To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

MotorSport - [RPP] 36 Rajd Cieszyńska Barbórka

martin.h - Pią 19 Lis, 2010

A wiesz może czy gdzieś w okolicy ma być jakieś wesele? :hhe:
speed555 - Pią 19 Lis, 2010

Spontan akcja i jedziemy na Cieszynke na ogladare busem z ekipa na pokladzie i nawet jarek_malopolsk sie załapał:D
106 - Pią 19 Lis, 2010

Ale zabierasz aparat? :]
speed555 - Pią 19 Lis, 2010

Zabieram ale nie wiem czy bede w stanie robić fotki bo już bania :P ale spoko damy rade:D bede zwracal uwage na nasze hothatchowe załogi:P
Jaco - Pią 19 Lis, 2010

autoklub napisał/a:
58 załóg trafiło na listę startową Rajdu Cieszyńska Barbórka. Wycofał się posiadacz numeru 3, Przemysław Janik, aktualnie trzeci w generalce, lider punktacji klasy A6.



http://rajdy.autoklub.pl/...ez-janika,33093



...

Koto - Pią 19 Lis, 2010

"Oes 3/6/9 Ochaby został skrócony o 600 metrów od mety (zamieszanie związane z weselem)."

Specjalnie dla martina ;)

106 - Pią 19 Lis, 2010

Jaco ..... :hhe:
martin.h - Pią 19 Lis, 2010

Koto napisał/a:
"Oes 3/6/9 Ochaby został skrócony o 600 metrów od mety (zamieszanie związane z weselem)."

Specjalnie dla martina ;)


Czyli rozumiem, że końcówka tego OeSu to pkt. obowiązkowy? ;D

Jaco - Pią 19 Lis, 2010

106 napisał/a:
Jaco ..... :hhe:


Czekam na oficjalne info ;D

qbica - Pią 19 Lis, 2010

ja zaczynam oglądare od Kozakowic od tzw. miejscówki "koło gnoja" :lol2: a pozniej sie zobaczy :]
qbus - Sob 20 Lis, 2010

Bardzo brzydki dzwon Stolarka, wazne zeby wyszli z tego calo :/

http://www.glowfoto.com/v...d=5776&srv=img5

Chuchała póki co przed Hankiewiczem i to ze spora przewagą. Janik nie przystapil do rywalizacji.

GeKo - Sob 20 Lis, 2010

Tytuły rozdane. Siemanko Mistrzem. Hankiewicz wydzwonił, szpital :( Lipa :/ miałem nadzieję że się pościgają trochę. Oby wszystko dobrze się skończyło.
qbus - Sob 20 Lis, 2010

Rajd zbiera zniwo. Hankiewicz jak zobaczyl strate na 1 musial zaatakowac, nie wytrzymal cisnienia. Wojtkowi sie tytul za ten sezon w 100% nalezy aczkolwiek druga polowa sezonu nieco slabsza w jego wykonaniu. Mam nadzieje ze wyplynie ten chlopak za granice z nowym rokiem.

Wazne zeby wszyscy z tych dzwonow wyszli calo, samochody sie odbuduje na nowy sezon i bedzie dobrze.

GeKo - Sob 20 Lis, 2010

czyli dobrze prognozowałem że Siemanko lepszy psychicznie.
qbus - Sob 20 Lis, 2010

Zgadzam się.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group