To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

HydePark - Tu się witamy...

Anonymous - Wto 03 Lip, 2007

Zeby nie bylo ze cham ze mnie wiec sie przedstawie.

Tomek Gdansk rocznik 83'. Ujezdzalem Clio 1.4 16V ale komus chyba tak sie podobalo ze postanowil je podpalic a AC nie bylo, obecnie nie posiadam zadnego autka. Po mieście poruszam sie skuterem. Czym bym chciał jeździć w niedalekiej przyszłości??Willi, R5GTT, Cooper (stary oczywiscie). Ogolnie rzecz biorac cos malego, niepozornego.

Pozdrawiam

Misiek_lbn - Wto 03 Lip, 2007

Tomala napisał/a:
cos malego, niepozornego.

to w spodniach Ci nie wystarczy :?: ;)
powodzenia w poszukiwaniach/zakupie :)znaczy ktoś Ci podpalił autko i nic nie dostałeś za to :?: :563:

carlose - Wto 03 Lip, 2007

lipna historia, ale jeżeli chcesz kupić saxo to jest jedno na sprzedaż na forum :)
Misiek_lbn - Wto 03 Lip, 2007

carlose napisał/a:
jest jedno na sprzedaż

jedno :?: :D

carlose - Śro 04 Lip, 2007

no pare...






:D

Dariano - Śro 04 Lip, 2007

Witam nowa krew na forum . Buziaki :* ******
carlose - Śro 04 Lip, 2007

nie widziałeś ich na żywo a już z całusami wyskakujesz... nie poznaje Cie :D :D
KonradMK - Śro 04 Lip, 2007

Dariano ostatnio przechodzi jakiś dziwny okres, wszystkim rozdaje buziaki, pomaga starszym paniom pokonać garwolińskie przejścia dla pieszych i lata po łące z kwiatami we włosach. strach się bać dokąd zmierza polska gangsterka ;)
mi - Śro 04 Lip, 2007

ponoć nawet przychodzi na pogrzeby swych ofiar.... Dramat...
Anonymous - Śro 04 Lip, 2007

witam nowych :)

pytanie do szalonego crxa- czy te plomienie namalowane czy przyklejone? bo ewentualnie mozna by je szarpnac. wtedy auto naprawde bomba!

Anonymous - Śro 04 Lip, 2007

JIMEK napisał/a:
witam nowych :)

pytanie do szalonego crxa- czy te plomienie namalowane czy przyklejone? bo ewentualnie mozna by je szarpnac. wtedy auto naprawde bomba!


Niestety nie - to areograf. Buda mnie nie obchodzi bo i tak muszę coś z nią zrobić - a sprayem płomieni nie zamaluje. Jak mnie ktoś na mieście festynem nazwie to i tak przegra na światłach :D :D :564:

Dariano - Śro 04 Lip, 2007

KonradMK napisał/a:
Dariano ostatnio przechodzi jakiś dziwny okres, wszystkim rozdaje buziaki, pomaga starszym paniom pokonać garwolińskie przejścia dla pieszych i lata po łące z kwiatami we włosach. strach się bać dokąd zmierza polska gangsterka ;)



Wiesz trzeba kombinowac gangsterka sie maskuje teraz robie dobre uczynki z glebi serca, emanuje miloscia, chce zostac ksiedzem dobra fucha. Juz nawet mam fundamenty kiedys bylem ministrantem :DDDD z kwiatami we wlosach ?? !!! kur.a jakich wlosach ?? :DDDD

Jakarti - Śro 04 Lip, 2007

Darek ministrantem... dobrze! trzeba miec wszedzie kontakty!!
carlose - Śro 04 Lip, 2007

na ślub go weźmiesz do obrączek ?
Jakarti - Śro 04 Lip, 2007

carlose napisał/a:
na ślub go weźmiesz do obrączek ?


jesli sie zgodzisz.. ;)



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group