To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

MotorSport - [RSMP] RSMP 2012

pP - Czw 12 Kwi, 2012

nie zeby kto ma wiecej kasy... :rotfl:

ile trzeba mieć zeby przejechac sezon w pucharze fiesty?

Jaco - Nie 15 Kwi, 2012

Z samochodem Jurka jest dobra akcja, bo tydzień temu to była jeszcze buda po dachowaniu ( Ptaszek na Lotosie). W piątek zakończyły się prace blacharko - lakiernicze, a wczoraj wjechała cała reszta, skończyliśmy przed 12 w nocy, zostało jeszcze kila szczególików do zrobienia.
W środę pierwsze testy :] a Jurek jest nastawiony pozytywnie

Ogólnie puchar zapowiada się gruubo, relacje online z os, z serwisów, on-bordy zaraz po pętli, nagrody finansowe dla zawodników, zawody dla ekip serwisowych itp itp.

Jak połapie wszystko w pracy to pojawie się, na serwisie, ale to nie do końca jest takie proste...

kubas - Pon 16 Kwi, 2012

A "nasze" evo już gotowe do walki w nowych barwach :D Gagacki po niezbyt licznej konkurencji w zeszłym roku w końcu będzie zweryfikowany przez czołówkę hehe... Oby nie było dzwona :]
http://motorsport.oponeo....gotowy-do-walki

Marek23 - Pon 16 Kwi, 2012

Kurde, liczę na Chuchałę, po tym co pokazał na Słowacji, myślę,że będzie grubo.
faldzip - Pon 16 Kwi, 2012

Marek23 napisał/a:
Kurde, liczę na Chuchałę, po tym co pokazał na Słowacji, myślę,że będzie grubo.

+1 :)

GeKo - Pon 16 Kwi, 2012

Testy Habaja i Wosia

Koto - Pon 16 Kwi, 2012

Jak na standardy Habaja to taki spokojny onboard.
GeKo - Pon 16 Kwi, 2012

Po mokrym Panie.
Koto - Pon 16 Kwi, 2012

Przyzwyczaił do hamowania od lewej do prawej, czy bliskiego mijania się z drzewami ;) W każdym bądź razie kibicuję mu, liczę że Siemanko nie odjedzie za daleko i będzie walka między nimi.
GeKo - Wto 17 Kwi, 2012

Fajnie by było, bo sporo wskazuje że Siemanko bedzie szybki w tym roku. Habaj jest mega dobry tylko obawiam sie że to nie ten budżet żeby sie dobrze wjeździć.
faldzip - Wto 17 Kwi, 2012

szutrowy łącznik oese rajdu swidnickiego:


;D
Kilka wiecej tu: https://www.facebook.com/...51802620&type=1

martin.h - Wto 17 Kwi, 2012

Marek23 napisał/a:
Kurde, liczę na Chuchałę, po tym co pokazał na Słowacji, myślę,że będzie grubo.

Nie chcę się przypi.erdalać, ale co pokazał ? o_O Do Orsaka stracił ponad 3 minuty, 4 w klasie, czy to jest aż tak rewelacyjny wynik? o_O

Habaj mam nadzieję, że namiesza w eNce i pokaże, że budżet to nie wszystko :]

Koto - Wto 17 Kwi, 2012

Martin, poważnie? Bo nie chcę się przypi.erdalac, ale pokazał walkę na równi z Grzybem jeżdżącym tam lata i startującym S2000... Pokazał też, że jednym kapciem można kilka minut stracic. Orsak podejścia do niego nie miał.
Marek23 - Wto 17 Kwi, 2012

martin.h napisał/a:

Nie chcę się przypi.erdalać, ale co pokazał ? o_O Do Orsaka stracił ponad 3 minuty, 4 w klasie, czy to jest aż tak rewelacyjny wynik? o_O

Dopoki nie zmienial kola to zobacz sobie gdzie byl i jakie czasy notowal.

martin.h - Wto 17 Kwi, 2012

A to sorry, nie wiedziałem o tym kapciu ;D


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group