To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

HydePark - Wakacje - Chorwacja

martin.h - Śro 25 Lip, 2012

Maciusiowy, poszło PW :] Co do ceny jeszcze to napewno będzie taniej niż w ASO.
Franek - Śro 25 Lip, 2012

:rotfl: :rotfl: :rotfl:
martin.h zarabia na kolegach

206 Gti - Śro 25 Lip, 2012

Ok - dzięki. W każdym razie trzymam kciuki.

Powiem Ci ze Twoja przygoda mi uświadomiła jedno - miałbym MEGA duży problem jak by mi się skrzyczało auto w Chorwacji.

kamil - Śro 25 Lip, 2012

Ciekawe czy nasze ASO też tak tną obcokrajowców, którym auto się zwiesiło.
Jacek - Śro 25 Lip, 2012

my dajemy, w takich przypadkach, duuuże rabaty, z myślą że może jeszcze nas odwiedzą :lol2: :lol2: :lol2:
kamil - Śro 25 Lip, 2012

Jacek, nie chodzi mi o rabaty i postawe pro kliencką na zasadzie lojalnego klienta a raczej: wpada koleś z przebiciami na kopułce a wymienia mu się głowicę za połowę wartości samochodu.
Po prostu ciekawi mnie podejście ASO do obcokrajowców, raczej kompetentnie i rzetelnie czy na zasadzie wyczyścić frajera ?

Jacek - Śro 25 Lip, 2012

nie wiem, jaja sobie robię. espertwo pewnie wyjśni ;)
Jacek - Czw 26 Lip, 2012

OŁ lol.
Michał - Czw 26 Lip, 2012

my wróciliśmy.
z.j.e.b.a.n.y jak koń po westerine jestem.
Mazda sie nie z.j.e.b.a.ł.a :]
;)

Jacek - Czw 26 Lip, 2012

nic nie koko co piszesz :rotfl: :rotfl: :rotfl:
106 - Czw 26 Lip, 2012

Foka chodzi tu wsciekle hehe odpukac tez sie nie zjebala. We wtorek lalo jak fix.... Teraz juz mega pogoda. Chodze sladami rasty :) zadar, pag.
Młody Papież - Czw 26 Lip, 2012

jak to mawiają - chorwacja, chorwacja i po chorwacji...
Maciusiowy - Czw 26 Lip, 2012

z tego miejsca WIELKIE DZIĘKI DLA BARTA, który uratował nam tyłki...we wtorek przez chwilę miałem naprawdę wrażenie, że nie ma wyjścia z sytuacji :/

...ale LTL transport po raz kolejny potwierdził swoją dominację na rynku usług transportowo/logistycznych ;)
O 16 we wtorek dowiedziałem się, że samochód nie nadaje się do jazdy, Bart wyjechał o 22 tego samego dnia (ze swoją drugo-połówko) i o 13:30 w środę załadowaliśmy auto w Splicie (!!!) Krótka przerwa na wizytę na starówce i jazda do domu w bardzo miłej atmosferze rozmów m.in. o modern talking, serialu klan. Zjedliśmy przy okazji tonę ciastek, wypiliśmy 6l mineralnej 'kryształ', spotkaliśmy brzydką prostytutkę i stwierdziliśmy, że polacy mają najlepszy słuch w europie :D

jeszcze raz BARDZO DZIĘKUJĘ! :*
DZIĘKI też oczywiście dla Michała za wsparcie i podtrzymywanie na duchu!

parę fotosów:









ps. niestety nadal nie wiadomo co z autem...

M - Czw 26 Lip, 2012

Dobra robota :)
was79 - Czw 26 Lip, 2012

Bart to dobry chłopak jest!


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group