To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

MotorSport - 2009 WRC, RSME, IRC itp

qbus - Nie 25 Paź, 2009

Jest tak jak miało być. Gość jest prawdziwym mistrzem.
Gaydek - Nie 25 Paź, 2009

:jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi:
iQ - Nie 25 Paź, 2009

Jak powiem ze bylem za finem to mi sie oberwie wiec powiem ze nie kibicowalem francuzowi :P
ŁukaszS3 - Nie 25 Paź, 2009

To też Ci się oberwie :P

Marek jaka go kara spotka?

Marek23 - Nie 25 Paź, 2009

ŁukaszS3 napisał/a:
Marek jaka go kara spotka?

Musi mi sie dac przejechac hatchem i bedzie siedzial na prawym...

iQ - Nie 25 Paź, 2009

Marek23 napisał/a:
ŁukaszS3 napisał/a:
Marek jaka go kara spotka?

Musi mi sie dac przejechac hatchem i bedzie siedzial na prawym...


Gdzie mam go podstawic i uciekac? :lol2:

k-mart - Nie 25 Paź, 2009

sledzilem caly rajd, moc, sebek czuje opone, mistrz.
citroen nie skreca, ale za to sebek

Marek23 - Nie 25 Paź, 2009

k-mart napisał/a:
sebek czuje opone

sedno skręcania...

kamil - Nie 25 Paź, 2009

Marek_23 , honory składam :wall: Loeb mistrzem...
martin.h - Wto 27 Paź, 2009

Kubica w Fabii WRC na trasach Rallye du Var 2009 ?

Cytat:
Gil Leon z dziennika Nice Matin podzielił się dzisiaj z czytelnikami plotką o możliwym starcie Roberta Kubicy Fabią WRC w końcowej rundzie mistrzostw Francji, 55 Rallye du Var (27-29 listopada). Wysłannik regionalnego dziennika wychodzącego w Nicei, przepytał organizatorów rajdu na temat możliwych zgłoszeń.

Sebastien Loeb zamierza pościgać się C4-ką w Masywie Maurów. Pilotką sześciokrotnego mistrza świata będzie żona Severine. Daniel Elena ponownie przywiezie C2 R2 Max do Sainte Maxime. Dzisiaj rano, z organizatorami rajdu kontaktował się M-Sport, co zrodziło plotki o możliwym występie Mikko Hirvonena.

Marek23 - Wto 27 Paź, 2009

kamil_wrc napisał/a:
Marek_23 , honory składam :wall: Loeb mistrzem...

Przyznam, że w głebi myślałem, że Mikko w GB jednak będzie szybszy, bo to po Finlandii niby jego ulubiony rajd... Ale byłem w szoku jak Loeb mu wkładał, a Hirvo mówił, że nie ma pojęcia dlaczego jest wolniejszy.

Bad-i - Wto 27 Paź, 2009

Marek23 napisał/a:
a Hirvo mówił, że nie ma pojęcia dlaczego jest wolniejszy.


to samo słyszałem z ust Kajetana po rajdzie Orlenu, nie pamietam kto dokładnie mu tak uciakał ale to chyba ten od chipsów i Dakaru (jakaś legenda polskiego motorsportu)

k-mart - Wto 27 Paź, 2009

wow, holek w c2r2 na dakarze!
martin.h - Śro 28 Paź, 2009

Szykuje się konkurent dla C2 R2:

Cytat:
Skoda Motorsport szykuje premierę nowej Fabii R2. Samochód nie posiada jeszcze homologacji - i testowo pojedzie jako zerówka w Rallye Waldviertel, końcowej rundzie mistrzostw Austrii (30-31 października). Jak poinformowali organizatorzy, Fabię R2 zaprezentuje bardzo doświadczona i utytułowana czeska załoga.

qbus - Śro 28 Paź, 2009

no i jeszcze jest fiesta.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group