To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

MotorSport - 2009 WRC, RSME, IRC itp

martin.h - Śro 28 Paź, 2009

qbus napisał/a:
no i jeszcze jest fiesta.


Fakt, zapomniałem, ale coś mało tego jeździ.

GeKo - Śro 28 Paź, 2009

martin.h napisał/a:
Fakt, zapomniałem, ale coś mało tego jeździ.

Bo dopiero od kilku miesięcy jest, w GB ma zastąpić puchar Fiesty ST.

Ja tam czekam na "brzydala" Twingo :)

GeKo - Śro 28 Paź, 2009

Zajebiście koleś fajnie dyktuje, zero krzyku stresu. Po prostu robi swoją robotę

martin.h - Śro 28 Paź, 2009

Rajd Francji 2010 zawita do Alzacji:

Cytat:
W Paryżu zebrał się dzisiaj zarząd Fédération Française du Sport Automobile, podejmując decyzję o przyznaniu regionowi Alzacji prawa do zorganizowania Rallye de France - rundy mistrzostw świata 2010. Konkurentem Alzacji była Korsyka. Tour de Corse gościło rajdową elitę od początku rozgrywania mistrzostw świata producentów w 1973 roku.

Anonymous - Śro 28 Paź, 2009

GeKo napisał/a:
Zajebiście koleś fajnie dyktuje, zero krzyku stresu. Po prostu robi swoją robotę

Eh ta angolska flegma :D przypomina mi się onboard Osuch/Szczepański z Elmotu i "to był ten lewy jeden" :)
Tak btw to cośtam jedzie ta fijescina
EDIT: chociaż nie, po przeanalizowaniu filmu widzę ze słabnie pod górę :lol:

martin.h - Czw 29 Paź, 2009

Nawet nafto-pieniądze kiedyś się kończą:

Cytat:
Jewgienij Nowikow poinformował na swojej stronie internetowej, iż planuje przerwę w startach. - Z powodu braku środków na 2010 i aktualnych kłopotów finansowych, podjęliśmy decyzję, by nie uczestniczyć w Rally of Great Britain. Z tych samych przyczyn muszę zrobić sobie przerwę i nie będę startował w przyszłym roku - oświadczył 19-latek. - Dziękuję wszystkim kibicom, którzy śledzili moje występy i wspierali mnie w tym sezonie.

Nowikow zaliczył osiem rund mistrzostw świata w C4-ce Citroen Junior Teamu. Zajął piąte miejsce na Sardynii. Wygrał cztery oesy w Acropolis Rally - jako najmłodszy kierowca w historii mistrzostw.

ŁukaszS3 - Czw 29 Paź, 2009

Osz kurde to takiemu gigantowi też może się kasa skończyć?

No ale jak się rozpier.dala w ciągu sezonu 10 aut WRC to nic dziwnego :rotfl:

martin.h - Czw 29 Paź, 2009

Fajna ilość (i jakość) zgłoszeń:

Cytat:
Lista zgłoszeń Rallye du Condroz Huy, ostatniej rundy belgiskiego czempionatu, jak zwykle prezentuje się imponująco. Jedną z największych aktracji imprezy będzie debiut Francoisa Duvala w Mitsubishi Lancerze WRC 05. Duval pożycza samochód od Marka van Eldika i marzy o zwycięstwie, ale musi pokonać 9 innych WRC.


- Nie mogę się doczekać tego rajdu, zawsze jest na nim wielu kibiców i świetna atmosfera - mówi Dudu - W tym roku wystartuję Mitsubishi, testy zaplanowaliśmy na przyszły tydzień.

Nadesłano 183 zgłoszenia. WRC prócz Duvala zapowiedzieli także Bryunell (Impreza), Deferm (Impreza), Dupuis (Impreza), Gaban (Impreza), Grooten (Impreza), Julilien (Octavia), Lietaer (Impreza), Snijers (Impreza) i Tsjoen (Focus). Freddy Loix startuje 207 S2000.

Marek23 - Czw 29 Paź, 2009

Martinh, Dudu jedzie lancerem. Uważaj, bo jeszcze parę razy napiszesz cos zwiazanego z tym autem, to Ci skasuja konto.















:rotfl:

martin.h - Czw 29 Paź, 2009

Marek23 napisał/a:
Martinh, Dudu jedzie lancerem. Uważaj, bo jeszcze parę razy napiszesz cos zwiazanego z tym autem, to Ci skasuja konto.


:lol2:

anjas - Czw 29 Paź, 2009

martin.h napisał/a:
Rallye du Condroz Huy


trochę kultury Panowie.

Używajmy proszę nazwy Rallye du Condroz Penis.

Anonymous - Czw 29 Paź, 2009

Rallye du Condroz Prącie
GeKo - Sob 31 Paź, 2009

z Autoklubu

Na starcie w Gars am Kamp (dawny Semperit) stanęło 115 załóg. Jako zerówka, w rajdzie uczestniczy prototyp Fabii 1.6 Sport R2. Organizatorzy zobowiązali się, że nie będą ujawniać danych technicznych samochodu, ani wykonywać zdjęć wnętrza Fabii.


:lol2: :lol2: :lol2: Ciekawe jakąż to technologie skrywa czeskie R2???

106 - Sob 31 Paź, 2009

jaram sie to skoda strasznie.. czuje ze przy dobrym driverze to c2r2 sie nie podepnie
GeKo - Sob 31 Paź, 2009

no może się będzie lepiej prowadzic bo większy rozstaw osi, ale ciekawe jak z mocą i masą.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group