To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

MotorSport - [INFO] Co, gdzie,kiedy?

vojt3k - Wto 29 Wrz, 2009

No i mnie tez prawdopodobnie zabraknie, bo jadę na prawym fotelu w niedziele na Kręciołku w Dobczycach.....
Marek23 - Wto 29 Wrz, 2009

Cytat:
Marek23, tyż jadę Anwę :jupi:

Niestety nie mogę byc na Anwie. Jade dopiero kjs w Czechowicach 18 czy 19 pazdziernika, oczywiscie sejem, byle te pkt zrobic.

qbus - Wto 29 Wrz, 2009

vojt3k z kim jedziesz dobczyce?
vojt3k - Śro 30 Wrz, 2009

qbus, czarny cc, bez jakiegoś szału, same początki, właściwie auto seria.... z płytą i fotelami... ostatnio 3 miejsce w klasie. :)


matt - Śro 30 Wrz, 2009

Marek23 napisał/a:
Jade dopiero kjs w Czechowicach 18 czy 19 pazdziernika, oczywiscie sejem, byle te pkt zrobic.


to tez chce jechać :)

Anonymous - Śro 30 Wrz, 2009

Marek23 napisał/a:
Cytat:
Marek23, tyż jadę Anwę :jupi:

Niestety nie mogę byc na Anwie. Jade dopiero kjs w Czechowicach 18 czy 19 pazdziernika, oczywiscie sejem, byle te pkt zrobic.


Marek moze wystartujesz swoim nowym nabytkiem?

strick - Śro 30 Wrz, 2009

bariii, czytaj ze zrozumieniem...

MarekOPC napisał/a:
Na razie jeszcze w Ch,ale kombinuje jak tanio go sciągnac do Pl.

fydi - Nie 04 Paź, 2009

byłem ale matt, nie widziałem. był tak szybki, że przejechał odcinek zanim się zaczął! Gratuluje wyniku! :) Czekam na on-boardy.

P.S. Na maxi trasa taka, że Loko na swoich sprężynach zostawiłby miskę :faja:
P.S. 2 Masakra jakie auta teraz tam startują. Nie ma seryjnych wozów! Praktycznie wszystko zdłubane lub ex-rajdówki.

vojt3k - Wto 06 Paź, 2009

fydi, chyba widziałem Twoje Clio z naklejką HH na bocznej prawej tylnej szybie, byłem na chwilkę ale strasznie wiało i zebrałem się do domu.

Fakt auta kosmicznie przygotowane..!

Stf - Śro 07 Paź, 2009

http://www.racingforum.pl...=0&#entry750378

z czasopismem wrc wjazd 200pln, ktoś ten teges ???

Marek23 - Śro 14 Paź, 2009

Automobilklub Beskidzki serdecznie wszystkich zaprasza w niedzielę 18 października na KJS Bielsko-Biała. Impreza stanowić będzie czwartą rundę Beskidzkich Mistrzostw Kierowców Amatorów 2009. KJS Bielsko-Biała zorganizowany będzie w oparciu o regulamin Konkursowej Jazdy Samochodem.

Dla uczestników przygotowane zostanie 9 prób sportowych o łącznej długości prawie 7 km, które rozlokowane będą w Bielsku-Białej i okolicach (nawierzchnia: asfalt i beton). Biuro KJS mieścić się będzie w siedzibie firmy Carmen w Jasienicy.

Wpisowe przyjmowane będzie w dniu imprezy, podczas odbioru administracyjnego i wynosić będzie odpowiednio: 100 zł dla członków Automobilklubu Beskidzkiego (przy okazaniu potwierdzenia wpłaty składki za rok 2009) oraz 120 zł dla pozostałych uczestników.

Dla zwycięzców (3 pierwsze załogi w klasach oraz klasyfikacji generalnej) przewidziane będą puchary oraz nagrody rzeczowe.

Wszystkich zainteresowanych prosimy o wypełnianie formularza zgłoszeniowego dostępnego poprzez stronę rajdy.org.pl


Jadę seryjnym sejem, o punkty... Ma byc prawie 7km prób sportowych, więc może nie będzie źle.

Anonymous - Śro 14 Paź, 2009

Na chwilę obecną KJS Bielsko jest przełożony z uwagi na zbyt niską frekwencję. Część ludzi wybrała Markowice lub Gliwice lub Limanową i KJS ma być kiedy indziej, gdy będzie szansa na większą liczbę załóg niż zgłoszone aktualnie 21.
Szkoda, bo też chciałem jechać i zimówka w bagażniku czeka. Ale za to za tydzień będzie trening na lotnisku pod Czechowicami, tam gdzie były zlokalizowane dwie próby KJS Czechowickiego.

Marek23 - Śro 14 Paź, 2009

Jak tak dalej pójdzie to nigdy nie zrobie tej licencji :rotfl: A na inne amatorki mi szkoda kasy, już się tego najeździłem. Wolę odkładac na starty w 3lidze i Pzmocie.
Niemy - Śro 14 Paź, 2009

gustav napisał/a:
Część ludzi wybrała Markowice lub Gliwice lub Limanową


ktos ma wiecej info nt Gliwic?

Marek23 - Śro 14 Paź, 2009

Niemy napisał/a:
ktos ma wiecej info nt Gliwic?

rajdy.org.pl



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group