To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

MotorSport - [F1] Kubica i F1 2009

Anonymous - Czw 28 Maj, 2009

Phi tez mi sukces ;/


Przecież wiadomo ze w tym sezonie ani to nie jedzie ani nie skręca :P

rasta - Czw 28 Maj, 2009

Dlatego nie chwaliłem się w oddzielnym wątku żeby nie zaśmiecać :rotfl:

Takie oto jeszcze cacko stało:








xD

Anonymous - Sob 30 Maj, 2009

prodrive w f1
k-mart - Sob 30 Maj, 2009

tak.
kubica nie skreca.

Gaydek - Nie 31 Maj, 2009

Nowe teamy:
1. Campos Meta 1
2. Litespeed
3. Lola
4. MarchF1
5. Prodrive
6. Team US F1

Teraz czekamy na 12 czerwca, zobaczymy kto się dostanie, a kto nie.

Gaydek - Pią 05 Cze, 2009

http://www.f1wm.pl/php/wiad_gen.php?id=12138


Potwierdzone dotychczas zgłoszenia do sezonu 2010

P. Obecne zespoły P. Nowi chętni
1. BMW Sauber (warunkowe) 1. Brabham Grand Prix
2. Brawn GP (warunkowe) 2. Campos Meta 1
3. Ferrari (warunkowe) 3. Epsilon Euskadi
4. Force India (warunkowe) 4. Litespeed GP
5. McLaren (warunkowe) 5. Lola
6. Red Bull (warunkowe) 6. MarchF1
7. Renault (warunkowe) 7. N.Technology
8. Toro Rosso (warunkowe) 8. Prodrive
9. Toyota (warunkowe) 9. Superfund (Alex Wurz)
10. Williams 10. Team US F1

Limit zespołów mogących startować w sezonie 2010: 13
FIA ogłosi wybrane zespoły 12 czerwca

ŁukaszS3 - Pią 05 Cze, 2009

No podczas 2 treningu Robert jest 3 bo po pierwszym myślałem że BMW nadal jest kupą szitu... Zobaczymy co jutro z tego wyjdzie...
Marek23 - Pią 05 Cze, 2009

Ten sezon do końca uświadomił jedno: w tym sporcie liczy sie tylko i wyłącznie samochód.
Nie chodzi mi tu nawet o Roberta, bo nie mogę już słuchać i czytać znawców którzy "zapowiadali" szanse Kubicy na mistrzostwo. Ale, że Button, który miał iść na emeryturę nagle jest liderem... Na suchym tam wszyscy jeźdźą tak samo, na mokrym być może ktoś tam ciut lepiej. Ale generalnie to nudny sport i jedyne co jest fajne to dźwięk silnika F1 i dziwki które się tam kręcą w tym światku. Czekam, ku.rwa na program w Tvp typu: Adam skacze, Robert skręca a Justyna strzela biegając, czyli ulubione czynności polaków :lol2:

GeKo - Pią 05 Cze, 2009

Marku, bo skręcać to tam skręcają wszyscy:

- Kierowcy w bolidach
- Mechanicy bolidy
- Stacje telewizyjne materiał
- Szefowie teamów wałki i dziwki na boku.
- Dziwki kierowców i rulony do ćpania.

;) :) ;)

Michał - Pią 05 Cze, 2009

Marek23 napisał/a:
Ten sezon do końca uświadomił jedno: w tym sporcie liczy sie tylko i wyłącznie samochód.
Nie chodzi mi tu nawet o Roberta, bo nie mogę już słuchać i czytać znawców którzy "zapowiadali" szanse Kubicy na mistrzostwo. Ale, że Button, który miał iść na emeryturę nagle jest liderem... Na suchym tam wszyscy jeźdźą tak samo, na mokrym być może ktoś tam ciut lepiej. Ale generalnie to nudny sport i jedyne co jest fajne to dźwięk silnika F1 i dziwki które się tam kręcą w tym światku. Czekam, ku.rwa na program w Tvp typu: Adam skacze, Robert skręca a Justyna strzela biegając, czyli ulubione czynności polaków :lol2:


marek jest zasranym zarozumialcem , i czasami go nie lubie :D :D :D
ale fakt, zgadzam sie z nim w 110% !! F1 jest bez sensu

Anonymous - Pią 05 Cze, 2009

rajdy sa bez sensu. to takie kwalifikacje i wszystko sie rozchodzi o to kto zlapie gume




:devil: :devil: :devil:




na torze scigasz sie z realnymi samochodami. Ja nie lubie fikcji. :lol2:

Michał - Pią 05 Cze, 2009

rajdy to typowa walka z czasem, nikt ci nie przeszkadza, nie zajedza, nie ma tej durnej taktyki pit stopów (żenada ) , jedyna taktyka to
- słuchaj sąsiadek, na mecie jest angela_vip , jak będziesz pierwszy, masz ją na jedną noc, czyli NA.KU.RW.IAJ !!

martin.h - Pią 05 Cze, 2009

Michał napisał/a:
- słuchaj sąsiadek, na mecie jest angela_vip , jak będziesz pierwszy, masz ją na jedną noc, czyli NA.KU.RW.IAJ !!

:rotfl:

Anonymous - Pią 05 Cze, 2009

JIMEK napisał/a:
rajdy sa bez sensu. to takie kwalifikacje i wszystko sie rozchodzi o to kto zlapie gume




:devil: :devil: :devil:




na torze scigasz sie z realnymi samochodami. Ja nie lubie fikcji. :lol2:


zdecydowanie F1 to nuda i moge to porównać do jazdy konnej tak samo niewdziecznego sportu jak F1 .....

Michał napisał/a:
Marek23 napisał/a:
Ten sezon do końca uświadomił jedno: w tym sporcie liczy sie tylko i wyłącznie samochód.
Nie chodzi mi tu nawet o Roberta, bo nie mogę już słuchać i czytać znawców którzy "zapowiadali" szanse Kubicy na mistrzostwo. Ale, że Button, który miał iść na emeryturę nagle jest liderem... Na suchym tam wszyscy jeźdźą tak samo, na mokrym być może ktoś tam ciut lepiej. Ale generalnie to nudny sport i jedyne co jest fajne to dźwięk silnika F1 i dziwki które się tam kręcą w tym światku. Czekam, ku.rwa na program w Tvp typu: Adam skacze, Robert skręca a Justyna strzela biegając, czyli ulubione czynności polaków :lol2:


marek jest zasranym zarozumialcem , i czasami go nie lubie :D :D :D
ale fakt, zgadzam sie z nim w 110% !! F1 jest bez sensu



true true :jupi:

Marek23 - Sob 06 Cze, 2009

JIMEK napisał/a:
rajdy sa bez sensu. to takie kwalifikacje i wszystko sie rozchodzi o to kto zlapie gume

Jak byłem w Lbn willim Keja to tez czekałem,zebys złapał gumę BIaaaaatch :rotfl:
Cytat:
- słuchaj sąsiadek, na mecie jest angela_vip , jak będziesz pierwszy, masz ją na jedną noc, czyli NA.KU.RW.IAJ !!

Tak właśnie rozwaliłiem clio :rotfl:



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group