To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

HydePark - Robimy się na Kate Moss

M - Nie 05 Lut, 2012

Białko, białeczko, teraz wychodzi 0,5kg dziennie i dalej leci, nie głodzę się ale też w ogole przestało mi się chcieć jeść.
Janusz - Nie 05 Lut, 2012

ja sobie na początek chce kupić wage. Jaka polecacie ?? kuchenna styknie ?? ;D
Stf - Nie 05 Lut, 2012

5 dni w tyg białko z tłuszczami bez węgla w proporcjach ok. 2:1 + sporo wody. Pozostałe 2 dni ładowanie węglem. czyli małokolizyjna dieta uwzględniająca picie wódeczki i atakowanie kebabów/żeberek w miodzie w piątek/sobotę uzupełniona wysiłkiem fizycznym minimum 3x tydzień po 40-60min.

to powyżej mój przykład na redukcję. na utrzymanie wagi jestem podobnego zdania. jemy co chcemy pod warunkiem wprowadzenia wysiłku fiz. minimum 3 razy w tyg przez min. 40min.

ja wybrałem bieganie. po 3 miesiącach z 66min@10km zrobiło się 49min@10km. teraz utrzymuję okolice 80kg ale chciałbym zejść do stabilnych 77kg i do średnich 1:4x w Poznaniu ;)

Pirania - Nie 05 Lut, 2012

.
Pirania - Nie 05 Lut, 2012

I teraz pytanie do ekspertów… Co mogę dodać do swojego treningu? Stf kiedyś wspominał o jakiś suplementach przyśpieszających spalanie. Nie wchodzi w grę nabieranie mięśni, bo wystarcza co już mam, wiec trening only cardio.
Bart - Nie 05 Lut, 2012

Pirania napisał/a:
177 cm wzrostu


poka jakieś foto :]

no name - Nie 05 Lut, 2012

Pirania, l-karnityna pomaga wydobyć więcej
wody z organizmu przy ćwiczeniach wysiłkowych.

martin.h - Nie 05 Lut, 2012

Ja nie rozumiem jak można utyć po alkoholu, ja mam wręcz przeciwnie. Zawsze na drugi dzień uwalniam organizm ze zbędnego balastu ;D

Sport to najlepsza rzecz jaka może być, ale należy pamiętać, że organizm spala tłuszcz dopiero po ok. 30 minutach wysiłku dlatego 1-2 h to optymalny czas.

PS: Właśnie wpier.doliłem całą Goplanę gorzką i popijam to koniakem, miód w gębie :D

KarQ - Nie 05 Lut, 2012

Są lepsze spalacze np. clen burexin 2.
kamil - Nie 05 Lut, 2012

albo dużo sexu :)
KarQ - Nie 05 Lut, 2012

Zgadzałoby się, Martin nie stroni i figura młodzieńca :rotfl:
Pirania - Nie 05 Lut, 2012

Bart napisał/a:
Pirania napisał/a:
177 cm wzrostu


poka jakieś foto :]


w szpilkach :-) ?

http://testosterone.pl/Clenburexin-2-90-kaps - składniki nie wydają się jakimiś chemikaliami - ciekawy jest składnik Kwas Pantotenowy - zapobiega odbarwianiu się (siwieniu) włosów, reguluje przemiany węglowodanów i białek, obniża poziom cholesterolu we krwi, uczestniczy w powstawianiu przeciwciał.

czy to oznacza, że inne składniki mogą powodować "odbarwienie" ?

Greg, o Karnitynie słyszałam, ale ma tyle form i postaci, że nie wiedziałam czego szukać.

martin.h - Nie 05 Lut, 2012

KarQ napisał/a:
Zgadzałoby się, Martin nie stroni i figura młodzieńca :rotfl:


Nie wiem czy nie otworzyć tematu o alkoholiźmie :>

Jak spotykam się ze znajomymi to zawsze trzeba się napier.dolić, a jak siedzę w domu to prawie codziennie jest piwo/whisky :D
Znajoma, która ma pub też w tym nie pomaga :rotfl:

no name - Nie 05 Lut, 2012

Pirania napisał/a:
Greg, o Karnitynie słyszałam, ale ma tyle form i postaci, że nie wiedziałam czego szukać.

Jeżeli to do mnie to pamiętam że mój kolega kupował taką w płynnych
kapsułkach, wyłamywało się końcówkę i normalnie piło.
Wiem że był bardzo zadowolony z efektów,
postaram się dokładnie dowiedzieć o nazwę

Pirania - Nie 05 Lut, 2012

chętnie, choć ta bomba od kolegi wygląda, że ma działanie wielokierunkowe


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group