To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

MotorSport - [RPP] 36 Rajd Cieszyńska Barbórka

Bad-i - Sob 20 Lis, 2010

szkoda ze wyniki live nie dzialaja :(
Bad-i - Sob 20 Lis, 2010

Na OS3 Paweł z Bartkiem urwali na hopie przod auta (nie ma wspomagania i ładowania). Jada na serwis
Przem_106 - Sob 20 Lis, 2010

Miałem przejsc obok tego rajdu bez emocji, a tu ich az natto. Trzymak kciuki za zdrowie poszkodowanych. Zdjęcie swifta wygląda przerazająco :(
Tytuł nalezał się jak najbardziej Chuchale i wg mnie jest szybszy od Hankiewicza, a ze zwolnił w ostatnich rajdach nie znaczy, ze zapomniał jezdzic, poprostu taktyka.
Teraz tez mogłby zwolnic na tyle, zeby wygrał Tomaszczyk. Wg mnie ostatni mohikanin ktoremu zwycięstwo nalezy się jak nikomu innemu

layer - Sob 20 Lis, 2010

Wg rajdowypuchar.pl 4os odwołany.

Fajnie by było gdyby Jurek Tomaszczyk wygrał, było by trzecie miejsce na koniec sezonu.
Zwycięstwo w A6 w zasadzie już ma jak dojedzie na tej pozycji co jest teraz.

Bad-i - Sob 20 Lis, 2010

Dudziak/Rozkrut jada juz tylko na dojechanie :(
fydi - Sob 20 Lis, 2010

o_O ale swifta zmasakrowało.
Przem_106 - Sob 20 Lis, 2010

Bad-i napisał/a:
Dudziak/Rozkrut jada juz tylko na dojechanie :(


Co się stało?

Bad-i - Sob 20 Lis, 2010

Przem_106 napisał/a:
Bad-i napisał/a:
Dudziak/Rozkrut jada juz tylko na dojechanie :(


Co się stało?


hopa na OS3 - niestety nie mam autoryzacji zeby wrzucic zdjecie samochodu

auto nie ma ładowania, jada z dodatkowym aku w z tylu (bez swiatel itd....)

qbus - Sob 20 Lis, 2010

Patrzac na te problemy na 1 petli i to ile zalog wystartowalo do drugiej ciesze sie ze nie wybralem sie na ogladarke. Rajd fajny ale daleko mu do tej Barborbki w ktorej startowalo grubo ponad 100 samochodow w tym ok 20 w klasie gosc.
layer - Sob 20 Lis, 2010

Zaczęła się trzecia pęta, ciekawe czy Nowocień odjedzie, czy Siemanko zaryzykuje pościg.

Paweł Hankiewicz - Wszystko OK!

Rajdowypuchar.pl:
"Od naszego wysłannika na rajdzie dostaliśmy informacje o stanie zdrowia Teodora Stolarka i Agnieszki Moskal. Teodor ma pękniętą miednicę, połamane żebra i uszkodzone płuco. Pilotka jest w lepszym stanie, stwierdzono u niej wstrząśnienie mózgu. Oboje przebywają w szpitalu."

ade - Sob 20 Lis, 2010

na 4tym miejscu porzadna fura, z porzadna elektronika strojna w porzadnej firmie:d czyli cos musza te astry skrecasc...
qbus - Sob 20 Lis, 2010

http://rajdy.autoklub.pl/...a-zarzuty,33109

się szlachta bawi... :)

jarek-malopolska - Sob 20 Lis, 2010

kurfa to co saxo z Bartkiem na prawym zrobiło na hopie to było nie dowiary.. :devil: To była hopa miedzy dwoma stawami, na łaczniku szutrowym, ogolnie klasyfikacja na hopie wsrod najdalej skaczacych (najbardziej rozmontowujacych auto) to:
1. Dudziak/Rozkrut
2. Tomaszczyk
3. Kajto
Przy czym Tomaszczyk i Kajto w sumie bardziej kosmetycznie, jakies małe plastiki, natomiast Saxo zdecydowanie najdalej, odpadł tylni zderzak, plyta oraz zwineło troche zderzak przedni pod auto ale na prawde grrruby skok.. :faja: Miałem do Bartka dzwonic czy wizac im ta płyte i zderzak na serwis (choc zderzak był pekniety) ale tak to jest jak sie nie ma numeru tel :/ Ale ktos ponoc znajomy to zabrał wiec mam nadzieje, ze dotarło na strefe ;)

misiek86electro - Sob 20 Lis, 2010

os 3 Ochaby


Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us




Uploaded with ImageShack.us



Pawała i Bartka wyrzuciło na mega śliskim winklu ktoś wylał tam coś typu ropa, była tęcza na asfalcie, wypadło sporo załóg.

layer - Sob 20 Lis, 2010




Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group