To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

MotorSport - [INFO] Co, gdzie,kiedy?

Michał - Wto 15 Wrz, 2009

klepniesz medelskiego ?
k-mart - Wto 15 Wrz, 2009

nie ma bata.
mendelski tak sie rozjezdzil, ze milo patrzec. obecnie kazdemu moze nawkladac, kazdemu

GeKo - Wto 15 Wrz, 2009

Marek23, Zrób W potem jedna runda gór i odbierasz RII. Tak będzie najszybciej. Zanim naruchasz tych 6 pkt, nie wiem czy tyle nadal trzeba uzbierać to trochę potrwa.
qbus - Wto 15 Wrz, 2009

4 pkt i robi to spokojnie jeszcze w tym roku
Marek23 - Wto 15 Wrz, 2009

Michał napisał/a:
klepniesz medelskiego ?

k-mart napisał/a:
nie ma bata.
mendelski tak sie rozjezdzil, ze milo patrzec. obecnie kazdemu moze nawkladac, kazdemu

hehe, prowokatorzy :jupi: Jak już będzie tak daleko i stane na starcie, to pierwszy oes pojade srednim tempem, na mecie zobacze gdzie jestem i wtedy bede wiedzial jak ja i moje clio sie prezentujemy w "profesjonalnych rajdach". Nie bede pisal, ze chce dojechac, bo tak wszyscy mowia. Chce zapier.dalac, ale na ile mi to bedzie wychodzilo to ciezko mi teraz powiedziec. Na pewno sie przygotuje od strony opisu, techniki jazdy,itd. Pozyjemy,zobaczymy.

qbus napisał/a:
4 pkt i robi to spokojnie jeszcze w tym roku

Jeden kjs to 1 pkt?

qbus - Wto 15 Wrz, 2009

yes... moja dziewczyna zrobila to w 2 miesiace wiec spokojnie robisz to jeszcze w tym roku... przegladnij kalendarz amatorek na np rajdy.hoga.pl ustal plan i jedziesz... potem atakujesz do polowy roku 3l i lecisz cos w pucharze w 2 polowie sezonu.
GeKo - Wto 15 Wrz, 2009

Jak 4pkt to do zrobienia w miesiąc :D Ja pyknąłem swoją w 2 miechy a trzeba było mieć ich wtedy 6
Marek23 - Śro 16 Wrz, 2009

To moze pojade cos 26 lub 27. Byleby w okolicy...
vojt3k - Czw 17 Wrz, 2009

najbliższa niedziela Kręciołek Krakowski :)
Marek23 - Czw 17 Wrz, 2009

vojt3k napisał/a:
najbliższa niedziela Kręciołek Krakowski :)

Są punkty do licencji?

qbus - Czw 17 Wrz, 2009

nie ma.

04.10 jest anwa z pkt do licencji.

Marek23 - Czw 17 Wrz, 2009

Do kiedy mozna sie zapisywac na Anwe? Kurcze za tydzien moze cos bedzie...
vojt3k - Czw 17 Wrz, 2009

http://rajdy.krakow.pl/

tu masz wszystko ;)

Marek23 - Czw 17 Wrz, 2009

Może ktoś w przyspieszony sposób opisac jak to wyglada z licencją. Muszę się zapisac do automobilklubu(Zamkowy?) i chyba wyrobic jakas karte do ktorej bede mi wbijac pkt na kjs... Mocna jest klasa cc/sc na Anwie?
martin.h - Czw 17 Wrz, 2009

Jeździsz KJS'y, jak masz wystarczającą liczbę punktów to zapisujesz się do automobilkubu (możesz wcześniej, ale to niekonieczne). Zdajesz egzamin, robisz badania i odbierasz licencję.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group