To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

MotorSport - [F1] Kubica i F1 2009

Misiek_lbn - Nie 10 Maj, 2009

co się stało się :?:
na kresach mamy oglądanie telewizji na kartki a już wszystkie na ten miesiąc wykorzystałem i powymieniałem na kartki na internet :/

Bad-i - Nie 10 Maj, 2009

kompletne dno, oprocz jednego ataku na Glocka nic Robert nie pokazal. Pozniej juz go nawet nie dogonil :(

Na miejscu Massy po powrocie do pit lane z pewnoscią bym komus zayebał ;) (juz nie wspomne o Raikonenie)

Anonymous - Wto 12 Maj, 2009

Barikielló powiedzial ze jesli sie okaze ze broaan faworyzuje dżensona to wiesza orzech i odchodzi
Bad-i - Wto 12 Maj, 2009

JIMEK napisał/a:
Barikielló powiedzial ze jesli sie okaze ze broaan faworyzuje dżensona to wiesza orzech i odchodzi


no to chyba juz powinien odwiesic kask, przeciez wiadomo ze BGP zrobi wszystko aby jak najszybciej zdobyc tytul (w obawie ze pozniej juz nie bedzie tak łatwo)

FreeMan - Wto 12 Maj, 2009

"Czy mamy szanse na mistrzostwo? Nie sądzę - te słowa Felipe Massy idealnie oddają atmosferę w Ferrari, najstarszym i najbardziej utytułowanym zespole Formuły 1. We wtorek o godz. 15 w siedzibie teamu we włoskim Maranello zbiera się rada nadzorcza, która zdecyduje o przyszłości stajni."
Anonymous - Wto 12 Maj, 2009

http://f1.wp.pl/kat,10107...,wiadomosc.html

Będzie podwójny dyfuzor , może to podniesie szanse Roberta na jakikolwiek wynik .

Anonymous - Śro 13 Maj, 2009

do FERRARI, 2x RED BULL i TOYOTY dolacza RENAULT. To druzyny ktore zapowiadaja odejscie z F1 jesli w zycie wejdzie nowy plan limitu budzetowego w przyszlym sezonie..
saxorulez - Śro 13 Maj, 2009

ale mniejsze i biedniejsze teamy zapowiadają wejście.

Duże teamy F1 mają swoje stowarzyszenie i z tego co wiem jeżeli odejdą z F1 to założą własne GP

saxorulez - Pią 15 Maj, 2009

http://www.formula1.com/play_video.html
mamy kolejny filmik

pP - Pią 15 Maj, 2009

filmiki naprawde nędzne są ;/
tak kilka razy przepłysła ta czarna ze spice gerls czy coś tam, ciekawe ile jeszcze bedzie z hamilotnem jak on teraz jeździ tak jak jeździ.. :lol2:

Gaydek - Pią 15 Maj, 2009

Nuda, faktycznie nuda.
saxorulez - Pią 15 Maj, 2009

mam wrażenie że zmienił się człowiek od montażu.. ten film i tak jest lepszy od ostatniego ale nie umywa się do zeszłego roku zupełnie
Anonymous - Pią 15 Maj, 2009

pP napisał/a:
ta czarna ze spice gerls
:lol:
fajnie ze jest wiecej dialogow wiecej wiadomo o co chodzi. ale ale... juz za tydzien....

MONACOOOO!!!!!!!!!!!





Anonymous - Pią 15 Maj, 2009







Anonymous - Pią 15 Maj, 2009




Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group