To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

MotorSport - [RPP+RSMP] 20 Rajd Dolnośląski

speed555 - Pią 08 Paź, 2010

M napisał/a:
Marku dobrze bedzie.

BTW żywy przykład jaki z tej gazety jest szmatławiec.


Dokładnie! ja też trzymam kciuki!

a co do szmatławców to na ten temat na forum autoklubu przeczytałem

Kod:
no w imprezie raczej nie pojedzie bo w radio mówili, że gość stracił prawko dożywotnio... niestety nie wiem kto, bo koleżanka nie zapamiętała nazwiska. w każdym bądź razie chyba nikt z czołówki


media jak widać żerują tylko na takich sytuacjach:/

M - Pią 08 Paź, 2010

W radiu żed też nadają, nawet imię podali sk.wysyny.
106 - Pią 08 Paź, 2010

Wyniki odcinka testowego

1. Kajetanowicz (Subaru) 1.41.4

2. Aigner (Mitsubishi) 1.42.3

3. Habaj (Mitsubishi) 1.42.5

4. Kuzaj (Skoda) 1.43.0

5. Bouffier (Peugeot) 1.44.2

6. Jarek (BMW) 1.47.2

7. Butruk (Mitsubishi) 1.47.3

speed555 - Pią 08 Paź, 2010

http://klodzko.naszemiast...ic-do,id,t.html

Czyli mozliwe ze pojedzie rajd.

GeKo - Pią 08 Paź, 2010

IMO jedyne co mogą mu zrobić, to kara finansowa 1000zł na rzecz organizatora 6pkt karnych i 300zł od Policji. Prawka nie mają mu prawa zabrać bo na jakiej podstawie. To była kolizja drogowa. Nie na trasie rajdu tylko na odcinku dojazdowym w normalnym ruchu drogowym. Nikt nie został ranny itd itp. A to jak i dlaczego doszło do takiej sytuacji musi ocenić Marek i wyciągnąć wnioski na przyszłość.
Tak czy siak Maras nie daj sobie zrobić większej kary niż na to zasłużyłeś. Wg mnie kara finansowa na rzecz organizatora plus mandat to wszystko za co powinieneś beknąć i cieszyć się że nikomu nic się nie stało.

Jutro skoncentruj sie tylko na jeździe i na niczym więcej. 3mam kciuki.

anjas - Pią 08 Paź, 2010

Ja sie tylko zastanawiam skąd wszyscy wiedzą, że to "rajdowiec"... Kurcze, na drodze zderzyły się passat z autobusem. Rozumiem, że passat nie miał numerów startowych. Skąd przekonanie, że kierował nim "rajdowiec"? (my swoje wiemy, ale skąd takie info w mediach)

Wypadki zdarzają się codziennie. Na trasach rajdów (i na dojazdówkach również). Czy każdego kto tam wydzwoni traktują jak "rajdowca"?

Może mi ktoś wyjaśnić, bo ja naprawdę nie kumam. Na początku myślałem, że Marek wydzwonił cliówką, wtedy rozumiałbym ten cały szum. Ale czytam, że to był passat, więc zastanawiam się czy ktoś sprawdził dane kierowcy i porównał z listą startową rajdu czy jakoś inaczej to się zadziało?

(no chyba, że Maras jest tak rozpoznawalny, że od razy było wiadomo... )

speed555 - Pią 08 Paź, 2010

Na samochodach do zapoznania zawodnicy mają naklejony na szybie numer startowy i policja tez jest powiadomiona iz tam i tam odbywa sie zapoznanie i ze jak zrobi jakis zawodnik wykroczenie na zapoznaniu to policja ma mu wyrwać z karty "kuponik" za który oprócz mandatu trzeba tez organizatorowi zapłacic karę, a bodajrze 3 takie kuponiki = wykluczenie z rajdu.

btw, dzis był odcinek testowy dla rsmp i kajto troche sobie przedłuzył odcinek a chłopaki z vecrty mierzyli predkosc i tez zapłacił Kajtek mandat.

jarek-malopolska - Pią 08 Paź, 2010

Maras F.U.C.K O.F.F to !! Trzymaj się ziom... Ku.rwa w tych prasówkach to zawsze musza nawypisywać nie wiadomo co, a z tego co widze to jakis incydent w ktorym niewiele sie stało... Mam nadzieję, ze limit pecha juz wyczerpany nie tylko na ten sezon :ok:
Mick - Pią 08 Paź, 2010

Wszyscy są po BK, samochody przeszły - nasz miał delikatne problemy, ale wszystko wyjaśnione :)

Jutro wczesna pobudka i jazda :)

Cartoon - Pią 08 Paź, 2010

Powodzenia!!
Marek23 - Pią 08 Paź, 2010

Wykluczono mnie,niestety,brak słów. Walczę o prawko, nie czuje sie winny, a poza tym to zwykła kolizja. Kij z tym, a taki ładny opis miałem :jupi:
Bonczek - Pią 08 Paź, 2010

Marek23, współczuje, porażka jakaś :|
Gotti - Sob 09 Paź, 2010

Marek23 napisał/a:
Wykluczono mnie,niestety,brak słów. Walczę o prawko, nie czuje sie winny, a poza tym to zwykła kolizja. Kij z tym, a taki ładny opis miałem :jupi:



Ciebie widziałem za kierownicą clio przed wieczornym odcinkiem na wylocie z Kłodzka?

Współczuję :(

GeKo - Sob 09 Paź, 2010

Marek23, Kurwa nie wierzę.
Koto - Sob 09 Paź, 2010

No to co, je*ac to, nikomu nic się nie stało więc wyciągnąc wnioski i patrzec w przód.
Swoją drogą nienawidzę kierowców autobusów, jeb*ni panicze na drogach, wiem co mówię, mam takiego w rodzinie...
Oby limit pecha załóg HH.org został wyczerpany!
Powodzenia!



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group