To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

MotorSport - [RPP] 36 Rajd Cieszyńska Barbórka

jarek-malopolska - Czw 18 Lis, 2010

hehe, fakt jest taki, ze i na jednego i na drugiego tak mowią, obydwaj mają ciemna karnacje, wiec to zrozumiałe, ale pamietałem, ze jak czyałem wywiad z Pawłem w WRCu to pojawił sie takowy pseudonim.. ;)
koniec OT ;)

106 - Pią 19 Lis, 2010

Ja juz po odbiorze administracyjnym...
Jaco - Pią 19 Lis, 2010

No to ładnie, widzimy się na BK sprawdze czy macie medie z tyłu :)
106 - Pią 19 Lis, 2010

BK mamy 17.18
Jaco - Pią 19 Lis, 2010

To spoko nasze autka maja o 16 coś i 18 coś ;)
Bad-i - Pią 19 Lis, 2010

spy foto



Uploaded with ImageShack.us

Janusz - Pią 19 Lis, 2010

Koto i Qbica gdzie i o której się jutro spotykamy ??
Koto - Pią 19 Lis, 2010

Janusz, jeszcze nie wiem, przyjechałem teraz do Cieszyna i idę po L4, jak nie dostanę to się możemy u mnie w pracy jutro spotkac :P
Wieczorem się ugadamy, ktoś jeszcze na oglądarę?

mativts - Pią 19 Lis, 2010

Ja bym się też zabrał z wami na oglądare bo pewnie pojade sam na rajd.Gdzie planujecie się spotkać?
Koto - Pią 19 Lis, 2010

Objechałem odcinki i pod kątem oglądania to wieje nudą trochę, w Hażlachu jest coś fajnego, na innych odcinkach tak średnio. Ja na pewno startuję przed 8 z serwisu w Kaczycach i jadę na pierwszy odcinek, jakoś tak można się zgadac.
106 - Pią 19 Lis, 2010

Zbiorka o 23h w night club boston
:hhe:
My juz po bk. Zaliczone.

Na pierwszym os pewnie fajnie bedzie na hopach. Na kazdym cos sie znajdzie. Z onboardow wieje nuda ale po zapoznaniu stwierdzam ze jest ok. Odcinki fajne. Jest gdzie powalczyc. Polecem ustawic sie tez na szybkich zakretach :]

Koto - Pią 19 Lis, 2010

Może lepiej z Czeskiej strony miasta skorzystac, w Dance Clubie XL można się jak w Bostonie zabawic ;D

No właśnie te hopy to nie wiem, byłem tam już na Wiśle parę lat temu i rewelacji nie było, prawie wszyscy odpuszczali nawet na suchym. A zjazd do watersplasha na końcu Hażlacha, nada się?

106 - Pią 19 Lis, 2010

Tam to po rajdzie.

My na bank tam nie odpuszczamy :) na 2 z 3 hop polecimy. Do splasza nuuuda. Nic tam nie bedzie.

martin.h - Pią 19 Lis, 2010

Najważniejsze, że zapowiada się fajna pogoda (czyt. deszcz) :hhe:

Ja jeszcze nie wiem czy pojadę sam i o której, ale wstępnie można się zgadać na 1 OeS.

Koto - Pią 19 Lis, 2010

W takim razie na pewno 2 przejazdy Hażlacha, na 3 pętlę jakiś typ by jeszcze siadł. Po przejechaniu odcinków Wisły było wiadomo gdzie ktoś urwie, a tutaj po przejechaniu wiem mniej niż po onboardach :/


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group