To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

MotorSport - [RPP] 56 Istebniański Rajd Wisły

Przem_106 - Sob 04 Wrz, 2010

Wczoraj dostałem fotki od Koto tych wertepow. Podobno pierwszy Os jest o wiele gorszy!
Qbica, a masz onboard?

qbica - Sob 04 Wrz, 2010

na pierwszym nie bylismy wiec sie niewypowiadam :faja: a co do onboardu to cos tam nagrywalismy ale bladzilismy pare raze wieec musze to jakas poskladac w jedna calosc.
Jaco - Sob 04 Wrz, 2010

Olecki jest strasznie dziurawy i nierówny ( na zapoznanie proponuje terenówkę) ... za to Zagroń bajka dużo szybkich partii i ładny asfalt..

Zapowiada się ciekawie, trasa naprawdę trudna i wymagająca dla kierowców jak i samochodów jest kilka spadań jak już pisał Qubica gdzie trzeba mieć jaja z betonu do tego jest wąsko ciasno i miejscami Dziurawo ( a dziury są też takie że można zostawić kawałek zawieszenia albo rozwalić koło)...




A gdzie będzie Hot Hatch`owa impreza po rajdowa ? :>

Przem_106 - Sob 04 Wrz, 2010

Ciekawe jaka opona wytrzyma taki wyryp oraz jakie musi byc zawieszenie zeby jednoczesnie pracowało i się nie połamało? :faja:
qbica - Sob 04 Wrz, 2010

Przem_106, proponuje ustawic furaka w specyfikacja szutrowej ;D Zagroń zajebisty :jupi: pare podbic przed zakretami, w wiekszosci raczej nowy asfalt :] bede sie tam chcial wybrac miedzy serwisami :)
Jaco - Sob 04 Wrz, 2010

Przem_106 napisał/a:
Ciekawe jaka opona wytrzyma taki wyryp oraz jakie musi byc zawieszenie zeby jednoczesnie pracowało i się nie połamało? :faja:



I to jest dobre pytanie bo są miejsca gdzie asfalt jest nowy i gładki jak stół, a są miejsca gdzie trzeba by jechać w szutrowej specyfikacji... ale przewaga jest chyba po stronie nierównych dróżek między polami, z których ostatnie deszcze wypłukały troszkę asfaltu..

Marek23 - Sob 04 Wrz, 2010

Ja raczej nie jade. Poreby nie jade,bo awaria, 1 pkt brakuje mi do R1. nawet jak mi dadza licencje,to watpie,zeby clio sie naprawilo do czwartku. Porazka na maksa. Znowu, kur.wa czekac do nastepnego sezonu :wall:

Ile kosztuje wypozyczenie czegokolwiek na Wisle? Raczej nie wejde w ten biznes,ale tak pytam...

Mick - Sob 04 Wrz, 2010

Maras nie zalamuj się, dadzą Ci licencje i pojedź sobie wisłe tak kontrolnie, długoe odcinki bez napinania od pierwszych metrów.
Oczywiście do tego czasu na bank zdążysz zrobić wszystko z silnikiem!

co do cen - to ja niestety nie wiem, ale Rudy z Kudłatym będą w tym temacie bliżej :)

Marek23 - Sob 04 Wrz, 2010

Mick napisał/a:
Maras nie zalamuj się, dadzą Ci licencje i pojedź sobie wisłe tak kontrolnie, długoe odcinki bez napinania od pierwszych metrów.
Oczywiście do tego czasu na bank zdążysz zrobić wszystko z silnikiem!

Dzieki za slowa otuchy. Zobaczymy. Jesli pojade to tak zeby bylo dobrze,nie potrafie sie toczyc,wbrew mojej lekko poje.banej naturze.

jarek-malopolska - Nie 05 Wrz, 2010

Marek23 napisał/a:
Poreby nie jade,bo awaria, 1 pkt brakuje mi do R1. nawet jak mi dadza licencje,to watpie,zeby clio sie naprawilo do czwartku. Porazka na maksa. Znowu, kur.wa czekac do nastepnego sezonu


F.U.C.K ale pech :wall: :<

Jakarti - Nie 05 Wrz, 2010

Marek23 napisał/a:
Dzieki za slowa otuchy. Zobaczymy. Jesli pojade to tak zeby bylo dobrze,nie potrafie sie toczyc,wbrew mojej lekko poje.banej naturze.


potrafisz tylko musisz uwierzyc, ze toczenie ma sens - tylko ten 1 raz :)
Mareczko,
co sie odwlecze to nie uciecze ;)

martin.h - Nie 05 Wrz, 2010

Marek23 napisał/a:
Ile kosztuje wypozyczenie czegokolwiek na Wisle? Raczej nie wejde w ten biznes,ale tak pytam...

Type-R to jakieś 10k zł, Clio od Boruty pewnie taniej, a jeszcze taniej 206 po pucharowe, ale taniej niż 4-5k zł raczej nie będzie.
Kurcze strasznie szkoda, że tak wyszło :(
W tym sezonie mamy jeszcze u nas Zamkowy i Cieszynke więc napewno sobie to odbijesz.

Jaco - Nie 05 Wrz, 2010

martin.h napisał/a:

Type-R to jakieś 10k zł, Clio od Boruty pewnie taniej, a jeszcze taniej 206 po pucharowe, ale taniej niż 4-5k zł raczej nie będzie.



Clio coś koło 15 k.


No wielka szkoda, ale trzeba mieć nadzieję że wszystko się jeszcze uda ogarnąć i wystartować w Wiśle. Trzymam kciuki :)

Marek23 - Nie 05 Wrz, 2010

Licencje R1 chyba dostane,w takim razie 3 lige odpuszczam. Szukam silnika do sporta,bo obawiam sie,ze z tym beda problemy jak u Badiego w clio. Probuje cos wymyslec na Wisle, w sensie silnika do clio.
martin.h - Nie 05 Wrz, 2010

Szukaj rozbitego anglika, kupisz za grosze, a części trochę będziesz miał na zapas.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group