To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

MotorSport - Lublin 06.09.09

Bad-i - Pon 07 Wrz, 2009

saxorulez napisał/a:
słaba jak śniadanie w McDonalds


do not agrii

PiTT - Pon 07 Wrz, 2009

hehe, ale nie ma co się napinać, chodzi o fun z jazdy i jak dla mnie w 100% zrealizowany
może jakbym miał możliwość założenia slicka następnym razem to bym to zrobił... ale raczej pojadę znowu na tych samych kondonach na których teraz jeździłem, fajnie piszczały nonstop :rotfl: no i trochę guma się rozchodziła między bieżnikiem, ale powiem Wam że nie wiadać na nich większych śladów po jeździe :]
idąc tropem slicka, powinienem wywalić większość środka żeby był lżejszy... tylko po co, to nie jest auto do upalania tylko do jazdy na codzień i bardziej chciałem zaspokoić swoją ciekawość
natomiast chodzi mi po głowie jakiś taki mały upalacz którego mógłbym wybebeszyć do gołej blachy, wstawić kubly i cieszyć się z hardcorowej jazdy :jupi:

anjas - Pon 07 Wrz, 2009

PiTT napisał/a:
natomiast chodzi mi po głowie jakiś taki mały upalacz którego mógłbym wybebeszyć do gołej blachy, wstawić kubly i cieszyć się z hardcorowej jazdy


agrii, to naprawdę fajne wyjście, nie przejmujesz się niczym, po prostu upalasz :)

saxorulez - Pon 07 Wrz, 2009

szczególnei że okazuje się że takie auto potrafi namieszać w czołówce!!
M - Pon 07 Wrz, 2009

i jest hondą :rotfl: :rotfl:
saxorulez - Pon 07 Wrz, 2009

W sumie nie miałem okazji podzielić się moim wrażeniami..

wyjazd chyba jeden z najlepszych w tym sezonie. Total zabawa i bardzo dużo jazdy. Kilk akółek z panem instruktorem który jakieś dziwne rady dawał.. nie wiem czy słuszne bo części w zycie poprostu nie wprowadziłem po tym jak JMK i Jaka wylecieli w zielone słuchajać rady pana instruktora :D

Bardzo cieszę się z tego że anajs w końcu się otworzył i jeżdził naprawdę szybko - Honda poprstu zaprzec zyła temu ze duze auta nie nadają się na ten tor

fajnei było zobaczyć Pitta napadającego piszczacym golfem, przez moment się podpiąłem pod Golfinę i dochodziłem go na krętym ale na prostej startowej dostałem wpierdziel srogi.. wow jak to idzie

Szczegolnie duże podziękowania dla Barejki za zaangażowanie w mierzenie czasów oraz dla dwóch Panów ze Śląska - miło było na torze a potem wspólne żarcie "U SZEWCA" (polecam lokal) rozbawiło mnie do łez

TOXIC - Pon 07 Wrz, 2009

Zgadza sie ze na seryjnej oponie na torze nauczymy sie wiecej. I pewnie wiekszosc z was jak zaczynala przygode z torem w cale nie myslala o takich oponach. Jak bym nie mial tych 888 juz wczesniej na aucie to tez pewnie bym sobie "jakos" radzil. Ale jak to mowia wszystko jest dla ludzi. Opony sa dostepne nie są tanie, ale tez nie jest to jakis rarytas. A ze jest straszna spinaczka na czas :) to nie ma co sie dziwic ze i u nas znajduja zastosowanie ;)

A teraz do sedna :) gdzie są zdjęcia ?? :rotfl:


ade - Pon 07 Wrz, 2009

ale r888 to drogowa opona tylko taka co lepiej sie nadaje na suche niz mokre... ja jezdze na codzien na r888 jedynie na trase sobie zakladam zwykle jak gdzies musze dalej jechac
polll - Pon 07 Wrz, 2009

weźcie tez pod uwagę ze na torze człowiek pojawia się po to aby nabrać doświadczenia w jeździe... w tym jeździe na codzien. Za jakiś czas komuś z nas (odpukać) trafi się jakiś dzwon na zwykłej oponie i będzie tłumaczenie a zwykła opona nie skleiła czy cos... slick by skleił i by nic nie było... oki ale to tez działa w druga stronę.

Osobiście uważam ze jak ktoś wpada na zwykłej oponie na tor to właśnie taka osoba nauczy się więcej niż gość latający na sliku czy nawet 888 bo te opony pozwalają popełniać błędy (niewielkie) na torze.

wole chodzić grubo na przeciętnej zwykłej oponie :D niż nawet w połowie nie wykorzystywać możliwości slicka :D

amen :D

M - Pon 07 Wrz, 2009

na nastepny lublin zakladam 12 letnie dębice, nie moge sie doczekac. Z przednich wystają nawet druty. Tak jeźdzą prawdziwi mężczyźni.
KarQ - Pon 07 Wrz, 2009

Dywagacje n/t slik/zwykła guma nie ma sensu.

polll napisał/a:
Osobiście uważam ze jak ktoś wpada na zwykłej oponie na tor to właśnie taka osoba nauczy się więcej niż gość latający na sliku czy nawet 888 bo te opony pozwalają popełniać błędy (niewielkie) na torze.


Różnica jakaś na pewno jest, ale nie na tyle duża, żeby mogła pogrzebać możliwość rywalizacji o najwyższe pudła, albo choć gonienia czołówki.

k-mart - Pon 07 Wrz, 2009

Ja sie akurat nie spinam, kazdy robi jak chce.
Nie bede jezdzil na pol-slikach, bo ani nie jestem kierowca wyscigowym ani nie mam ferrari f50 w ktorym cos by to moze dalo.

Kazdy ma tam swoje powody czemu uzywa taka a nie inna opone.

Anonymous - Pon 07 Wrz, 2009

Ludzie chodzi o fun , To nie jest puchar markowy ze wszyscy mają , śmigać tym samym i na tym samym . A jeżeli wprowadzimy jakieś ograniczenia typu , zakaz jeżdżenia na semi slickach , to powstaną niepotrzebne napięcia

Także Peace & Love :

I czekamy na Fotki :D

PiTT - Pon 07 Wrz, 2009

właśnie, dawać foty, widziałem że było kilku fotografów
KarQ - Pon 07 Wrz, 2009

Cytat:
. A jeżeli wprowadzimy jakieś ograniczenia typu , zakaz jeżdżenia na semi


Ciekawe kto by się do tego stosował o_O



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group