To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

MotorSport - 2010 RSMP RPP GSMP

Bad-i - Nie 30 Maj, 2010

Przem_106 napisał/a:

A co powiecie o występie Szymka Ruty i tego całego cyrku z Orlenem?
Marek23 - gratuluje fotki w WRC i wyniku w imprezie :]


Najpierw do Marka23 - ziom non stop krytykujesz chyba najlepszego Polskiego kierowce. Mam takie wrażenie ze jak Ronaldo zostal najlepszym pilkarzem swiata to uwazales ze jednak bylo gorszy od Rasiaka. Kaman koorwa, gosc wygral i poczekamy co zrobi na Polskim. Dodam tak tylko mimo chodem ze w zeszlym roku jak pojechal na 6 miejsce w WRC to napisales "ze to przypadek i fart".

Jezeli chodzi o Rute to najbardziej przeraza mnie fakt ze doope sciska innym pseudo kibicom ze chlopak jezdzil. Moze i nie jest najszybszy ale ma wejscie a to najwazniejsze. Ktos gdzies napisal czy Kubica bylby w F1 bez taty i pobliskich firm. To ja odpowiem ze by nie byl.
Dla mnie zadnego cyrku w z Orlenem nie ma, tylko zawisc ludzka jest nie ograniczona. Dlaczego nikt 10 lat temu nie mowil ze Sołowow powinien oddac kase Kajetanowiczowi. Przez te kilka lat nauczyl sie na tyle dobrze jezdzic ze jest z nim mozna powiedziec na rownym poziomie.


Co do Marka wyniki i zdjec, nie wiedzialem ale wierze ze trzeba gratulowac.

Przem_106 - Nie 30 Maj, 2010

Bad-i napisał/a:

Jezeli chodzi o Rute to najbardziej przeraza mnie fakt ze doope sciska innym pseudo kibicom ze chlopak jezdzil. Moze i nie jest najszybszy ale ma wejscie a to najwazniejsze.


Niestety tu Bad-i muszę się z tobą mocno nie zgodzic.
Dopóki rajdy będą traktowane jako SPORT, to zawsze będę wierny teorii, ze uprawiac go powinni najlepsi. Poza tym jesli ktos ma byc reprezentantem, to obojętnie na jakim to odbywa się poziomie musi to byc osoba najlepsza z mozliwych na tą chwilę. Ruta będzie reprezentował barwy Teamu Orlen, ale w rajdach ME będzie niestety reprezentował NAS - Polakow.
Moze dlatego mam takie podejscie, bo jestem wuefistą, a nie ekonomistą i ze sportem w takim rozumieniu mam do czynienia non stop.

anjas - Nie 30 Maj, 2010

No dobra, to jakie są twarde kategorie, żeby stwierdzić, że ten jest dobry a ten niedobry?
W sprincie na 100m to łatwe, w piłce nożnej też można ocenić, w koszykówce też da radę, ale w sportach samochodowych moim zdaniem nie jest tak łatwo, bo to zawsze liczy się też sprzęt.

Mick - Nie 30 Maj, 2010

anjas napisał/a:
...w sportach samochodowych moim zdaniem nie jest tak łatwo, bo to zawsze liczy się też sprzęt.


Masz racje, na rajdzie bywa lepiej i bywa gorzej, ktoś z czołówki dojeżdża do mety i ma punkty, a ktoś zostaje na polu lub na drzewie...

tylko czysto hipoteczycznie mówiąc, to wsadzając Przemka, MarkaS3 do C2R2 MAX w RSMP perkusyjni bracia mogliby być mocno czuć ich oddech na plecach :) byli by bardzo blisko jak nie przed nimi...
a do tego potrzeba "szczęścia" i fuuury pieniędzy żeby to móc sprawdzić

Przem_106 - Nie 30 Maj, 2010

Michał - nie przesadzajmy. Osobiscie uwazam, ze jestem duzo słabszym kierowcą niz przykładowo Ruta, ale mam prawo go oceniac gdyz to on jest reprezentantem naszego kraju.
A co do ekonomiki, układow itp, to przyszła mi jeszcze jedna mysl. Nigdy nie podniesiemy tez poziomu sportowego dopoki wsparcie będzie udzielane tylko osobon z układami. I teraz jesli taki ORLEN nie wspiera naprawdę utalentowanego zawodnika, to kto ma to robic? Jesli Pan Sołowow będąc jednym z najbogatszych Polakow nie weznie pod swoje skrzydła jakiegos młodego utalentowanego chłopaka, to kto ma to zrobic? Oczywiscie tu nikt nic nie musi, a tylko moze.

Marek23 - Nie 30 Maj, 2010

Bad-i napisał/a:
Najpierw do Marka23 - ziom non stop krytykujesz chyba najlepszego Polskiego kierowce. Mam takie wrażenie ze jak Ronaldo zostal najlepszym pilkarzem swiata to uwazales ze jednak bylo gorszy od Rasiaka. Kaman koorwa, gosc wygral i poczekamy co zrobi na Polskim. Dodam tak tylko mimo chodem ze w zeszlym roku jak pojechal na 6 miejsce w WRC to napisales "ze to przypadek i fart".

Historię tego 6 miejsca każdy prawdziwy rajdowy kibic zna i bezsesnu,żebym tu znowu sie rozpisywał. Ale ok,niech będzie. Zobaczymy na Polskim. Pomijam fakt,że jakby mi rajd zrobili koło domu,to też bym ostatni nie był,znając każdy zakręt :lol2:
Bad-i napisał/a:
Jezeli chodzi o Rute to najbardziej przeraza mnie fakt ze doope sciska innym pseudo kibicom ze chlopak jezdzil. Moze i nie jest najszybszy ale ma wejscie a to najwazniejsze. Ktos gdzies napisal czy Kubica bylby w F1 bez taty i pobliskich firm. To ja odpowiem ze by nie byl.
Dla mnie zadnego cyrku w z Orlenem nie ma, tylko zawisc ludzka jest nie ograniczona. Dlaczego nikt 10 lat temu nie mowil ze Sołowow powinien oddac kase Kajetanowiczowi. Przez te kilka lat nauczyl sie na tyle dobrze jezdzic ze jest z nim mozna powiedziec na rownym poziomie.

Stop, Cóż to za brednie. Sołowow jeździ za swoje. Rute sponsoruje nasz narodowy koncern paliwowy,który powinien wspomóc kogoś,kto juz ma jakieś wyniki,talent i perspektywy. Ruta nie ma z tego ani jednej rzeczy. To jest nadal sport panowie.
I proszę Bad-i nie wspominaj o Kubicy, który od dziecka jeździ i ma do mega talent.
Ruta jest zwykłym kolesiem,który wymyślił sobie rajdy,ok,niech jeździ za swoje.
Ja nie mam pretensji do Ruty,tylko do matołow, powtarzam MATOŁÓW z Orlenu,że
taką głupotę odwalili. Jak myślisz Bad-i,jak długo PR Orlenu będzie w stanie maskowac to,że Ruta pomimo top sprzętu nic nie jedzie :rotfl: Wielkie nic.

anjas napisał/a:
No dobra, to jakie są twarde kategorie, żeby stwierdzić, że ten jest dobry a ten niedobry?
W sprincie na 100m to łatwe, w piłce nożnej też można ocenić, w koszykówce też da radę, ale w sportach samochodowych moim zdaniem nie jest tak łatwo, bo to zawsze liczy się też sprzęt.

Ale można. Szymon Ruta,pomimo super sprzętu nigdy nie zajął zadnego wysokiego miejsca w jakimkolwiek rajdzie. Tutaj bardzo łatwo stwierdzic,że koleś nie ma talentu i tyle.
Mick napisał/a:
tylko czysto hipoteczycznie mówiąc, to wsadzając Przemka, MarkaS3 do C2R2 MAX w RSMP perkusyjni bracia mogliby być mocno czuć ich oddech na plecach byli by bardzo blisko jak nie przed nimi...

Nie no ziom,mi czasem wyjdzie jakiś zakręt,ale bez przesady,raczej w takim pucharze bym klepał tyły. Kiedyś myślałem inaczej,ale teraz więcej analizuję co i jak i uważam,że jeżdżę słabo. Co nie znaczy,że nie spróbuje swoich sił w RPP,ale bez presji,
sama przyjemnośc zapier.dalania jest fajna i tyle.
Przem_106 napisał/a:
A co do ekonomiki, układow itp, to przyszła mi jeszcze jedna mysl. Nigdy nie podniesiemy tez poziomu sportowego dopoki wsparcie będzie udzielane tylko osobon z układami. I teraz jesli taki ORLEN nie wspiera naprawdę utalentowanego zawodnika, to kto ma to robic? Jesli Pan Sołowow będąc jednym z najbogatszych Polakow nie weznie pod swoje skrzydła jakiegos młodego utalentowanego chłopaka, to kto ma to zrobic? Oczywiscie tu nikt nic nie musi, a tylko moze.
Jak już wspomniałem. Solek jeździ za swoje,wolno mu. Ruta nie i niech spada z tego Orlenu,bo jest w polsce paru szybkich chłopaków co by takie s2000 wykorzystali.
Tomcat - Nie 30 Maj, 2010

Przem_106 napisał/a:
Michał - nie przesadzajmy. Osobiscie uwazam, ze jestem duzo słabszym kierowcą niz przykładowo Ruta, ale mam prawo go oceniac gdyz to on jest reprezentantem naszego kraju.
A co do ekonomiki, układow itp, to przyszła mi jeszcze jedna mysl. Nigdy nie podniesiemy tez poziomu sportowego dopoki wsparcie będzie udzielane tylko osobon z układami. I teraz jesli taki ORLEN nie wspiera naprawdę utalentowanego zawodnika, to kto ma to robic? Jesli Pan Sołowow będąc jednym z najbogatszych Polakow nie weznie pod swoje skrzydła jakiegos młodego utalentowanego chłopaka, to kto ma to zrobic? Oczywiscie tu nikt nic nie musi, a tylko moze.


Wytłumaczenie jest proste, w Polsce ludzie nie lubią oddawać własnej kasy żeby pomóc komuś innemu. Sama idea sponsoringu jest u nas obca. Mnie pomimo niezłych wyników jak na to ile jeżdże, sponsor powiedział w tym tygodniu że nie da mi nawet 300 zł na miesiąc, bo nic mu to nie daje. Rok temu myślałem że gość czuje bluesa dlatego chce mi pomóc. Okazało się że najnormalniej w świecie liczył na klientów z reklamy. No i dupa, nawet wpisowego już nie będę miał za free... A co dopiero chociażby w RD3L, gdzie trzeba mieć 3 albo 4 razy większe pieniądze niż w amatorkach żeby w ogóle wystartować... Niestety, life is brutal.

k-mart - Pon 31 Maj, 2010

dzisiaj na torze w lbn byl rally sprint w ktorym wystapilem i ja.
wpadlem na kacu, pojechalem 5 kolek klepiac evo oraz sti z faja w mordzie.
po czym sie zesralem.
trudno sie dziwic, wszyscy sie tak spinaja

Bad-i - Pon 31 Maj, 2010

Przemo i Marek, znacie umowe Ruty z Orlenem?? Jezeli nie znacie to nie mowcie ze Ruta dostaje do Orlenu kase. Jezeli jest to umowa powiazana to wole zeby "nas" reprezentowal On niz nikt.

Przeciez mzoe byc taki zapis ze Ruta dostaje sponsora tytularnego oraz auto i serwis ale w zamian daje 2 godziny miesiecznie czasu antenowego w Polsacie. I chyba oczywistym jest ze w takim przypadku Orlen wezmie wlasnie jego a nie kogos komu bedzie dawal kase za free.

Marek23 - Pon 31 Maj, 2010

Bad-i napisał/a:
Przemo i Marek, znacie umowe Ruty z Orlenem?? Jezeli nie znacie to nie mowcie ze Ruta dostaje do Orlenu kase. Jezeli jest to umowa powiazana to wole zeby "nas" reprezentowal On niz nikt.

Przeciez mzoe byc taki zapis ze Ruta dostaje sponsora tytularnego oraz auto i serwis ale w zamian daje 2 godziny miesiecznie czasu antenowego w Polsacie. I chyba oczywistym jest ze w takim przypadku Orlen wezmie wlasnie jego a nie kogos komu bedzie dawal kase za free.

Nie masz racji. Mi jako polskiemu kibicowi rajdowemu nie podoba się,ze nasz narodowy koncern paliwowy w rajdach reprezentuje oferma. Nic dodac,nic ujac.

martin.h - Pon 31 Maj, 2010

Panowie, pamiętajcie, że rajdy samochodowe mają już coraz mniej wspólnego ze sportem, a coraz więcej z biznesem. Nie ma chyba w Polsce innego sportu (mówię tu ogólnie o sportach samochodowych), na który idzie tyle pieniędzy, a w zamian nie ma nic. Przykład: żużel. Spójrzcie jakie tam są kontrakty, w milionach złotych, ale w zamian mamy pieniądze z biletów, a i reklamę w TV, czego o rajdach nie można powiedzieć.

A co do Ruty, to podejrzewam, że gdyby nie On to Orlen nie wybrałby nikogo (biznes jest biznes). Już wolę gdy pieniądze z Orlenu są przekazywane na rajdy, w tym na przeciętnego kierowcę jakim bez wątpienia jest Szymon, niż na wielomilionowe odprawy dla byłych prezesów.

Tomcat, piszesz, że ludzie w Polsce nie lubią oddawać własnej kasy komuś innemu. Ja się im nie dziwię. Rajdy tio w Polsce sport niszowy, a po drugie sponsor chce czegoś w zamian,, czymś takim byłaby z pewnością obecność w mediach, a u nas to niestety kuleje i to jest największy minus naszych rajdów.

Jakarti - Pon 31 Maj, 2010

Marek23 napisał/a:
Nie masz racji. Mi jako polskiemu kibicowi rajdowemu nie podoba się,ze nasz narodowy koncern paliwowy w rajdach reprezentuje oferma. Nic dodac,nic ujac.


juz o tym gadaliscie Pany :D
ile mozna wałkowac ten sam temat?

heheheheheh

Marek23 - Pon 31 Maj, 2010

martin.h napisał/a:
przeciętnego kierowcę jakim bez wątpienia jest Szymon,

Nie nazwałbym go przecietbnym kierowcą,ale niech Ci bedzie.


Żaden z nas drugiej strony nie przekona. Mam nadzieję na duże sportowe emocje
z Verva Team na Rajdzie Polskim :lol2:

kosmita - Pon 31 Maj, 2010

martin.h napisał/a:
niż na wielomilionowe odprawy dla byłych prezesów.

Nie bój się, o tej kwestii tam nikt nie zapomina ;)

Bad-i - Pon 31 Maj, 2010

Marek23 napisał/a:

Nie nazwałbym go przecietbnym kierowcą,ale niech Ci bedzie.


Żaden z nas drugiej strony nie przekona. Mam nadzieję na duże sportowe emocje
z Verva Team na Rajdzie Polskim :lol2:


Poczekam jak objedziesz Rute i wtedy odszczekam wszystko.......

Po Polskim zobaczymy czy ten Verva team taki slaby.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group