To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

MotorSport - [F1] Kubica i F1 2009

Gaydek - Sob 25 Kwi, 2009

11. Kovalainen
12. Nakajima
13. Kubica
14. Heidfeld
15. Piekut

kubas - Sob 25 Kwi, 2009

:< :'( mialobyc tak pieknie w tym sezonie...
Gaydek - Sob 25 Kwi, 2009

Do kiedy Piekut ma kontrakt z Reno?
Gaydek - Sob 25 Kwi, 2009

1. Trulli
2. Glock
3. Vettel
4. Button
5. Hamilton
6. Barrichello
7. Alonso
8. Massa
9. Rosberg
10. Raikkonen

michool_vt - Sob 25 Kwi, 2009

taki był szybki ze sie zapalił :faja:

saxorulez - Sob 25 Kwi, 2009

michool_vt,

to jakiś fotomontaż?

michool_vt - Sob 25 Kwi, 2009

saxorulez,

nie, dwa razy sie zapaliło paliwo, ale szybko ugasili

Anonymous - Sob 25 Kwi, 2009

Ten sezon mnie dobija , Jak Kibice maja wieżyc ze uda im się cokolwiek wywalczyć , jak pali się paliwo podczas tankowania w trakcie kwalifikacji , jakaś chora paranoja . :'(
ŁukaszS3 - Sob 25 Kwi, 2009

Kurcze dobija mnie już cała ta F1. Po pierwszym wyścigu myślałem sobie że Robercik w tym roku wyjmuje wszystkich a tu lipa. Ale nic ja w niego wierze bo ma talent ogromny i... idę się napić!
Anonymous - Sob 25 Kwi, 2009

ja pierdole ludzie moze przerzuccie sie na malysza.. bardzo dobrze ze jest jak jest, malyszomaniaki sie zniecheca :lol2:

jak po tym sezonie najlepiej widac w F1 nie ma ludzi ktorzy nie maja talentu albo szans. Kwestia poprostu wszystkiego. wszystkiego.

michool_vt - Sob 25 Kwi, 2009

grifin010, ŁukaszS3,

mnie sie podoba, tyle sie dzieje, nie wiadomo kto wygra następny wyścig, to jest to!



kubica ma paliwa na 35 okrazen xD

fydi - Sob 25 Kwi, 2009

Dokładnie! Nie samym Kubicą się żyje. Chciałem wytypować mojego faworyta, do jutrzejszego wyścigu, ale nie da się :D
kubas - Sob 25 Kwi, 2009

dokladnie ! emocje sa takie jak nigdy ! kubica na jutro ma cysterne podobno uzgodnil to wczesniej z anjasem :)
anjas - Nie 26 Kwi, 2009

Emocjonujący jest ten sezon. Szkoda, że BMW nie idzie tak jak się spodziewaliśmy, ale dobrze, że dużo się dzieje.

Jednak Grifin natchnął mnie wspaniałą ideą. Powinni w F1 wprowadzić głosowanie SMS'owe. Każdy oglądający mógłby wysłać sms na kierowcę, który jego zdaniem powinien wygrać. Na pudle stawałby ten, kto miał najlepszy współczynnik miejsca ma którym dojechał na metę i sms'ów od widzów.
Wyścigi stałyby się jeszcze bardziej emocjonujące, bo kierowcy musieliby jeździć pod publikę. A znając publikę - zaczęłoby się palenie gumy, spychanie z toru itd.

Dodatkowo każdy miałby poczucie, że ma WPŁYW na to co się dzieje... a jak Gryfin zauważył bez tego kibicowanie jest ch.uj.owe :)

Budżet z wpływów sms'owych mógłby być przeznaczony na:
- nagrody dla sms'ujących (1/100),
- na dodatkowe premie dla kierowców (1/100),
- na dodatkowe wyposażenie bolidów, które podnosiłoby widowiskowość - np. kolce wystające z bolidu pozwalające przebić oponę kierowcy z innego teamu, urządzenie do wylewania oleju na tor - żeby bolidy jadące z tyłu wpadały w poślizg, tzw. "zasłonę dymną" czy bejsbola dla kierowcy (3/100),
- na nowe jachty dla decydentów (95/100).

Dodatkowo regulamin powinien pozwalać na zatrzymywanie się kierowców na poboczu i załatwianiu spraw między sobą poprzez bijatykę (jak w hokeju). Dopuszczone byloby lanie się po ryjach do momentu, aż ktoremuś kierowcy spadnie kask. Wtedy wkraczaliby sędziowie techniczni. Możnaby w takiej chwilo zorganozować nowe "minigłosowanie" SMS'owe - kto wygrał bójkę. Zwycięzca bijatyki wskazany przez widzów dostawałby dodatkowe 2 punkty.

Myślę, że dzieki takim zabiegom F1 mialaby szanse przezyc renesans i liczyc na prawdziwych kibiców... Nie takich co tylko patrzą się biernie w ekran, ale takich, ktorzy chca wziąć sprawy w swoje ręce!

Anonymous - Nie 26 Kwi, 2009

anjas napisał/a:
Jednak Grifin natchnął mnie wspaniałą ideą. Powinni w F1 wprowadzić głosowanie SMS'owe.



Nie no proszę Cię.


Wcale nie uważam ze kibicowanie jest ch.uj.ow.e , chodzi mi o coś innego , o to ze patrzymy na te wyścigi śledzimy treningi , kwalifikacje , i widzimy ze Kubkowi nieźle idzie , wszyscy sie jarają , nakręcają Cieszą. I co ?. 10 okrążeń przed metą , spycha go z toru jakiś argentyński pajac , albo co lepsze jego własny zespół nie potrafi zadbać zeby jego bolid dojechał do mety na jakiejś sensownej pozycji.


Zadzwoń do Kubicy i przeproś go za moje zachowanie , Proszę :*


ps. z tymi sms -ami to prawie jak w " Death Race" ;D



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group