To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełn± wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

HydePark - Tu się witamy...

qbus - Czw 12 Lip, 2007

ekstra... trafiles gdzie trzeba, chlopaki poddadza Cie szybkim operacjom aby poddac Cie lekkiemu tuningowi, to nic ze jedna Twoja nerke sprzedadza, wyjdziesz na ludzi a z jedna tez da sie zyc.

dobre misiaczki dobre

saxorulez - Czw 12 Lip, 2007

zwolak napisał/a:
witam,
jestem tomek, mieszkam w rybniku. tydzien temu kupilem saxo vts.
niestety nie wiedzialem ze auto bedzie tyle palic - jestem juz ustawiony na montaz LPG zebym mogl sie wiecej po miescie bujac i na dyskoteki jezdzic...
oprocz tego wyglada za malo groznie wiec rozgladam sie za jakimis fajnymi lotkami, do tego chcialbym przyciemnic szyby wszystkie na czarno i zalozyc jakas srebrna felge (na razie mam bialego OZ)
;>


wyjdĽ

mi - Czw 12 Lip, 2007

zwolak napisał/a:
witam,
jestem tomek, mieszkam w rybniku. tydzien temu kupilem saxo vts.
niestety nie wiedzialem ze auto bedzie tyle palic - jestem juz ustawiony na montaz LPG zebym mogl sie wiecej po miescie bujac i na dyskoteki jezdzic...
oprocz tego wyglada za malo groznie wiec rozgladam sie za jakimis fajnymi lotkami, do tego chcialbym przyciemnic szyby wszystkie na czarno i zalozyc jakas srebrna felge (na razie mam bialego OZ)
;>


a) wkręt jaki¶
b) wytrope i zajebe
:D

Anonymous - Czw 12 Lip, 2007

dobra dobra
oczywiscie jaja;]
prawda jest taka - tydzien temu kupilem saxo i jaram sie opor jak dziecko...
zadnego gazu tam wkladac nie bede (chyba ze wsiadzie ktos z zapalniczka w kieszeni), szyby jednak przyciemnie bo czesto rucham w aucie to lepiej zeby nie bylo widac co w srodku.

saxorulez - Czw 12 Lip, 2007

zwolak napisał/a:
dobra dobra
oczywiscie jaja;]
prawda jest taka - tydzien temu kupilem saxo i jaram sie opor jak dziecko...
zadnego gazu tam wkladac nie bede (chyba ze wsiadzie ktos z zapalniczka w kieszeni), szyby jednak przyciemnie bo czesto rucham w aucie to lepiej zeby nie bylo widac co w srodku.


Teraz lepiej witamy,
uważaj na tapicerkę bo ciężko sie ja potem czysci

Który rok? Kolor...

Jakarti - Czw 12 Lip, 2007

bedziemy Cie mieli na oku :)
powiedz cos o tym saxo to zaraz Ci chlopaki powiedza gdzie bylo bite :)

witam nowych

CHRZANEK - Czw 12 Lip, 2007

Bon dżiorno nowy.
Dajesz opis furkensa - a z tym white ozem to jajca czy na poważnie ?

Anonymous - Czw 12 Lip, 2007

kurde fotel i tak trzeba bedzie wymienic bo lekko sie kolysze a tylna kanapa to mnie nie interesuje czy jest brudna bo staram sie nie jezdzic autem zapakowanym ludzmi- nie chce tej cholernej belki zbyt czesto regenerowac..
autko jest 2002rok, w 2003 sprowadzone ze szwajcarii bite z przodu - rozwalony reflektor, zderzak, wentylator i pokrzywiona chlodnica.
przebiegu ma ok 48 000km - z tego co wiem to nie cofany, znam historie auta z kilku zrodel - poprzedni wlasciciel tez byl z rybnika
motor sprawny - na autostradzie 210 peklo bez problemu- z tego co mi kumpel gadal to dobrze swiadczy.
auto jezdzi na bialym OZ 14" - tylko ze byl malowany dlatego tylko na zaslepkach jest napis OZ
zrobie fotki to wrzuce na pimp my ride opis

M - Czw 12 Lip, 2007

zwolak napisał/a:
zrobie fotki to wrzuce na pimp my ride opis

:D :D :D :D

szymlorek - Czw 12 Lip, 2007

eM napisał/a:
zwolak napisał/a:
zrobie fotki to wrzuce na pimp my ride opis

:D :D :D :D


Ta pointa mnie zabiła :509:

KonradMK - Czw 12 Lip, 2007

hehe szybki bill
Misiek_lbn - Czw 12 Lip, 2007

nie ma letko na tym forum, nawet żeby zaszpanować samochodem to trzeba sobie zasłużyc :D
KonradMK - Czw 12 Lip, 2007

zaszpanować albo i nie, co nie ¶wierzak? ;)
Anonymous - Czw 12 Lip, 2007

kurde no..
nie chce tutaj nawijac o furze skoro jest do tego inny dzial;]
a zasluzyc to se zasluze - po co bym sie rejestrowal gdybym mial to forum zaraz olac??;D
poza tym fotki jakies fajne jak zrobie to pewnie to potrwa troche

CHRZANEK - Czw 12 Lip, 2007

zwolak napisał/a:
motor sprawny - na autostradzie 210 peklo bez problemu- z tego co mi kumpel gadal to dobrze swiadczy.


No to jak na serie chyba norma ;) Nie doczytalem sie jako kolor ma autko ???
Z tym pimpem to troszke musisz poczekać. Ale mozesz fotki wrzucić tu.
Biale OZ to taki "rejsing luk" czy udzielasz sie w kreciolach ???



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group