To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

MotorSport - [x]Przygotowania do debiutu

Bad-i - Sob 28 Mar, 2009

dzieki Panowie, my wlasnie razem z Oscim siedzimy w Otwocku i czekamy na odbior auta oraz papierow.

Leganda tanga siedzi z tylu i jeczy ze sie zle czuje a zaraz jedzie na imprezke.

Rajd super, auto super, pilot super, serwisanci boscy ;D

Szkoda tylko k.u.r.w.a. od 7 rano przejechalismy 20 km OSowych a nadal siedzimy i czekamy. Aha fajna doopa ze mna wywiad przeprowadzala, K-mart wzialem dla Ciebie jej numer

Bad-i - Sob 28 Mar, 2009

aha zapomnialem dodac ze CTR dzisiaj nie skrecil :) - sad był jego
Mick - Sob 28 Mar, 2009

A więc...

zaczęliśmy od tankowania 106 na stacji BP w starej miłosnej oraz od słów plemnika: "o rzesz k... strasznie dymi pewnie się coś rozjeb... o rzesz k..." itd.
po wytłumaczeniu, że samochód jest zimny, ma wzbogaconą mieszankę i tak się dzieje trochę się uspokoił :)
nakleiliśmy brakujące naklejki i do Otwocka :)

po przyjeździe okazało się, że nie ma już miejsc wyznaczonych na serwis R3L i musieliśmy się gdzieś ustawić gdzie zostało miejsce - a to graniczyło z cudem...
jakimś trafem przy serwisie Nivetta udało nam się wygospodarować miejsce na 2 samochody - 106 i service car renou laguna 2.0T :rotfl:

poprawiliśmy parę niedociągnięć interkom i różne takie, przyczepiliśmy kamerkę, przemyliśmy szybki i chłopaki wystartowali do swojego debiutu.

Oczywiście ciągle na telefonie z Marcelem zdawaliśmy na bierząco relacje :)

po przejechaniu 2 pierwszych osów smsem poinformował nas profesor, że wszystko w porządku, auto super, spokojnie wracają.

1 serwis. Przemycie cholernie brudnych szyb, przymontowanie odczepionego tłumika (przez Oskarenko), pośmianie się z Mędelskiego itd..

Kolejne 2 OSy.
niestety ja już musiałem opuścić serwis - uczelnia :(
chłopaki baardzo zadowoleni, pojechali ciut szybciej i to dało im 2 miejsce w klasie i 3 w generalce.

są MEGA zadowoleni.

dzięki temu serwis teamu rajdowego Kołdej/Chrzanowski na pewno się powiększy na kolejny rajd i będzie wzbogacony o - mam nadizeję - namiot, płachtę, podnośnik, stolik, krzesła i SAMOCHÓD SERWISOWY!!!

Pozdrawiam, ;D

anjas - Sob 28 Mar, 2009

kiedy będzie film?
Rudello - Sob 28 Mar, 2009

Gratuluje! Z opisów wyglada na super debiut!
Do boju! :)

Tomcat - Sob 28 Mar, 2009

Gratuluje Panowie... ale dawajcie jakieś onbordy ;D Jak na debiut to wymarzony wynik, szacun.
OSKAR - Sob 28 Mar, 2009

Jestem na chwilke i wracam do chlopakow bo czekaja.Klimat i atmosfera mistrz, fajny start na fristailu i totalnie na poczatku na wariackich papierach,ale potem to juz pelen profeslonalizm byl.


Ogolnie udany dzien,tylko wkurw,ze tyle czasu stracone na czekania i czekania.

Bad-i dawaj teraz te 20 obiecanych pomuków :) :) :)

Youk oczywiscie.
Brakowalo mi tego klimatu.Nawet jak nie jade to i tak super sie czuje,ze tu jestem,To pomyslcie jak Bartek i Radzio sie czuje :) :D

OSKAR - Sob 28 Mar, 2009

Onbodry beda napewno tylko jeszcze nikt z nas nei wrocil do domu.

Mick ma jakies fotki to moze zapoda.Ja pisze z Laguny ;d


Maly edit.
Jakas pomylka jest i chlopaki chyba beda protestowac,bo wychodzi 4 miejsce w generalce,a nie 3.

Ale ponoc jednemu timowi obcieli rowno minute na jednej z prób i dlatego oni sa ponoc 4.

Ale wszystko sie wyjasni.

Stf - Sob 28 Mar, 2009

o ja pierdule ! Mocny wynik ! super gratuluję !
Tomcat - Sob 28 Mar, 2009

Tak czy tak wynik zayebiaszczy :)
OSKAR - Sob 28 Mar, 2009

Wykluczyli jedna zaloge za niezgodnosc hamulców z ksiazka homologacyjna ;/ ;/ szkoda na maxa,bo chlopaki dobrze jechali,zajeli 1 miejsce,ale tacy jedni zrobili afere co saxo lataja,ale ogolnie wiecej sie nie wypowiadam,naprawde mi ich szkoda.

Ale jest tak teraz, ze chlopaki sa na 100% 3 w generalce i 2 w klasie.

Czekamy na info co do wyniku seja ktoremu wpisali nieprawidlowy czas mniejszy o minute.
Wtedy Bartek i wracajaca na parkiety legeda tanga ;d beda 2 zaloga w generalce.

Wtedy niestety najbardziej drażliwy zespol bedzie 1 a nawet juz jest 1 w klasie i w generalce ;/


To tyle z info obecnego.

OSKAR - Sob 28 Mar, 2009

2 w klasie 2 w generalce!!!

Michal mieles szybkie saxo :)

Ale strasznym frajer z kierowcy ;d ;d

CHRZANEK - Sob 28 Mar, 2009

No to teraz Ja (powracająca na parkiety legenda tanga)(kejmart masz wpierdul :D :D :D )

Rajd był krótki, nie był szczególnie trudny ale był doskonały żeby się "dotrzeć" z Bad-im.
Pomimo moich wczorajszych niepewności, samochód spisał się znakomicie a Kierowca wręcz fenomenalnie, rozważna jazda zaowocowała - jak widać wystarczyło nie przeszkadzać Kierowcy - uważam że wynik jest naprawde SUPER !!!

Ponadto chciałbym BARDZO podziękować naszym Kolegom ktrórych pomoc umożliwiła nam osiągnięcie sukcesu - Oskar oraz Mick WIELKIE DZIĘKI !!!

No i szacun dla Pana Jacka Ch. z Nadarzyna za to że ogarnął nam samochód na rajd - to jest prawdziwa legenda motorsportu :D :D :D :D

PS: Ciesze się że nie "zardzewiałem" :)

martin.h - Sob 28 Mar, 2009

OSKAR napisał/a:
Ale strasznym frajer z kierowcy ;d ;d


Przychodzi mi na myśl taka jedna scena -> http://www.youtube.com/wa...feature=related (patrz 4:55)

strick - Sob 28 Mar, 2009

Gratulacje!


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group