To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

MotorSport - [F1] Kubica i F1 2009

Jacek - Pią 24 Kwi, 2009

JIMEK napisał/a:
nie ma to jak dac arabusowi sie przejechac F1 zeby sie podlizac (bo nie wiem po co)


takich to na wielbłady a nie na tor

anjas - Pią 24 Kwi, 2009

106 napisał/a:
anjas... wlasciciel portalu o f1 zna wszystkie
sztuczki (suczki tez) swiata "forumuly pierwszej" moze zabierze glos w temacie


Chętnie bym się wypowiedział, ale niestety dziś po pierwszym treningu Robert poprosił mnie o dyskrecję. Jedyne co mogę napisać w tej chwili to, że w teamie BMW doszło do ostrej sprzeczki pomiędzy zawodnikami. Robert obraził się śmiertelnie na zespół po tym jak dowiedział się, że Niemcy w czasie II wojny światowej traktowali Frampol jako tarczę.

Maciusiowy - Pią 24 Kwi, 2009

anjas napisał/a:
Robert obraził się śmiertelnie na zespół po tym jak dowiedział się, że Niemcy w czasie II wojny światowej traktowali Frampol jako tarczę.


czytałem również, że na niedzielnym GP Robert pojedzie w specjalnym kasku w barwach Frampola, łącząc się z nim bólu

Anonymous - Pią 24 Kwi, 2009

martin.h napisał/a:
Wyniki pierwszego treningu przed GP Bahrajnu - powiało optymizmem :)


Koniec optymizmu, drugi trening przywrócił porządek i miejsce w szeregu BMW Sauber - Robert 17-sty ze startą 1.266 do Rosberga, Heidefeld ostatni.
Zobaczymy jak bedzie jutro, ale na razie nie ma się co podniecać, BMW jest obok Ferrari na szarym końcu..
Szok!

anjas - Pią 24 Kwi, 2009

kubek13 napisał/a:
BMW jest obok Ferrari na szarym końcu..


przynajmniej w dobrym towarzystwie :D

Anonymous - Pią 24 Kwi, 2009

Mówiąc szczerze ja prawie w ogolę tego nie obserwuje , przypomina mi tą polską politykę , wkurwia jak chuj a i tak wpływu na to nie mam ;/
Jacek - Pią 24 Kwi, 2009

grifin010 napisał/a:
Mówiąc szczerze ja prawie w ogolę tego nie obserwuje , przypomina mi tą polską politykę , kurcze jak zły czlowiek a i tak wpływu na to nie mam ;/

coś w tym jest, racja

anjas - Pią 24 Kwi, 2009

grifin010 napisał/a:
Mówiąc szczerze ja prawie w ogolę tego nie obserwuje , przypomina mi tą polską politykę , kurcze jak zły czlowiek a i tak wpływu na to nie mam


Słusznie. Lepiej oglądać "Taniec z gwiazdami". Przynajmniej SMS'a można wysłać na tego kto ma wygrać.

M - Pią 24 Kwi, 2009

jacek czajka napisał/a:
JIMEK napisał/a:
nie ma to jak dac arabusowi sie przejechac F1 zeby sie podlizac (bo nie wiem po co)


takich to na wielbłady a nie na tor
:*
martin.h - Pią 24 Kwi, 2009

anjas napisał/a:
Słusznie. Lepiej oglądać "Taniec z gwiazdami". Przynajmniej SMS'a można wysłać na tego kto ma wygrać.


Może w F1 trzeba zrobić podobnie, rusza wyścig rozpoczyna się głosowanie, na ostatnim okrążeniu wszyscy ustawiają się według głosów i jest git. :rotfl:

Anonymous - Pią 24 Kwi, 2009

jacek czajka napisał/a:
grifin010 napisał/a:
Mówiąc szczerze ja prawie w ogolę tego nie obserwuje , przypomina mi tą polską politykę , kurcze jak zły czlowiek a i tak wpływu na to nie mam ;/

coś w tym jest, racja
aaaaaaaa...... bo gryfin to jest taki nasz mysliciel. Ja np jego posty subskrybuje i czytam jako pierwsze. Nastepnie notuje w notesie.
Anonymous - Sob 25 Kwi, 2009

JIMEK napisał/a:
jacek czajka napisał/a:
grifin010 napisał/a:
Mówiąc szczerze ja prawie w ogolę tego nie obserwuje , przypomina mi tą polską politykę , kurcze jak zły czlowiek a i tak wpływu na to nie mam ;/

coś w tym jest, racja
aaaaaaaa...... bo gryfin to jest taki nasz mysliciel. Ja np jego posty subskrybuje i czytam jako pierwsze. Nastepnie notuje w notesie. Obrazek



powiem Tak :

Widać ze się znasz :*

Anonymous - Sob 25 Kwi, 2009

Trening 3 obiecujacy mysle,ze w kwalifikacjach bedzie roberto 5:)
Gaydek - Sob 25 Kwi, 2009

16. Sutil
17. Buemi
18. Fisichella
19. Webber
20. Bourdais

Webber chyba został przyblokowany przez Sutila.

anjas - Sob 25 Kwi, 2009

Karwa, chyba zamknę ten cały team BMW...

Kubica 13, Heidfeld 14... co za gówno.

Zadzwonię do Roberta później i opracujemy jakąś rozsądną strategię na jutro.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group