie z Wami nie było...

kamil - Pon 03 Maj, 2010

kubas napisał/a:
Apropo czasu kamila jeszcze to 1.09 to jest bardzooooooo słaby czas jak na taki samochód, czy ja dobrze pamiętam czy to martin doradzał jakie opony kupić ?


Masz racje, to kiepski czas. Powinienem na początku poprosić Stf, Raste lub Anjasa żeby się ze mną przejechał i skorygował błędy, które popełniałem z torem jazdy, gazem i hamulcem - myślę, że tutaj jest wina, a nie w oponach...Fakt, posprawdzałem sobie i jak na tor to zdecydowanie miałem za mało "atmosfer".
Tak naprawdę to był mój pierwszy tor własnym samochodem i chyba za bardzo się bałem, ze coś uszkodzę...
Uczę się i w Radomiu już podejdę do tematu trochę inaczej.

Tył jednak jest za wysoko (trzeba o jeden ząbek obniżyć) i wiem, że wiele razy mi się uślizgiwał - mogło to mieć wpływ na czasy ?

anjas - Pon 03 Maj, 2010

kubas napisał/a:
Hehehehe swoją drogą może się czepiam ale anjas na lublinie chyba zawsze w tej samej bluzie !


heheh, jak rano zakładałem bluzę to naweg pomyślałem przez chwilę, że ktoś mi to wytknie :)
Ale zaraz przyszła refleksja "nieeee, to nie pedały, nie zauważą nawet" ;) :D

kamil napisał/a:
Powinienem na początku poprosić Stf, Raste lub Anjasa


Kamil, miło mi, że postawiłeś mnie w tym gronie, ale ja za bardzo nie ogarniam. Sam chciałem przejechać się ze STFanem na prawym, ale kurcze, zapisy były dopiero na 2013 rok ;)

kamil napisał/a:
Tak naprawdę to był mój pierwszy tor własnym samochodem i chyba za bardzo się bałem, ze coś uszkodzę...


myślę, że to podstawowa sprawa. Ja nie wiem czy clio zrobiłbym 1.10, tak byłbym wydygany.

PiTT - Pon 03 Maj, 2010

foty
jakosc drastycznie obcięta
klasycznie, jak ktoś chce foty swojego auta to na pw niech daje znaka
http://picasaweb.google.pl/akapitt/TorLublin2010#

PiTT - Pon 03 Maj, 2010

Jakarti napisał/a:

- PiTTek - fajnie, ze w koncu Ci wklepałem!! :D juz nie bedzie 0:01 :D pozdro dla Ewy

heheh, beju
gratki, mistrz czas
ja nieco się zdziwiłem że na "normalnym" kole prawie ten sam czas a po pierwszym kółku czułem że jest lepiej niż w zeszłym roku jak miałem 1:06.8
sam nie wiem, kilka przytarć oponą o rant nadkola na ciasnych łukach nieco mnie zdemotywowało i najzwyczajniej miałem blokadę żeby nie URRRRWAĆ :rotfl:

kamil - Pon 03 Maj, 2010

anjas napisał/a:
Kamil, miło mi, że postawiłeś mnie w tym gronie, ale ja za bardzo nie ogarniam. Sam chciałem przejechać się ze STFanem na prawym, ale kurcze, zapisy były dopiero na 2013 rok ;)


Kilka już torów zrobiłeś ;) Widziałem jak jeździsz i jakie masz czasy ;)
Jakarti ze mną jechał i coś wspominał mimo chodem o gazie i "tarkach" ;) i z nim zrobiłem taki sam czas jak samemu, a to przecież ponad 70 kg więcej - Dzięki Kuba ;)

anjas - Pon 03 Maj, 2010

kamil napisał/a:
Kilka już torów zrobiłeś


Dziś był drugi. :)
W zeszłym roku Lublin był pierwszy. Zacząłem jeździć dopiero po zakupie pralki :)
kamil napisał/a:
Widziałem jak jeździsz i jakie masz czasy


:*

kamil - Pon 03 Maj, 2010

no to szacun !

Mam nadzieje, że Radom to będzie progres ;)

Bad-i - Pon 03 Maj, 2010

mistrz wyścig, ale urwal ale to bylo, zaraz urwie po raz drugi.

Wyjazd mega mistrz, szkoda tylko ze Saxorulex nie robi loda po drodze (tylko kupuje na stacji), Mikan i Anjas (moi agresywni mistrzowie w pralce) chapią wodę przez szybe, eM Maciek robi kiełbke lepiej niz Arłukowicz z SLD, chlopaki z KRC (sorry ze nie pamietam) wala negatywy, i STF ktory koorwa przypyerdolilby IKARUSEM okrazenie jakby mu dali :]


fajna zabawa, lap timer jest. Nastepnym razem robimy full wypas

PiTT - Pon 03 Maj, 2010

aaaa... tak sobie zdałem sprawę że na 100% pojechałem bardziej lajtowo niż pierwszym razem w zeszłym roku
nie boli mnie kolano od zapierania się :D nawet fotela nie przestawiałem
ale... zlikwidowałem stukanie przy sankach, to jednak kwestia tych antiliftów

btw. co się stało koledze w pomarańczowej foce? przez chwilę wyglądało jakby mu się coś wysrało, kopcił i kilka kółek na lajcie jechał

wasq - Pon 03 Maj, 2010

po zapachu pare osob stwierdzilo ze sprzeglo ;D ;D
Anonymous - Wto 04 Maj, 2010

siema sorka ale nie miałem nr do nikogo ale widze, ze lublę i dla ciebie jest niezbyt łaskawe ...

Brawo chłopaki - dobre czasy a warunki widać były zmienne :)

PiTT - Wto 04 Maj, 2010

a ktoś mierzył jakie czasy robiła ta czarna impreza co wpadła na 1 lajtowe? ;)
Anonymous - Wto 04 Maj, 2010

fydi & bonk jakie czasy?

fydi widzę, że było trochę w zielone grane ;D



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group