To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

MotorSport - [RSMP] RSMP 2011

Jaco - Sob 24 Wrz, 2011



Krzychu jak zwykle ma mistrzowskie wywiady :D



a tu totalna żenada... :wall:


GeKo - Sob 24 Wrz, 2011

who's the Ramona and Miriam :D ?
faldzip - Sob 24 Wrz, 2011


CHRZANEK - Sob 24 Wrz, 2011

KH póki co pierwszy ale przewaga już nie taka sama jak kilka lat temu.

Szkoda Staniszewskiego - bo mógł walczyć o życiowy wynik.

Kuzaj - "OK"

Marek23 - Sob 24 Wrz, 2011

Cytat:
KH póki co pierwszy ale przewaga już nie taka sama jak kilka lat temu.

Za całym szacunkiem, ale to trasy obok jego domu. Jest to ogromny handicap i mysle,że w prawdziwej jeździe rajdowej na opis raczej by nie zabłysnął. Dla dobra rajdów lepiej by było gdyby nie wygrał. Już widzę ten wywiad :wall:

roj - Sob 24 Wrz, 2011

taa, bo reszta czołówki to pierwszy raz widzi te trasy, nie jechali, nie upalali i jadą na opis...
speed555 - Sob 24 Wrz, 2011

Hołek miszcz ;D
GeKo - Sob 24 Wrz, 2011

roj, trust me, to nie to samo. Od dawna uważam, że jeśli Hołek chce udowodnić że nadal jest najszybszy w PL, to nie na tym rajdzie. A on co roku odgrzewa swój mit tam.
Marek23 - Sob 24 Wrz, 2011

Cytat:
taa, bo reszta czołówki to pierwszy raz widzi te trasy, nie jechali, nie upalali i jadą na opis...

Nie no ziom, proszę nie pisz takich rzeczy. Nie wiem czy wiesz,ale odcinki w tym roku są bardzo szybkie. Więc jeśli ktoś je zna bardzo dobrze to zyskuje bardzo dużo, ponieważ wtedy dokładnie wiesz do kiedy trzymać dechę,itd. On tam może sobie jeździć od pół roku na przykład jak jest w domu.

roj - Sob 24 Wrz, 2011

Marek23 napisał/a:
Nie wiem czy wiesz,ale odcinki w tym roku są bardzo szybkie. Więc jeśli ktoś je zna bardzo dobrze to zyskuje bardzo dużo, ponieważ wtedy dokładnie wiesz do kiedy trzymać dechę,itd. On tam może sobie jeździć od pół roku na przykład jak jest w domu.

to nie wiedziałem, fakt
ale myślę, że czołówka i tak zna te drogi niewiele gorzej niż Hołek i nie sądzę żeby na opis aż tak słabo jechał w porównaniu z innymi (po szutrach of korss)

CHRZANEK - Sob 24 Wrz, 2011

Marek23 napisał/a:
Za całym szacunkiem, ale to trasy obok jego domu


Marku - zwóciłem właśnie uwage na to że przewaga Hołka jest symboliczna.
Inaczej mówiąc uważam że konkurencja sie poprawiła, Holo stoi w miejscu.
Co nie znaczy że umniejszam jego osiągnięcia na "Dakarze".

Jaco - Sob 24 Wrz, 2011

CHRZANEK napisał/a:

Inaczej mówiąc uważam że konkurencja sie poprawiła, Holo stoi w miejscu.


patrząc na wiek Hołka to już bardziej się nie poprawi...

Marek23 - Sob 24 Wrz, 2011

Ja myśle,że generalnie na szutrach Holo dalej jest dobry,ale nie najszybszy w PL. Na asfalcie nie istnieje,dlatego nawet będąc jego slepym fanem nie mozna powiedziec,że nadal jest najszybszy w Polsce.
roj - Sob 24 Wrz, 2011

Marek23 napisał/a:
Ja myśle,że generalnie na szutrach Holo dalej jest dobry,ale nie najszybszy w PL. Na asfalcie nie istnieje,dlatego nawet będąc jego slepym fanem nie mozna powiedziec,że nadal jest najszybszy w Polsce.

yh, a ktoś tak powiedział?
jeśli o to chodzi to moim zdaniem masz rację zdecydowanie
ale nie ogarnąłem, że tego dotyczy dyskusja.
poza tym w tym wieku i prawie nie jeżdżąc od tylu lat to może być co najwyżej niezły (a i tak dodatkową jego przewagą jest to że ma dużo mniejszą presję niż ci co jadą o miejsca w sezonie).

speed555 - Sob 24 Wrz, 2011

Ja tylko jestem w szoku jakim cudem wygrał rundę scirrocco r cup. w zyciu bym nie poderzewał ze na torze będzie szybki.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group