To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

MotorSport - [x]Przygotowania do debiutu

k-mart - Sob 28 Mar, 2009

Bardzo dobry wynik Panowie, szczere gratulacje! :pom:
Czekam z niecierpliwoscia na dalsze rajdy ;)

pP - Sob 28 Mar, 2009

Gratulacje!!!
:jupi: :jupi: :jupi:

Anonymous - Sob 28 Mar, 2009

Gratki!!! :jupi: :jupi: :jupi: :jupi:
GeKo - Sob 28 Mar, 2009

Najpierw Gratulacje za wynik!!! :jupi:

A teraz Wujek Refleksja ma pytanie :D Porównywaliście swoje czasy do wyników z RPP? Jakby tam wypadła konfrontacja? w A6 Bo patrząc na wynik Jędrusińskiego, który co prawda jedzie wzmocnionym autem to reszta RPP wypadła blado przy nim Tutaj przyjął 1:18 od Jędrusińskiego. I można rzec ze podium znów dla Tajperów.

106 - Sob 28 Mar, 2009

RD nie jechal po calych odcinkach z RPP, tylko koncowe 5 km...
k-mart - Sob 28 Mar, 2009

gdzie sa jakies wyniki onlajn by porownac czasy z innymi?
Anonymous - Sob 28 Mar, 2009

Gratki Panowie :ok:
k-mart - Sob 28 Mar, 2009

widze ze sie nie doczekam linka, wiec ide spac
GeKo - Sob 28 Mar, 2009

106 napisał/a:
RD nie jechal po calych odcinkach z RPP, tylko koncowe 5 km...


Eech no to lipton ti

Jakarti - Sob 28 Mar, 2009

GRATULUJE!!! :) BRAWO!!! :)
Bad-i - Sob 28 Mar, 2009

no to już z domu po pierwszej butelce szampana :) - niestety ale nie moglismy porownac naszych czasow do nikogo z RPP bo tak jak napisal Bartek jechalismy od polowy ich odcinka. Byly osoby ktore uwazaly ze beznadziejnie to wymyslili aczkolwiek ja uwazam ze dla debiutantow bylo to super rozwiazanie (piersze sekcja byla bardzo szybka, techniczna i niebezpieczna).

Jezeli chodzi o Jedrusinskiego i jego Honde to widzialismy jak to przyspiesza, nie mam pojecia czy taki N grupowy Lancer by sobie z tym poradzil.

Tak na koniec tej wypowiedzi moze dodam kilka istotnych faktow:

- atmosfera w RD3L zajebista, chlopaki na PKC typowi jajcarze
- rajd jezeli chodzi o debiut to chyba idealny, no moze troche za szybki
- toyo R888 trzyma jak zła - ani razu nie zablokowalismy kół
- niestety przez wykluczenie stracilismy jednego super zawdonika ktory moim zdaniem dzisiaj wygral lejac nas o dwie klasy
- walnelismy dzisiaj jednego boka, ale pilot zapytal czy były "sytuacje" dopiero po strefie :D

Ja jestem MEGA HAPPY, mam nadzieje ze nikogo nie zawiodlem - chociaz nie ukyrwam ze strasznie sie denerwowałem, stresowałem, itd itp..... poprostu nie wiedziałem na co nas stac. Jak sie domyslacie ciezko okreslic jak sie pojedzie pierwszy raz w zyciu na prawdziwym OSie

GeKo - Nie 29 Mar, 2009

Bad-i co ty w domu robisz? Powinniście z Chrzankiem być na jakiejś rajdowej imprezce i zapijać a ty niczym Kubica w domowym zaciszu się relaksujesz :D Nie tylko Honda Jędrusińskiego tak zapina, Kuca podobnie jak nie lepiej. No i czekamy co wyrzeźbi Hankiewicz bo chodzą słuchy o 270 źrebakach z sekwencją.
Bad-i - Nie 29 Mar, 2009

GeKo no wiesz, nie moge wchodzic w szczegoly ale mamy swoje kobiety a niektorzy budzą je wczesnie rano (i to nie o mnie chodzi :] ). Dlatego dzisiaj wypoczywamy, spotkamy sie w tygodniu na piwko i po dopieciu calego planu na sezon damy po bandzie ;)

Powiem szczerze ze chyba wolalbym juz miska od nawet 400 konnej oski

Peter - Nie 29 Mar, 2009

Bad-i stary... Dzisiaj caly dzien sledzilem Twoje poczynania. Kibicowalem Wam bardzo goraco i caly czas szukalem jakis newsow na temat rajdu. Ciesze sie bardzo ze tak dobrze Wam poszlo. Widac ze swietnie sie zgraliscie i przyjeliscie wlasciwa taktyke :) Czekam na zdjecia i onboardy i oczywiscie na kolejne starty!

Bad-i, Chrzanek ognia xD

Anonymous - Nie 29 Mar, 2009

Bad-i widze Cię na Elmocie (bez pomiaru czasu) - zobaczysz co to są prawdziwe OS-y ;)
Jeszcze raz gratulacje :)



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group