To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

MotorSport - [RPP] Rajd Mazowiecki 2010

ŁukaszS3 - Nie 21 Mar, 2010

Bad-i pojechałeś na tyle ile sprzęt dał radę. Teraz trzeba go dopieścić a będzie dobrze. Moim zdaniem dobrze zrobiłeś jadąc spokojnie i swoim tempem a to że nie dojechałeś no wiadomo awarie się zdarzają ale był to pierwszy start więc wiesz teraz jak to się odbywa. Lepiej było tak niż tak jak zrobił to Damian. Pierwszy rajd i od razu chęć lania wszystkich w klasie co na 1 OS się udało ale drugie już nie ukończyli i znów trzeba odbudować fura. Nie wiem dokładnie co tam się stało ale słyszałem że było za szybko plus jakieś zamieszanie po wcześniejszym wypadku i czasu na hamowanie już nie było.


Gratuluję Przemkowi i Mickowi świetnej pozycji na mecie, a wam determinacji bo wiem co działo się na parę dni przed startem i w czasie rajdu!

Anonymous - Nie 21 Mar, 2010

Przemyciłem tylko dla was z galerii, które spływają od fotografów. Tylko mi tego dalej nie rozdawać i się nigdzie nie chwalić publicznie bo mi fotografowie jaja urwą!

fot. Janusz Orządała


fot. Dominik Kalamus

Anonymous - Nie 21 Mar, 2010

Po pierwsze: Przem i Mick jeszcze raz gratulacje :) wynik godny podziwu, tym bardziej że rajd jest bardzo "mocowy". Szkoda ze nie planujesz więcej asfaltów bo mogłoby być ciekawie :) Gratulacje!

Po drugie: Bad-i gratuluję determinacji przed startem :) jak na ogrom problemów przed rajdem to te śruby w kole wydają się pierdołą, ale jak widać pierdoły też potrafią zaważyć o wszystkim...

Nie łam się, za miesiąc Świdnicki, będzie więcej czasu na ogarnięcie samochodu, będzie dobrze!

Na świdnickim się widzimy, jakby co to wpdanijcie dwa dni wcześniej a ogarnie się jakieś testy, mam parę ciekawych miejsćówek które można zamknąć bez problemu.

Przem_106 - Nie 21 Mar, 2010

W koncu od trzech dni mogłem zajzec do komputera i przede wszystkim chcę bardzo, ale to bardzo podziękowac wszystkim za doping, gratulacje i wszystkie miłe wypowiedzi. Naprawdę nie spodziewałem się takiego zainteresowania i wsparcia.
Oddzielne podziękowania dla Micka i mam nadzieję, ze spotkamy się maju w trojmiescie.
Co do kwestii sportowej, to mimo debiutu nic mnie na rajdzie nie zaskoczyło.
Rajd był szybki i to oczywiste, ze faworyzował szybkie auta.
Nasz nr 60 idealnie odzwierciedłał nasze miejsce pod względem mocowym w stawce. Niestety pug 106 to juz troche przezytek jesli chodzi o ten rajd.
Cały rajd przejechalismy bezpiecznym tempem, a zarazem prawie maxymalnym. Mowie z pełną swiadomoscią, ze Nie byłem w stanie przeskoczyc Jacka Znyka mimo, ze wydaje sie byc dosc blisko.
Przejezdzając kazdy z odcinkow jeszcze i 10 razy napewno nie poprawiłbym czasow o wiecej niz 2 sekundy na kazdym!
Ogolnie fajna walka była w klasie i przez większą czesc rajdu wynik był sprawą otwartą.
Dla Nas los się usmiechną i trochę nam pomogł, ale plan ataku byl realizowany na ostatniej pętli i nawet jak odpadl Kucharczyk, to czułem, ze mogę go dojsc.

Bardzo miłym zaskoczeniem był dla mnie odcinek w Otwocku z ktorym praktycznie sie nie zapoznalismy. Ciemno, deszcz, Toyo r888. Najpierw na starcie przeprosiłem Micka za swoje tempo jakim go przejedziemy, ale jest za duzo do stracenia i kompletnie nic do zyskania. Na mecie jeszcze raz przeprosiłem Micka za tempo i sposob przejazdu. W sumie bałem sie, ze nawet sporo stracilismy a tu taka miła niespodzianka.
10 miejsce w generalce, a zarazem wielki zawod. Jadąc odrobinę szybciej mogłem byc spokojnie 3, a kto wie czy nie wyzej. Do teraz nie mogę w to uwiezyc. :]

Jaco - Nie 21 Mar, 2010

No to mieliście ciężki początek, stres przed rajdem, ledwo ogarnięta fura i jeszcze przygoda z kołem na samym rajdzie.. będzie co wspominać :] ale jak to mówią co nas nie zabije to nas wzmocni...

Pierwsze doświadczenia zdobyte i teraz może być już tylko lepiej

GeKo - Nie 21 Mar, 2010

Przem, jeśli masz seryjnego puga względem mocy, to bardzo ładny wynik i myślę że powinieneś rozważyć więcej asfaltów nawet kosztem odpuszczenia szutrów, bo macie szansę powalczyć.
kaco_d - Nie 21 Mar, 2010

gratki panowie!
grzech - Nie 21 Mar, 2010

Gratulacje chlopaki ! Przem, kiedy nastepny start ? jakie plany na sezon, jak sie można zapisać do Waszego fanklubu ;D

... musisz już być mocno poukładanym kierowcą, sądząc po wyniku i równym tempie (max 2 sekundy do poprawy na każdym odcinku). Trzymam kciuki za reszte sezonu ... ciekaw jestem Waszych startów na szutrze, bo mam nosa że tam może pójść Wam jeszcze lepiej :)

k-mart - Nie 21 Mar, 2010

Gratuluje wszystkim!
Jakarti - Nie 21 Mar, 2010

Gratuluje Wszystkim!! :)
qbica - Nie 21 Mar, 2010

gratki Panowie ;)
GeKo - Nie 21 Mar, 2010

kaco_d, Ooo widzę Będzin odwiedzasz :]
Jacek - Nie 21 Mar, 2010

brawo chłopy, gratki :]
k-mart - Nie 21 Mar, 2010

ktos sie orientuje jak wypadl debiut Holka?
kaco_d - Nie 21 Mar, 2010

GeKo, noo średnio 8h dziennie:)8-16to moje miasto


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group