To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

MotorSport - [F1] Kubica i F1 2009

ps - Wto 09 Cze, 2009

Extra fotki!
saxorulez - Wto 09 Cze, 2009

Widocznie JMK woli tamto forum od naszego :( :(
Proponuję zabrać mu naklejki za pójście w komerchę :D

Fotki zacne..

106 - Wto 09 Cze, 2009

buuuu

;)

Anonymous - Wto 09 Cze, 2009

chyba 2 dni temu ktos wrzucił do w SB ;)
Michał - Śro 10 Cze, 2009

a połowa forum wiedziała o fotkach 4 dni temu :D
Anonymous - Śro 10 Cze, 2009

saxorulez napisał/a:
Proponuję zabrać mu naklejki za pójście w komerchę :D
nie mam naklejek od pol roku
Michał napisał/a:
a połowa forum wiedziała o fotkach 4 dni temu :D
cztery dni temu nie byly obrobione
saxorulez napisał/a:
Widocznie JMK woli tamto forum od naszego :( :(
?? ostatni post ktory padl w temacie moich zdjec jest z wrzesnia08... ;\ ?
kumplami, pewnie, ale kochankami juz dawno nie jestesmy

saxorulez - Śro 10 Cze, 2009

JIMEK napisał/a:
?? ostatni post ktory padl w temacie moich zdjec jest z wrzesnia08... ?


A to przepraszam - bedziemy częściej komentowali

Michał - Śro 10 Cze, 2009

:rotfl: :rotfl: :rotfl:
będziemy częściej sie zachwycali

Anonymous - Śro 10 Cze, 2009

spoko chyba nic sie nie dzieje, prawda?
Lukasz, przykro mi ale nie ty jestes tutaj szefem. To Mike dusza, sercem i rozumem tego forum, najwyzszym autorytetem artystycznym, czlowiekiem legendą, decydujaca personą ktorej sądy stanowią o istocie rzeczywistosci. Jego decyzja zapadla - foty sa mierne :D


ps. duzo nowych klipow na stronie f1

Michał - Czw 11 Cze, 2009

Jakby ci Rudy nie połamał okularów na lublinie, i wpadałbyś częściej na forum , a nie tylko po to aby wstawiać zdjęcia i zbierać "ahy" i "ohy" to może byś zauważył co napisałem w SB.
Aha jeszcze jedno
Cytat:
pocałuj mnie w dupe

:D

Gaydek - Czw 11 Cze, 2009

Jimkowy temat zamknięty, nie ma co i jak komentować :( .
Anonymous - Czw 11 Cze, 2009

Michał napisał/a:
Jakby ci Rudy nie połamał okularów na lublinie, i wpadałbyś częściej na forum , a nie tylko po to aby wstawiać zdjęcia i zbierać "ahy" i "ohy" to może byś zauważył co napisałem w SB.
Aha jeszcze jedno
Cytat:
pocałuj mnie w dupe

:D
Majk, ciesze sie ze cie znam i lubie na zywca bo na forum ciezko cie traktowac powaznie, jak wychodza z ciebie rozne rzeczy. Olewalem poprzednie posty ale teraz pozwol ze zapytam bo zupelnie nie wiem do czego zmierzasz? Zdarzylem sie juz przyzwyczaic do twoich delikatnie oderwanych od rzeczywistosci sądów ale najczesciej wynikaly z twojej dobrotliwosci. Jarales sie kilkoma dziwnymi rzeczami, spoko, nikomu to nie szkodzilo. Teraz za to mam wrazenie ze cos ci nie pasuje, nie wiem, czy tylko tak ci sie kilka razy napisalo..?

z tymi 'okularami w lublinie' (w ogole ocb??) to bilgoraj masz na mysli? Ty byles w ogole w bilgoraju czy ktos ci cos opowiadal? czytam dalej -
Cytat:
wpadałbyś częściej na forum , a nie tylko po to aby wstawiać zdjęcia i zbierać "ahy" i "ohy"
utrzymujesz ze nie wchodze na forum od czasu bilgoraja? czy ze olewam pisanie z innymi i zajmuje sie promowaniem swojej bujnej kariery (fotografa)? Nie wiem czy to jest zarzut, zażalenie, foch, sprobuje to potraktowac powaznie i odpowiedziec rzeczowo - Napisalem od Bilgoraju +500 postow. Od wrzesnia tamtego roku wstawiam na forum swoje zdjecia tylko jesli ktos mnie o nie poprosi - ostatnio m.in. dla Rudego bo sa dla niego wazne, niewiem, z bilgoraja. Nie jestem z tych osob ktore wchodza na forum tylko jak maja czym sie pochwalic, zdjeciami, czesciami, wyjazdami, ..., ... Nie pisze tez wylacznie w swoim pimpie, poniewaz prawie w ogole w nim nie pisze - gdyby nie prosba kogostam to bym nawet nie wstawil zdjec z modlina w zimie ani nie zrobil updata bo to nic nie zmienia. Nie wchodze tez zeby wstawic nowe zdjecia do swojego tematu w kulturce poniewaz nic do tego tematu w ogole nie wrzucam od wrzesnia09. Bo nie ma powodu, czyt. nie zalezy mi na achach i ochach.
I nie dlatego ze tak mowie, tylko bo tak jest.

podsumowywujac, obrazasz mnie (jesli napisales to na powaznie to powinienem to tak uznac) utrzymujac ze zdjecia z monaco wstawiam tu zeby sie pochwalic czekajac na poklask?? HALO! przeciez ich tu kur.wa nie wstawilem?? o_O o_O o_O i nie mialem w planach w ogole pisac o tym o_O takze o czym my w ogole rozmawiamy???

ps. nie zauwazylem "tego" co napisales w SB, sorry, nawet nie wiem o czym mowisz.
I nie bede ci odpisywal cietej riposty zebys mnie pocalowal w dupe bo to nie ja mam jakis problem.

Michał - Czw 11 Cze, 2009

później ci odpisze bo spiesze sie na wesele
pozdro !!
ps. napisałem na sb ze zdjęcia są super, wreszcie nie czarne.

PieQt - Czw 11 Cze, 2009

co do dorobku Jimka to nie można zapomnieć też o bezzasadnych ostrzeżeniach
Anonymous - Pią 12 Cze, 2009

a no nie mozna


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group