To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

HydePark - Robimy się na Kate Moss

kubas - Nie 05 Lut, 2012

martin.h napisał/a:
Jak spotykam się ze znajomymi to zawsze trzeba się napier.dolić, a jak siedzę w domu to prawie codziennie jest piwo/whisky


Ja jebie :D

was79 - Nie 05 Lut, 2012

martino idż na usg jamy brzusznej, będzie to samo co u mnie :lol2:
Kamill - Nie 05 Lut, 2012

no name napisał/a:
Pirania napisał/a:
Greg, o Karnitynie słyszałam, ale ma tyle form i postaci, że nie wiedziałam czego szukać.

Jeżeli to do mnie to pamiętam że mój kolega kupował taką w płynnych
kapsułkach, wyłamywało się końcówkę i normalnie piło.
Wiem że był bardzo zadowolony z efektów,
postaram się dokładnie dowiedzieć o nazwę

Ja kiedyś kupowałem z olimpu takie wieloowocowe do ssania, bdb w smaku ;)
Z efektami miałem różnie, kiedyś np działało to na mnie bdb, natomiast po 3 latach przerwy przy drugim podejściu już sporo gorzej. Z tym drugim podejściem może za wcześnie zacząłem łykać bo od razu po kilku tyg treningu, za pierwszym razem brałem jak juz nie miałęm efektów, tylko że u mnie to powodowało także większy apetyt (na co wtedy nie narzekałem)

Anonymous - Nie 05 Lut, 2012

Kamill napisał/a:
no name napisał/a:
Pirania napisał/a:
Greg, o Karnitynie słyszałam, ale ma tyle form i postaci, że nie wiedziałam czego szukać.

Jeżeli to do mnie to pamiętam że mój kolega kupował taką w płynnych
kapsułkach, wyłamywało się końcówkę i normalnie piło.
Wiem że był bardzo zadowolony z efektów,
postaram się dokładnie dowiedzieć o nazwę

Ja kiedyś kupowałem z olimpu takie wieloowocowe do ssania, bdb w smaku ;)
Z efektami miałem różnie, kiedyś np działało to na mnie bdb, natomiast po 3 latach przerwy przy drugim podejściu już sporo gorzej. Z tym drugim podejściem może za wcześnie zacząłem łykać bo od razu po kilku tyg treningu, za pierwszym razem brałem jak juz nie miałęm efektów, tylko że u mnie to powodowało także większy apetyt (na co wtedy nie narzekałem)


RippedFreak... polacam. Booster i FatBurner. Działanie jest takie, że przez 30 dni brania nie wypiłem ani jednej kawy (normalnie 2-3 dziennie), na siłowni przebiegałem 10km/50min na bieżni na lajcie gdzie poprzednio po kilku kilometrach biegu umierałem ze zmęczenia. Nie jest to słaby specyfik wiec stosować wg ulotki i pić sporo wody ;)

http://www.rippedfreak.pl...ped-freak/opis/

EmerytRs2 - Nie 05 Lut, 2012

Kamill napisał/a:
olimpu takie wieloowocowe do ssania

ssij Boski nektar ziom ;D

dobrze idzie, laminat się założy i będzie ok :D

martin.h - Nie 05 Lut, 2012

kubas napisał/a:
martin.h napisał/a:
Jak spotykam się ze znajomymi to zawsze trzeba się napier.dolić, a jak siedzę w domu to prawie codziennie jest piwo/whisky


Ja jebie :D


Znajomych się nie wybiera :lol2:

was79 napisał/a:
martino idż na usg jamy brzusznej, będzie to samo co u mnie :lol2:


Panie, i jak potem żyć bez alkoholu? xD

Qukie - Nie 05 Lut, 2012

tak jak pisał Karq i Alex, dobre spalacze, pytanie czy na Ciebie podziałają?

Przy pierwszym opakowaniu Clen burexinu chodziłem pobudzony od rana do nocy, nie potrzebowałem nic innego i miałem dużo siły do ćwiczeń. Drugie opakowanie pobudzenie i siła nienajgorzej. Teraz przestałem brać po krótkim czasie bo nie czuję w ogóle pobudzenia.

Ripped Freak na mnie nie podziałał. Byłem senny, nie miałem siły i musiałem wspomagać się kofeina, a na kumpla podziałało tak, że przejechał po 2 w nocy z łodzi nad morze bez mrugania :D

Najlepiej jakbyś mogła przetestować jeden i drugi lub jeszcze jakieś inne i sprawdzić co na Ciebie działa.

Ogólnie polecam, Żanetka Leta ;)

Anonymous - Nie 05 Lut, 2012

Qukie napisał/a:
Ripped Freak na mnie nie podziałał. Byłem senny, nie miałem siły i musiałem wspomagać się kofeina, a na kumpla podziałało tak, że przejechał po 2 w nocy z łodzi nad morze bez mrugania


To Ty twardy zawodnik sterydziarz jesteś :D mi znajomi przez miesiąc mówili, żebym się na chwile zatrzymał bo czułem się jak po kilogramie amfy (nigdy nie brałem słyszałem z opowieści :p )

GeKo - Pon 06 Lut, 2012

AleX_R53 napisał/a:
http://www.rippedfreak.pl...ped-freak/opis/

Z tego co piszecie jak to działa, to jak nic amfa :rotfl: W latach 50tych gospodynie w USA brały na odchudzanie, za nić w świecie nie mogły zrozumieć dlaczego o 2 w nocy mają chęć na odkurzanie i mycie garów.

Bonczek - Pon 06 Lut, 2012

GeKo napisał/a:
to jak nic amfa

GeKo napisał/a:
o 2 w nocy mają chęć na odkurzanie i mycie garów.


Gdzie można to dostać?

Bart - Pon 06 Lut, 2012

:lol2: :lol2:
nox - Pon 06 Lut, 2012

dla mieczaków to jest :D

Ja brałem hydroksycut hardcore :D import z USA (mocniejszy) i nieźle trzepał

potem brałem venom hyperdrive 3.0 też niezły chyba nawet mocniejszy tylko po nim miałem odczuwalen spady .

ogólnie fajna zabawa z tym spalaczami ma się gadane nie ma rzeczy nie możliwych itp :D tylko jaksię źle dawkuje to potem deprecha wchodzi .

M - Pon 06 Lut, 2012

Ale po co wy bierzecie chemię? Po co się truć takimi gównami jak organizm sobie sam z tym radzi?
Trzeba opróżnić cukier z krwi (40minuut rowerek czy inny orbitrek czy cokolwiek) a potem to już czyste spalanie tłuszczu.

Jak raz wziąłem taki "spalacz odchudzacz" od siostry to mi piszczało w uszach a muzyka w samochodzie była "megaza.jebista". :wstyd:

kubas - Pon 06 Lut, 2012

http://allegro.pl/show_item.php?item=2084364867

to podobno pod anabole podchodzi ;D


17-dimetylo-5a-androstano-3-on-3.3 "-azine (17b-OH-2a) 2a, 3a-epithio-17a-methyl-5a-androstano-17b-ol Matrix Phospholipid

:rotfl: :rotfl:

nox - Pon 06 Lut, 2012

koske od burnejki to syf i ściema :)


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group