To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

MotorSport - 2009 RSMP PZM GSMP

CHRZANEK - Czw 09 Lip, 2009

Przestaniecie już ???


Obstawiam Bryana - na karkonoskim trzeba mieć jajca z tytanu - on ma.

Co do ośki to szczerze mówiąc trudno mi kogoś typować...
Kujawski ma w ogóle jakąś konkurencje ??
Szczerze mówiąc dla mnie ostatnim szybkim w ośce był Grzesiek Grzyb - niestety nie pochwalam jego teorii dot. "zapoznania z trasą" ...

Bad-i - Czw 09 Lip, 2009

Radziu ty lepiej ogarnij namiot oraz plandeke pod auto (na serwis). I jakbys mogl to zapytaj Melonów czy pozyczyli by lawete na przyszla niedziele ;)
CHRZANEK - Czw 09 Lip, 2009

Z listy życzeń mam tylko namiot.

Plandeka zostałą sprzedana z Astrą.
Laweta poszła jakieś dwa miesiące temu.

Namiot już masz zarezerwowany.

Bad-i - Czw 09 Lip, 2009

dobra to jako umysłowy ogarnij jakąs oferte na taką mate, ja sie zajme laweta
martin.h - Czw 09 Lip, 2009

CHRZANEK napisał/a:
Szczerze mówiąc dla mnie ostatnim szybkim w ośce był Grzesiek Grzyb - niestety nie pochwalam jego teorii dot. "zapoznania z trasą" ...


Łukasz Habaj to też niezły kozak, dlatego z niecerpliwością czekam na Rzeszowski.

Marek23 - Czw 09 Lip, 2009

Habaj jeździ w Czechach C2 z tego co się orientuję. Tak szczerze to nie wiem kogo obstawiac w osce... Mysle, ze Holek by dal rade w fwd :lol2:
martin.h - Czw 09 Lip, 2009

Ale Łukasz pojedzie Rzeszowski dla treningu :jupi:
Marek23 - Czw 09 Lip, 2009

martin.h napisał/a:
Ale Łukasz pojedzie Rzeszowski dla treningu

To może zniszczyc system, jego mechanik mi mowil, ze habaj jest niezle odkrecony.

Co do Karkonoskiego. Bouffier i Kajto to jedyne Nki jakie nawiaza walke o pierwsze miejsce. W S2000 Kuzi, za którym nie przepadam, ale ma szybkie auto i na Lotosie pokazał, że jdalej idzie o zycie. Poza tym Sołek, no i Kuchar. Oleksowicz coś tam daje radę, ale to chyba zasługa Puga S2000. W Pucharz PZMot pewno Szeja bedzie chciał wygrac, ale Malinski łatwo skóry nie sprzeda. Liczę na jakiegoś odkręconego kierownika w astrze, tak jak to było na Elmocie.

GeKo - Czw 09 Lip, 2009

Habaj przeważnie jedzie tyle ile ogarnia :] Trzeba jechać tyle ile się potrafi ni mniej ni więcej.
106 - Czw 09 Lip, 2009

i jeszcze Mikolajczyki w 306 :) 2gie w generalce na swidnickim na seryjnym silniku,
hamulcu i klowce :]

Bad-i - Czw 09 Lip, 2009

Marek23, zapomniałeś o Hołku ;)

















































p.s. dobra wpadaj do Stolycy to sie napijemy

Marek23 - Pią 10 Lip, 2009

Bad-i napisał/a:
p.s. dobra wpadaj do Stolycy to sie napijemy

Z Hołkiem?

CHRZANEK - Pią 10 Lip, 2009

Marek23 napisał/a:
ale Malinski łatwo skóry nie sprzeda


Znasz malińskiego ??

Wg mnie to jest jeden z tych o których mawia się "rzemieślnik".
Przebłysków talentu jak żyje u niego nie widziałem - proponuje cofnąć się w czasie do sezonu w którym startował reno megan.
DRAMAT
Ma szybki sprzęt i tyle.
W rallycrosie gdzie wszyscy mają tyle samo koników (no powiedzmy +/- 3KM) jakoś nie zbiera laurów...

GeKo - Pią 10 Lip, 2009

Chrzanek dobrze prawi :) To chyba jeden z najlepszych TypeR w PL. Za Mikołajczyków trzymam kciuki. Ten rajd już moze pojadą z szybszym motorem.
Koto - Pią 10 Lip, 2009

GeKo napisał/a:
Habaj przeważnie jedzie tyle ile ogarnia :] Trzeba jechać tyle ile się potrafi ni mniej ni więcej.


Rozwiniesz? bo nie do końca rozumiem :]



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group