To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

MotorSport - [RPP] Rajd Świdnicki

Anonymous - Wto 27 Kwi, 2010

Badi a jak wogóle twoje odczucia i jak szacujesz swoje starty do czołówki w klasie?
Bad-i - Wto 27 Kwi, 2010

Marcel 08 napisał/a:
Badi a jak wogóle twoje odczucia i jak szacujesz swoje starty do czołówki w klasie?


Odczucia bardzo pozytywne, przynajmniej wiem ze musze duzo jezdzic i sie uczyc. Jezeli chodzi o straty to chlopakow to mysle ze sa uzasadnione. Ogladalem swoje onboardy i np kolejne przejazdy tego samego odcinka maja lepszy tor i mniej ujmuje w szybkich partiach.

Ogolnie jeszcze zayebiste jest to co powiedzial Bartek. Musze popracowac nad opisywaniem krotkich zakretow. Np jeden opisuje 3 bo jest ostry ale taki sam zakret opisany jako 3 mozna pojechac szybciej bo jest stosunkowo krotki i mozna go przejechac od zewnetrznej scinajac.

To ze dostalem od chlopakow to tylko powod do mobilizacji, ciesze sie tylko ze w porownaniu do Schenka i Wielkopolskiego (206 xs i Zyga w skodzie) jechalem szybciej. W sumie do tych dwoch moge sie tylko porownac doswiadczeniem.

Anonymous - Śro 28 Kwi, 2010

No to git, a jak jazda na sliku? bo chyba wrescie mogłeś pocisnąć?
Bad-i - Śro 28 Kwi, 2010

Marcel 08 napisał/a:
No to git, a jak jazda na sliku? bo chyba wrescie mogłeś pocisnąć?


Szczerze mowiac to przy spadaniach nawet o tym nie myslalem :] . Na wolnych i ciasnych partiach byla roznica. No i hamowanie - nie dosc ze zajebisty klocek to opona trzymala.

Na bank dokupie jeszcze 2-4 slicki zeby nie jechac na mediach z tylu. Bo w niektorych partiach bylo czuc ze opona puszcza.

qbus - Śro 28 Kwi, 2010

Cytat:
Na bank dokupie jeszcze 2-4 slicki zeby nie jechac na mediach z tylu. Bo w niektorych partiach bylo czuc ze opona puszcza.



:faja:

106 - Śro 28 Kwi, 2010

speed555 dzieki :)



martin.h - Śro 28 Kwi, 2010

Linka nadal wisi ;D
kubas - Śro 28 Kwi, 2010

Martin te linki już tak mają wkładasz ją żeby nie wisiała i jest git przez jakiś czas poużywasz trochę ręcznego i znowu wiszą :)
k-mart - Śro 28 Kwi, 2010

pisalem zadanie domowe na temat linek!
106 - Śro 28 Kwi, 2010

hehehe
martin.h - Śro 28 Kwi, 2010

kubas napisał/a:
Martin te linki już tak mają wkładasz ją żeby nie wisiała i jest git przez jakiś czas poużywasz trochę ręcznego i znowu wiszą :)


Wiem, ja swoją przywiązałem :P

kubas - Śro 28 Kwi, 2010

Jak ? Bynajmniej w 205 nie da się tego zrobić bo z podłogi wystają te elementy do których się wkłada linkę i ni jak nie da się tego przywiązać, przy wahaczach tylnych to inna sprawa tam się da :)
speed555 - Śro 28 Kwi, 2010

106 napisał/a:
speed555 dzieki :)


nmzc:)

PS. załatw mi zebym nie był szarakiem to beda lepsze zdjecia na przyszłośc;p ;)

Bad-i - Śro 28 Kwi, 2010

nie tam, nic nie wisi. To juz jest maks sciagniete :)

Dobra rajd rajdem i po rajdzie. Teraz pytanie czy pojedzie Krakowski??

Kto ma wejscia albo ploty??

GeKo - Śro 28 Kwi, 2010

speed555, Pstryknąłeś kiedyś coś Baran/Kowal 106 lub 306?


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group