To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

MotorSport - [RSMP] RSMP 2011

Janusz - Pon 05 Wrz, 2011

nie ogarniam, jak on to zrobił, jest w stanie mi ktoś to rozjaśnić ??
martin.h - Czw 15 Wrz, 2011

Fajny wywiad z Gabryszewskim :) -> http://rajdy.autoklub.pl/...-widzenia,38363
Janusz - Czw 15 Wrz, 2011

Cytat:
Pojawiła się okazja, żeby odkupić jeden z samochodów. Niestety byliśmy na początku naszej drogi, dopiero rozwijaliśmy firmę, więc doszło do tego, że Ken sprzedał swój prywatny samochód, ja mieszkanie i tak się zaczęło. Kupiliśmy rajdówkę, dołożyliśmy trochę oszczędności... Zebraliśmy budżet. Chyba nikt w Polsce do tej pory tego nie zrobił. Poszliśmy va banque. Z żoną zamieszkaliśmy u cioci. Wtedy powiedziała mi, że jestem nienormalny i nie ma możliwości, żeby się to udało :) Czas na szczęście pokazał, że się myliła. Kajto zdobył nią w 2008 tytuł mistrza polski w ence!

mistrz :D

anjas - Czw 15 Wrz, 2011

Janusz napisał/a:
Z żoną zamieszkaliśmy u cioci. Wtedy powiedziała mi, że jestem nienormalny i nie ma możliwości, żeby się to udało :) Czas na szczęście pokazał, że się myliła. Kajto zdobył nią w 2008 tytuł mistrza polski w ence!


Ale że Kajto zrobił jego żoną mistrzostwo polski...

Bad-i - Czw 15 Wrz, 2011

MaxiA7 napisał/a:
dokładnie, a jeszcze nie tak dawno porównanie było z Chuchałą, dwa młode talenty w pl, teraz to Zawada może, ale przykręcać koła na serwisie Wojtkowi :rotfl:


mocne słowa, poczekał bym z ocena jeszcze jakies 2-3 lata

GeKo - Czw 15 Wrz, 2011

Tak czy siak miały być starty we Włoszech a jakoś cisza o tym, a w RSMP zdecydowanie nie trzyma ciśnienia. Wniosek jest taki że próbuje jechać więcej niż potrafi. Co nie znaczy że jest wolniejszy niż rok temu.
martin.h - Czw 15 Wrz, 2011

Bad-i napisał/a:
MaxiA7 napisał/a:
dokładnie, a jeszcze nie tak dawno porównanie było z Chuchałą, dwa młode talenty w pl, teraz to Zawada może, ale przykręcać koła na serwisie Wojtkowi :rotfl:


mocne słowa, poczekał bym z ocena jeszcze jakies 2-3 lata


Też tak myślałem jeszcze na początku sezonu, ale obecnie widać że Chuchała jest o klasę lub dwie wyżej niż Zawada. Jeździ szybko i z głową. Zawada ani nie jeździ szybko (bo takim R3 powinien się ładować regularnie w top10) ani z głową (ostatni wyczyn z Subaru to już przesada na całego).
Za 2-3 lata Zawada może być szybszy, ale Wojtek też jeździ i będzie jeszcze szybszy :]

CHRZANEK - Sob 24 Wrz, 2011

RAJD POLSKI TRWA !!!

Po OS 1 Kajto prowadzi :D :D :D

Przem_106 - Sob 24 Wrz, 2011

Pierwszy prawdziwy odcinek rajdu Polski. Chuchała taki sam czas jak Kuzaj oraz szybszy od Rosetiego i Kosciuszki - fajnie.
qbus - Sob 24 Wrz, 2011

Leszek się wykluczył z walki czasem 2 dzisiejszego oesu, ponad 30 s straty. Kościuszko chyba troszeczkę przyspał na 1. Hołowczyc/Bębenek/Kajto ta 3 chyba będzie dzielić i rządzić na tym rajdzie.
W ośce Bubik mistrz... gość ma niesamowity potencjał. (za wcześnie go pochwaliłem :/ )

Staniszewski na 3 pokazał klasę.

CHRZANEK - Sob 24 Wrz, 2011

Hmm Hołek się obudził.

A tydzień temu miał problem ze Stanikiem.
No jestem bardzo ciekawy bo na tym rajdzie mamy taką walkę "starego" z "młodym" :)

faldzip - Sob 24 Wrz, 2011

Jak tak dalej pojdzie, to Holek ich tam pokara niesamowicie.
Licze na dobry wynik Siemanki!
No i Ramony :> dobrze dziewczyny cisno

martin.h - Sob 24 Wrz, 2011

faldzip napisał/a:
No i Ramony :> dobrze dziewczyny cisno


Ach ta Ramona :love:

CHRZANEK - Sob 24 Wrz, 2011

martin.h napisał/a:
Ach ta Ramona


Wole Miriam :D :D :D

martin.h - Sob 24 Wrz, 2011

CHRZANEK napisał/a:
martin.h napisał/a:
Ach ta Ramona


Wole Miriam :D :D :D


Miriam też jest dobra :D



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group