To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

MotorSport - 2009 RSMP PZM GSMP

GeKo - Pią 10 Lip, 2009

Miałem okazje trenować z Łukaszem 2 lata z rzędu zimą będąc na prawym u Piotrka Wosia i pamiętam jak chłopaki mówili, że zawsze trzeba jechać tyle ile się potrafi, nigdy więcej. Patrz początki startów Wosia (grube dzwony) lub Janczak, gość również ogarnia niesamowicie, ale idzie za szybko, brak wjeżdzenia, treningu trochę partyzantki (budżet) i przeważnie kończy się dzwonem. Habaj w 1 roku startów w RPP zbierał doświadczenie nie szarżował. Na drugi rok intesywnie trenował i spokojnie ograł cały puchar, choć trzeba brać pod uwagę że ubyło mu kilku dobrych rywali, gdy święcił triumf w RPP.
Marek23 - Pią 10 Lip, 2009

Niestety w rajdach wiecej rzemieslnikow niz talentow. W takim razie trzymam kciuki za Mikolajczykow, no i za mojego kolege Wojtka Chuchale. Koles jest mlody, wedlug mnie ma talent, tylko jezdzi pugiem z Inter Jaru, a to akurat zly pomysl.
strick - Pią 10 Lip, 2009

Widze ze Wojtek i Jacek Polok w jednym zespole beda
http://www.msfoto.info/ze...y-na-sezon-2009

A co z tymi pugami z Inter Jaru jest?

Koto - Pią 10 Lip, 2009

No tak, teraz rozumiem :)
O ile w RSMP łatwo kogoś obstawic do zwycięstwa to w RPP już jest o wiele ciekawiej, patrzyłem na listę i nie wiem. Jest parę mocnych samochodów, mocnych driverów, są harpagany w Astrach.
Nie pozostało więc nic innego jak postawic na Kapłana w 106 ;D

Marek23 - Pią 10 Lip, 2009

strick napisał/a:
A co z tymi pugami z Inter Jaru jest?

Nie odpychają się...
Koto napisał/a:
Nie pozostało więc nic innego jak postawic na Kapłana w 106

Mogę postawic na jakis dobry jego czas, ale takze na wylot... Od amatorek sie nie zmienil

GeKo - Pią 10 Lip, 2009

Marek23 napisał/a:
Mogę postawic na jakis dobry jego czas, ale takze na wylot... Od amatorek sie nie zmienil
ale przyznasz że dzwoni mniej niż wszyscy zakładaliśmy.
Marek23 - Pią 10 Lip, 2009

GeKo napisał/a:
Marek23 napisał/a:
Mogę postawic na jakis dobry jego czas, ale takze na wylot... Od amatorek sie nie zmienil
ale przyznasz że dzwoni mniej niż wszyscy zakładaliśmy.

Przyznaje,ale z jego iloscia startow(w amatorkach chyba ze 100), juz dawno powinien byc bezbledny. Z drugiej strony moge byc nieobiektywny, bo go nie lubie. A trudno lubic kogos kto Ci w nocy pisze smsy,ze jest szybszy :rotfl:

martin.h - Pią 10 Lip, 2009

Marek23 napisał/a:
A trudno lubic kogos kto Ci w nocy pisze smsy,ze jest szybszy :rotfl:


:rotfl:

Ja powiem tylko tyle, na onboard'ach 106'tka Leszka jedzie jak seria (no może jest ciut szybsza). Wynik z hamowni 10x KM, też na to wskazuje, a więc wbić się takim autem do TOP 10 w PPZM to trzeba być dobrym, nikt nie zaprzeczy.

106 - Pią 10 Lip, 2009

mozesz marek go nie dazyc sympatia ale gosc czasami zapierdala. na cieszynce
astra dudziak napierdalal zdrowo a i tak na 2, 3 odcinkach kaplan wlozyl nam
1 sek na 1km. niby jechal po nas wiec mial teoretycznie lepsze warunki na drodze
ale i tak... nie mozna napisac ze sie wozi.

IMHO jak na 10x KM w 106 idzie tym samochodem na ponad 100%

Marek23 - Pią 10 Lip, 2009

martin.h napisał/a:
Ja powiem tylko tyle, na onboard'ach 106'tka Leszka jedzie jak seria (no może jest ciut szybsza). Wynik z hamowni 10x KM, też na to wskazuje, a więc wbić się takim autem do TOP 10 w PPZM to trzeba być dobrym, nikt nie zaprzeczy.

106 napisał/a:
mozesz marek go nie dazyc sympatia ale gosc czasami szybko leci. na cieszynce
astra dudziak szybko leci zdrowo a i tak na 2, 3 odcinkach kaplan wlozyl nam
1 sek na 1km. niby jechal po nas wiec mial teoretycznie lepsze warunki na drodze
ale i tak... nie mozna napisac ze sie wozi.

IMHO jak na 10x KM w 106 idzie tym samochodem na ponad 100%

Panowie,ja uważam,że Kapłan jest bardzo szybki, ale jak na to co już w życiu tym 106 przejeździł to jest rzemieślnikiem i nie ma strachu. Co do jego 106, to się nie wypowiadam, słyszałem ile tam ma kuca,ale nie potwierdzone,więc nie będ pisał.
Faktem jest, że Lesiowi zawsze auto nie jechało, zawsze mówił, że ma 90 koni, że to się nie zbiera,itd Suma summarum jest szybki i odważny,ale na prawy bym z nim nie usiadł, choc generalnie lubie byc wozony. Nigdy też nie napiszę, że Kapłan się wozi.

Kiedy startuje Puchar?

Koto - Pią 10 Lip, 2009

Odwiedziłem jego stronkę, jest aktualny wykres z hamownii.
http://leszek-kaplan.com/fotki/hamownia.jpg

Z tym smsem to dobra akcja :lol2:

CHRZANEK - Pią 10 Lip, 2009

Marek23 napisał/a:
choc generalnie lubie byc wozony


Zapraszam, kiedyś...

Marek23 - Pią 10 Lip, 2009

Ale puga juz nie ma...
strick - Pią 10 Lip, 2009

Marek23 napisał/a:
Ale puga juz nie ma...

Ale jak merc odzyje, to sie przejedziemy ;)

106 - Nie 12 Lip, 2009

0:50 - qbus...hmmm nie ma to jak smignac pod prad odcinka :D
http://www.youtube.com/watch?v=cKUd1M4RG54



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group