To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

Kulturka - [Książka] Co byście polecili na długie zimowe wieczory?

martin.h - Czw 02 Cze, 2011

Skończyłem ostatnio czytać "Śniadanie u Tiffany'ego". Polecam, bardzo fajnie się czyta zresztą jak wszystko Capote'ego :D
Walle - Czw 02 Cze, 2011

martin.h napisał/a:
Jadłem ostatnio śniadanie u Tiffany'ego. Polecam, bardzo fajnie się je na ładnym obrusie, zresztą jak wszystko u Tiffany'ego polecam - na przykład bransoletkę też mam kolega z Bangkoku mi przywiózł ostatnio :D


;D konkret martin ;)

Ja czytam teraz "Erynie" Krajewskiego - Lwów w 1939, specyficzna gwara, zagadka do rozwiązania i konkretny klimat. Najlepiej czytać jak wszyscy pójdą spać - póóóóźną nocą :)

martin.h - Czw 02 Cze, 2011

Walle napisał/a:
martin.h napisał/a:
czytam teraz "Erynie" Krajewskiego - Lwów w 1939, specyficzna gwara, zagadka do rozwiązania i konkretny klimat. Najlepiej czytać jak wszyscy pójdą spać - póóóóźną nocą :)



Zabieram się do tego już od kilku miesięcy, wkońcu trzeba będzie kupić/wypożyczyć :D

martin.h - Czw 02 Cze, 2011

Miałem ostatnio sen, wchodzę do księgarni i patrzę, a tam nowa książka Krajewskiego. I co? Mija kilka dni i deja vu -> http://merlin.pl/Liczby-C...33vptA#fullinfo xD

Ktoś już czytał ? :>

budzik - Czw 02 Cze, 2011

martin.h napisał/a:
Ktoś już czytał ?

Mój ojciec :D
Ja zaraz zaczne,pewnie 2 wieczory i skończe.

Walle - Pią 03 Cze, 2011

z pszykrością stwierdzam, że Krajewski za Mock'a był lepszy.....
Jacek - Pią 03 Cze, 2011

martin.h napisał/a:
Miałem ostatnio sen, wchodzę do księgarni i patrzę, a tam nowa książka Krajewskiego. I co? Mija kilka dni i deja vu -> http://merlin.pl/Liczby-C...33vptA#fullinfo xD

Ktoś już czytał ? :>

dobra cena. kupujemy na pół ;D

Anonymous - Śro 08 Cze, 2011

Jak lubicie książki trochę szpiegowskie to polecam dość ciekawą postać Marian Zacharski "Rosyjska ruletka"...
martin.h - Nie 26 Cze, 2011

Ostatnio wróciłem do Krajewskiego. "Dżuma w Breslau" przeczytana, jeszcze tylko dwie książki o Mocku zostały do przeczytania i biorę się za Popielskiego.
Kamill - Nie 26 Cze, 2011

Ja właśnie łyknąłem w długi Weekend "człowiek w białym kombinezonie", dość ciekawa, pisana podobnym stylem jak książki Claksona, z tym że o samym top gearze jest na pewno mniej niż połowa i trochę na koniec słabo jest wyjaśnione czy sie ujawnił wśród ekipy.
Ogólnie polecam, jeszcze nigdy nie przeczytałem 500 stron w 3 dni :faja:

kubas - Nie 26 Cze, 2011

Ja właśnie skończyłem Widma w mieście Breslau, teraz zabieram się za początkowe ksiązki. Całkiem przyjemnie się to czyta :)
Anonymous - Nie 26 Cze, 2011

"Liczby Charona"-niezłe choc to nie jest Krajewski w szczytowej formie,mam nadzieje ze jeszcze wróci do Mocka i Wrocławia
kubas - Nie 26 Cze, 2011

Nie wiem czy dobrze końcówkę skumałem, nie ogarniam czy Ojciec i Ruda zostali zabici...
martin.h - Nie 26 Cze, 2011

Tak.
kubas - Nie 26 Cze, 2011

Shit xD


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group