To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

HydePark - Tu się witamy...

saxorulez - Nie 27 Maj, 2007

I am the Stig!!!

Witamy.. :)

CHRZANEK - Nie 27 Maj, 2007

Czesc Janusz.
Jakies plany związane z zakupem autka ???

Janusz - Nie 27 Maj, 2007

no przyznam szczeze ze prztydało by sie.. aczkolweik narazie bujam sie totalnym dupowozem taty na gazie;/ coprawda tata prawka nie ma.. ale samochó raczej ze sportem niczego zwiazanego niema.;/ jak narazie to jestem swieo po maturkach wiec mozna powiedziec ze tu gówniarz zawitał.. ale jak Tylko sie dorobie to zaraz jakis hothatch u mnie przed domkiem zawita... :D
Janusz - Nie 27 Maj, 2007

Sorki chłopaki, ale czy moze mi ktos wyjasnic ten tekst pod moim nickiem..?? bo jjakos ine wiem o co chodzi.. :559: normalnei ja nawte Janko muzykanata to ne czytałem..;/ poprostu byłem wtedy na wagarach.. a Ci mi ru z mistzrem wyjezdzaja.. no kutwa... :550: z góry dzikei za wyjasnionka.. "motyla noga"...
nox - Nie 27 Maj, 2007

Będąc na HH.org stajesz się innym człowiekiem :) i na ciebie wypadło ze od tej pory twoim mistrzem jest Janko :)
Michał - Nie 27 Maj, 2007

:D
Janusz - Nie 27 Maj, 2007

Czyli musze zabrac sie za lekturke....;/ kurcze... :567: a ma ktos jakas wersje bez cenzury :>
Janusz - Nie 27 Maj, 2007

Nie no kurcze teraz ma "cienki bolek".:P no nie no chłopki jeszcze nic nie widzieliscie a juz sie nasmiewacie no.. ale comwam powiem to wam powiem , lecz i tak wam nie pokaze :P
Peter - Nie 27 Maj, 2007

hehehe wydajesz sie spoko gostkiem :) witam!
michool_vt - Nie 27 Maj, 2007

siemka Janusz :one: poka cycki :569:
Janusz - Nie 27 Maj, 2007

nie.;p bo sie wstydze..;p ale w celu rozbudznei Twojej ciekawosci poweim ze mam takie fajniutkie suty jak na reklamie tej gumy do rzucia;p :D
michool_vt - Pon 28 Maj, 2007

prawdziwy gejuch :516: :698: :688:
miłego uzytkowania :)

Anonymous - Pon 28 Maj, 2007

michool_vt napisał/a:
prawdziwy gejuch :516: :698: :688:
miłego uzytkowania :)



w sumie spamer w ciuchach od gucciego :064: :590:

Anonymous - Pon 28 Maj, 2007

Siemanko, mam na imie Damian, przymierzam się do kupna jakiegoś hot hatch'a... Prawka jeszcze nie mam ale poszukiwania samochodu już czas zacząć :)


pozdro.

DeeS - Pon 28 Maj, 2007

Marcel plis zmniejsz ten podpis w sugnaturce !!!

Witam nowych..



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group