To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

MotorSport - Radom 9 Październik- Upalanie

206 Gti - Wto 28 Wrz, 2010

Może wpadne towarzysko!
Janusz - Wto 28 Wrz, 2010

LISTA ZAMKNIETA

Prosze już nie wpłacać pieniędzy bo z tego co liczę mamy komplet.. a nawet troszkę ponad....
Co prawda ja mam wpłaty narazie od 14 osób ale podobno jeszcze kilka już puściło wpłatę. Na razie ich ni ma na liście ale się pojawia jak przelew dojdzie.Wiec kto nie zapłacił ten buła i nie jedzie :P

Ehh. dzień spóźnienia :P wiedziałem ze tak będzie, ze najpierw nikt nie będzie puszczał a potem wszyscy na raz w ostatnim dniu ;p


Ponadto, kasiory powinno być nieco za duzo, bo z tego co zrozumiałem osób będzie więcej niż minimalne 17-18. Jednak wizja robienia 20 przelewów mi sie nie uśmiecha. Wiec miałbym propozycje co by za ta nadstanowa kasę zakupić Ogromniasta ilość pizzy dla każdego (na dziwki i wódkę nie starczy). Ktoś ma jakieś obiekcje co do tego pomysłu??

anjas - Wto 28 Wrz, 2010

Moim zdaniem można kupić jakieś pucharki... żarcie w sumie też się nie zmarnuje ;)
Yarko - Wto 28 Wrz, 2010

Janusz napisał/a:
Ponadto, kasiory powinno być nieco za duzo, bo z tego co zrozumiałem osób będzie więcej niż minimalne 17-18. Jednak wizja robienia 20 przelewów mi sie nie uśmiecha. Wiec miałbym propozycje co by za ta nadstanowa kasę zakupić Ogromniasta ilość pizzy dla każdego (na dziwki i wódkę nie starczy). Ktoś ma jakieś obiekcje co do tego pomysłu??


Bardzo dobry pomysł :)

anjas napisał/a:
Moim zdaniem można kupić jakieś pucharki...


ten też :)

btw. szukam noclegu w Radomiu, może ktoś coś polecić ?

Janusz - Wto 28 Wrz, 2010

Cytat:
Moim zdaniem można kupić jakieś pucharki... żarcie w sumie też się nie zmarnuje ;)


w przyszłym tygodniu będę miał kilka dni wolnych to zobaczę co i jak i pewnie tak będzie :) Miał byc surise ale wszystko zjebali****. Puchary oczywiście dla 3 pierwszych miejsc aj ?? to rasta nie jedzie :D

Janusz - Wto 28 Wrz, 2010

Cytat:
btw. szukam noclegu w Radomiu, może ktoś coś polecić ?

a ja pizzeri, jak ktoś jakąś dobra zna, bo w googlach to ja kontakt znaleźć umiem

Janusz - Wto 28 Wrz, 2010

Tak sobie siedzie w pracy i myślę jakby tu ciekawe rozegrać pojeżdzawe. I wpadłem na pewnie torowo-rajdowy pomysł.

Wiec tak tor mamy od 9-18. w zwiazku z czym od 9 do 11 zrobiłbym wolny trening w stronę gdzie pierwszy zakręt jest w lewo. Po czym o 11 ustawiamy sie w szuku według nr. startowych nr zostna wcześniej juz przypisane do samochodu, zrobię to albo losowo albo zgodnie z kolejnością wpłat bądź na odwrót, tak aby zrobić czytelna listę startowa, kto, czym i z jakim nr). I startujemy po dwa samochody ((maciek lap timery będą 2 tak), na raz w duzym odstępie od siebie i latamy po 5 kołek ze startu lotnego (jak kogos sponiewiera, to trudno) leci dalej, nie ma powtarzania. zapisywany będzie czas najlepszego kołka.... i tak potem następni.. i taka aż do momentu kiedy wszyscy zrobią pięć kołek według kolejności. Następnie zaczynamy trening w druga stronę, i znowu będziemy mieć na to jakieś 2 godziny po czym zaczniemy robić dokładnie to samo co wcześniej tylko w druga stronę. Następnie zsumujemy czasy i na tej podstawie ustalimy miejsca :)

Dlaa mnie rozwianie wydaje sie ciekawe... bo bedzie jak w prawdziwych zawodach, czyli nie tylko sprzęt, umiejętności, ale tez łod szczęścia itp itd?? bo pogoda może płatać figle :D

Jeszcze jest druga opcja ze np, jedziemy najpierw trening w jedna, potem trening w druga, a potem odrazu czasówki najpierw wszyscy w jedna i ustawiają sie już do drugiej :P
ewentualnie może tez nie brać czasów najlepszego kołka tylko sumę 5 kółek :)

Co wy na to??

Rudello - Wto 28 Wrz, 2010

Przymilkłem bo jeszcze nie dostałem clio
..moze ostatnim rzutem sie załapie co? :]

Janusz - Wto 28 Wrz, 2010

Rudello napisał/a:
Przymilkłem bo jeszcze nie dostałem clio
..moze ostatnim rzutem sie załapie co? :]


Jako ABSOLUTNIE ostatnia osoba możesz jeszcze wskoczyć :) nie mam serca powiedzieć nie :P będzie ciasno :P

Anonymous - Wto 28 Wrz, 2010

Moj kesz dotarł ?
KarQ - Wto 28 Wrz, 2010

Jaś, ja generalnie chce pojeździć. Czym więcej wolnej jazdy tym dla mnie lepiej.
Janusz - Wto 28 Wrz, 2010

KarQ napisał/a:
Jaś, ja generalnie chce pojeździć. Czym więcej wolnej jazdy tym dla mnie lepiej.

po zawodach bedziesz miał czas do 18 :) ja muszę sie zebrać o 15 najpóźniej z powodu egzaminu poprawkowego (w sumie i tak pewnie nie zdam ;p )
dlatego wymyśliłem ze najpierw można rozegrać zawody, a potem (dużo ludzi ucieka właśnie tak w okolicach popołudniowych) reszta może sobie napinać na "życiówki" itp itd


Lista zawodników których przelewy dostałem jest na pierwszej stronie... razem z samochodami. Za pomyłki przepraszam, ale nie każdy pisał w tytule czym przyjedzie ani jaki ma nic itp itd... poza tym pisałem z pamięci :P

Yarko - Wto 28 Wrz, 2010

Janusz napisał/a:
ja muszę sie zebrać o 15 najpóźniej z powodu egzaminu poprawkowego (w sumie i tak pewnie nie zdam )


weź przestań, napiszemy Ci usprawiedliwienie :jupi:

Janusz - Wto 28 Wrz, 2010

Yarko napisał/a:
Janusz napisał/a:
ja muszę sie zebrać o 15 najpóźniej z powodu egzaminu poprawkowego (w sumie i tak pewnie nie zdam )


weź przestań, napiszemy Ci usprawiedliwienie :jupi:

niestety kobieta jest niereformowalna i ma straszne kompleksy przez które musi non stop udowadniać swoja wyższość. Tak wiec zapytanie w sprawie innego terminu zlała ciepłym moczem.
Ale panowie wy lepiej się wypowiedzcie na temat proponowanej formy zawodów a nie mojej wykładowczyni :)

Aha, no i wszelakie typu znajome osoby z aparatami niech czuja się zaproszone :D

Yarko - Wto 28 Wrz, 2010

5 okrążeń pod rząd to sporo, jakieś 4-5 minut pelnym ogniem...


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group