To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

MotorSport - [RPP+RSMP] 20 Rajd Dolnośląski

kubas - Nie 10 Paź, 2010

:/
martin.h - Nie 10 Paź, 2010

Cytat:
Chuchała potrącił kibica na OS 3. Stał on ponoć na cięciu bardzo szybkiego, szóstkowego zakrętu. Po zjeździe z próby Chuchała został zatrzymany przez policję, która nie pozwoliła mu kontynuować zmagań.

Bonczek - Nie 10 Paź, 2010

Załamuje mnie jak to wygląda :|
Bad-i - Nie 10 Paź, 2010

my juz na serwisie, zeby dostac pkt za wczoraj musielismy wstawic samochod do parku zamknietego. Teraz czekamy do wieczora i do domu.
fydi - Nie 10 Paź, 2010

ładnie

106 - Nie 10 Paź, 2010

dobrze poszedl :]

fajnie ze nie odpuscil.... jak kosciuszko we francji ;D

hothatchowe zalogi w akcji


Stf - Nie 10 Paź, 2010

hoooyjnia Bad-i - siet! :/ . oby limit pecha został wyczerpany za 2 sezony do przodu.

Przem&Mick - gratulacje! Widać dobrze się Wam układa- oby tak dalej! Brawo !

jarek-malopolska - Nie 10 Paź, 2010

martin.h napisał/a:
Cytat:
Chuchała potrącił kibica na OS 3. Stał on ponoć na cięciu bardzo szybkiego, szóstkowego zakrętu. Po zjeździe z próby Chuchała został zatrzymany przez policję, która nie pozwoliła mu kontynuować zmagań.

ja yebie.. co oni jeszcze nie wymysla, dopiero jedna akcja była w tvn turbo to juz kolejny temat ;/

106 - Nie 10 Paź, 2010

przemek i mick wlasnie zjechali na mete ostatniego odcinka... gratulacje

2x drugie miejsce w N2

jarek-malopolska - Nie 10 Paź, 2010

106 napisał/a:
przemek i mick wlasnie zjechali na mete ostatniego odcinka... gratulacje

2x drugie miejsce w N2


Dziś również 2 m-ce za Sumą ?? :>
Kucharzyk dziś wystartował czy odpuścił ?

Marek23 - Nie 10 Paź, 2010

martin.h napisał/a:
Chuchała potrącił kibica na OS 3. Stał on ponoć na cięciu bardzo szybkiego, szóstkowego zakrętu. Po zjeździe z próby Chuchała został zatrzymany przez policję, która nie pozwoliła mu kontynuować zmagań.

:wall: Siemanko może miec problemy, chyba prawko będzie musiał oddać. Pechowy coś ten rajd. Ja już jestem w całym kraju znany.

martin.h - Nie 10 Paź, 2010

Swoją drogą to zabezpieczenie kulało, nawet Saxo z rodzinką sobie wjechało pod prąd OeSu i mało co, a doszłoby do tragedii :/
Jacek - Nie 10 Paź, 2010

Marek23 napisał/a:
martin.h napisał/a:
Chuchała potrącił kibica na OS 3. Stał on ponoć na cięciu bardzo szybkiego, szóstkowego zakrętu. Po zjeździe z próby Chuchała został zatrzymany przez policję, która nie pozwoliła mu kontynuować zmagań.

:wall: Siemanko może miec problemy, chyba prawko będzie musiał oddać. Pechowy coś ten rajd. Ja już jestem w całym kraju znany.

ty to wiesz jak pr ogarniać ;D tak swoją drogą to pechowy...

Anonymous - Nie 10 Paź, 2010

kurde szkoda ...

przem&mick gratulacje

Barejka - Nie 10 Paź, 2010

Zastanawia mnie ejdna rzecz tyle anten czy to nie jest jakas baza KGB czy innego NATO, a ta kobita to moze przebrany ufoludek :P



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group