To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

HydePark - Euro 2012

Cartoon - Wto 12 Cze, 2012

Grecja - Czechy 1:2
Polska - Rosja 1:2

GeKo - Wto 12 Cze, 2012

A co tam niech bedzie dla nas :]

Grecja - Czechy 1:1
Polsza - Rasija 2:1

Qukie - Wto 12 Cze, 2012

Grecja - Czechy 0:2
Polska - Rosja 0:2

M - Wto 12 Cze, 2012

anjas napisał/a:
no Yarko, high five! Trzeba wierzyć w Polaków :jupi:

Postawa osób powyżej jest godna potępienia. Za grosz patriotyzmu.
Za chwilę mamy naradę z Maćkiem i zastanowimy się czy sprawą nie zainteresować posła Macierewicza.

Ja raczej mysle o naradzie z posłem Biedroniem - temat przewodni "Rosjanie dostają w dupę"

siema - Wto 12 Cze, 2012

Przypominam o niekończącym się konkursie na sponsorów konkursu :-) Każdy może zostać fundatorem nagrody: długopisu firmowego, kubka, dwuzłotówki z logiem Euro 2012 ;) Dla tych którzy nic nie znaleźli w swoim firmowym biurku podpowiedzi: rundka na lewym, rundka na prawym, jedno lajtowe o życie ;D Nabór na sponsorów otwarty cały czas!

Przeedytowałem pierwszego posta, co by wiadome było o co walka się toczy! (eM, popraw link do google docs, bo się spsuł).

zefir - Wto 12 Cze, 2012

Grecja - Czechy 0:0
Polska - Rosja 1:1

zefir - Wto 12 Cze, 2012


anjas - Wto 12 Cze, 2012

siema napisał/a:
Przypominam o niekończącym się konkursie na sponsorów konkursu Każdy może zostać fundatorem nagrody: długopisu firmowego, kubka, dwuzłotówki z logiem Euro 2012


+1, funduję taką monetę dla zwycięzcy rankingu.
Jest to nie lada gratka, bo trzeba było stać po nią przez kilka godzin w kolejce ;D

siema - Wto 12 Cze, 2012

anjas napisał/a:
siema napisał/a:
Przypominam o niekończącym się konkursie na sponsorów konkursu Każdy może zostać fundatorem nagrody: długopisu firmowego, kubka, dwuzłotówki z logiem Euro 2012


+1, funduję taką monetę dla zwycięzcy rankingu.
Jest to nie lada gratka, bo trzeba było stać po nią przez kilka godzin w kolejce ;D

Brawo! Dodano na pierwszą stronę! :D

P.S. (eMie, niestety musisz znów poprawić link do docsów. Z jakiegoś powodu znacznik iframe nie działa gdy dodaje go zwykły użytkownik).

M - Wto 12 Cze, 2012

siema napisał/a:
anjas napisał/a:
siema napisał/a:
Przypominam o niekończącym się konkursie na sponsorów konkursu Każdy może zostać fundatorem nagrody: długopisu firmowego, kubka, dwuzłotówki z logiem Euro 2012


+1, funduję taką monetę dla zwycięzcy rankingu.
Jest to nie lada gratka, bo trzeba było stać po nią przez kilka godzin w kolejce ;D

Brawo! Dodano na pierwszą stronę! :D

P.S. (eMie, niestety musisz znów poprawić link do docsów. Z jakiegoś powodu znacznik iframe nie działa gdy dodaje go zwykły użytkownik).

Tak to jest zrobione niestety, żeby za dużo szczęścia nie było :D

anjas - Wto 12 Cze, 2012

siema napisał/a:
Brawo! Dodano na pierwszą stronę!


te, Golden Nordic!

Moneta jest Nordic Gold, ale z goldem prócz nazwy nie ma nic wspólnego ;D

siema - Wto 12 Cze, 2012

anjas napisał/a:
siema napisał/a:
Brawo! Dodano na pierwszą stronę!


te, Golden Nordic!

Moneta jest Nordic Gold, ale z goldem prócz nazwy nie ma nic wspólnego ;D

Ciii, nie zorientują się ;)

Bart - Wto 12 Cze, 2012

Mógłbyś Anjasie zwycięzcy zaoferować przejażdżkę swoją Arrinerą :>
anjas - Wto 12 Cze, 2012

Bart napisał/a:
Mógłbyś Anjasie zwycięzcy zaoferować przejażdżkę swoją Arrinerą


na razie nie mogę tego obiecać, bo samochodem zajmuje się Lee Noble.
Lee Noble się nim zajmuje. Samochód będzie bardzo szybki, bo nad sprawami technicznymi czuwa Lee Noble.
Lee Noble obiecał, że do 100 km/h samochód będzie porzyspieszał w ok. 3 sekundy.
Moje kiklunastoletnie doświadczenie w branży motoryzacyjnej każe mi w to wierzyć, szczególnie, że mówił to Lee Noble, odpowiedzialny za kwestie techniczne.

Dziękuję.

Bart - Wto 12 Cze, 2012

Rozumiem, w końcu to sam Lee Noble :>


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group