To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

MotorSport - [RSMP+RPP] 48 Barbórka Warszawska

Stf - Sob 04 Gru, 2010

qbus napisał/a:
co do Steca? mówisz o kontakcie z białym evo? zresztą nieważne, chyba tylko mega zagorzali kibice maja wobec niego jakies oczekiwania.


ta. tzn. nie chodzi o samo pyknięcie Waszki w Słomczynie tylko popi.... sprawy z jego strony, pomimo symbolu imprezy. no ale nie ważne.

dzisiaj Kajto zwalił sprawę. Kuchar pomimo pyknięcia beczki naklepał wszystkim ze sporą przewagą. gratki mu się należą i tyle.

qbus - Sob 04 Gru, 2010

Stefan ogień. Myślałem że już nikt nie pyknie Janka. Zresztą pewnie napisali protest na Kuchara w sprawie cofania w strefie. Kajto zjebał a to mnie boli. Mistrz prologów wygrał poraz kolejny. Maruda straszny ale skuteczny na takich próbach. Niemniej choćby skały srały nie przekonasz mnie do niego. Na oesach nieskuteczny. HAWK!
Stf - Sob 04 Gru, 2010

ale ja nie twierdzę, że Kuchar jest mega szybki. w sumie chyba nigdy jakoś za nim nie byłem. jednak barbórkę klepie i żeby skały srały, któryś to już raz nie bez powodu :) dlatego to co napisałem na wstępie, że wszelkie czasy >2:25 w 4 łapie to amatorstwo...
qbus - Sob 04 Gru, 2010

No Chwist mistrzem też nie jest, pewnie ma w genach po dziadku. :)
Stf - Sob 04 Gru, 2010

Chwist też jechał ciasno i pozornie wolno się wydawało, a jednak szybciej chociażby od Kuzaja i nawet od Kajtka wbrew pozorom (odliczając błąd).
Stf - Sob 04 Gru, 2010

http://sport.tvp.pl/motor...-karowa/3516416
kosmita - Sob 04 Gru, 2010

A o co chodzi z Chmielewskim ? Mam wrażenie, że mało kto go lubi.
anjas - Nie 05 Gru, 2010

jak pojechal Durczok?
Wygrał?

kosmita - Nie 05 Gru, 2010

Durczok miał jakiś wyciek i pożar.
anjas - Nie 05 Gru, 2010

kosmita napisał/a:
Durczok miał jakiś wyciek i pożar


no to nieźle... pewnie Rurek nie wyczyścił mu silnika i się zajęło.
Dobrze, że nic poważniejszego się nie stało. Choć chciałbym usłyszeć do Kamil D. mówił w czasie awarii... mógłbym się pewnie wiele nauczyć :D

PiTT - Nie 05 Gru, 2010

anjas napisał/a:
jak pojechal Durczok?
Wygrał?





wysrał mu się silnik i zapluł olejem

+

kilka filmów
Makinen niszczy swoimi przejazdami wokół beczki :)





a Ptaszek strasznie marchewami rzucał :D

Tomcat - Nie 05 Gru, 2010

Właśnie wróciłem... Było bardzo fajnie, na bank będę chciał pojechać też za rok. Bardzo mi się podobał pierwszy Żerań, niestety na drugi (nie wiem właściwie czemu) już nie wpuszczali. Bemowo mocno średnie według mnie, a Karowa to jednak jest klasa. Mega fajnie jest poczuć atmosferę jak na stadionie piłkarskim, ale bez tego całego buractwa które tam chodzi i oczywiście kibicując rajdowcom. + 148 !!

Przejazdy Makinena mistrzostwo świata dosłownie i w przenośni.

Ze zwycięstwa Kuchara cieszyłem się na przekór ekipie Chmielewskiego, która za mną siedziała i źle życzyła każdemu kolejnemu zawodnikowi. Mają za swoje :P

Było tak zimno, że nie zdążyłem sobie donieść gorącej herbaty z punktu gastro na trybunę. Już nie wiedziałem co mam robić żeby się ogrzać... :rotfl:

Bad-i - Nie 05 Gru, 2010

PiTT napisał/a:
anjas napisał/a:
jak pojechal Durczok?
Wygrał?


[url=http://img813.images....th.jpg]Obrazek[/URL]
[url=http://img72.imagesh....th.jpg]Obrazek[/URL]

wysrał mu się silnik i zapluł olejem

+

kilka filmów
Makinen niszczy swoimi przejazdami wokół beczki :)





a Ptaszek strasznie marchewami rzucał :D


Jezeli nagrywales filmiki ze swojego miejsca to siedzialem za Toba :]

PiTT - Nie 05 Gru, 2010

tak, wszystko z miejsca
czerwona puchowka, miejsca 18, 19

jarek-malopolska - Nie 05 Gru, 2010

opieram sie na relacji telewizyjnej, ale wspominajac jak juz na karowej zamarzałem kiedys to patrzac na ten rok ciesze sie ze nie pojechałem.. jakos mnie nie rzuciło na kolana.. pierwsze co, tez wydaje mi sie ze Kuchar beczke dotknał na "dzien-dobry", ale pojechał miszcz i najwiekszy szacun dla niego ode mnie to za pojedynek czasowy z BB w bliźniaku :] Jak dla mnie to ze było tak slisko troche zabiło widowisko, ogladajac tobyło, az za widowiskowo.. Kajto troche lipa, ani czasu ani show, a Krzysiek H. chyba musi przed kolejna edycja pojezdzic troche tym czym chce sie tam "pokazac" bo nie szło mu ewidentnie, choc "ale urwałłł" o murek cofajac to była jego najlepsza akcja na tegorocznej karowej...
Nie zebym Krzyskowi to przepowiedział ale:
1gru2010:
Haha kurfa, Ptaszek nie boi sie o ta fabie, kiedyś juz Hołek sprawdzał jak jego auto chodzi bokami, była to Corolla WRC na prologu, stadionie zuzlowym, wiekszosc pewnie wie o czym pisze



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group