To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

MotorSport - Rajd ZamKowy Hucisko Orle Gniazdo 2009

GeKo - Nie 25 Paź, 2009

Marcel 08 napisał/a:
ogolnie to coraz bardziej boli mnie szyja
to polecam kołnierzyk orto, bo napi.erdalać to Cię dopiero zacznie :]
106 - Nie 25 Paź, 2009

w dniu dzwona nie czuc wogole... po 1, 2 dniach boli najbardziej... pozniej przechodzi
k-mart - Nie 25 Paź, 2009

Leszek Kaplan to taki nasz Sebek Loeb, nie ma sie co oszukiwac.
Bad-i to taki "mlody holek", nie ma sie co oszukiwac.
najlepszym dzwony sie trafiaja.

Marek23 - Nie 25 Paź, 2009

Cytat:
Leszek Kaplan to taki nasz Sebek Loeb, nie ma sie co oszukiwac.

:rotfl: Kej wie jak mnie wywolac do tablicy. Jak przeczytalem wypowiedz Kapłana, że full atak czy cos takiego to już wiedziałem, że poleci. Mistrz przestrzelonych hamowan, tak bym go okresli...a poza tym szybki całkiem, przyznam.

k-mart - Nie 25 Paź, 2009

:D
Bad-i - Nie 25 Paź, 2009

Marcel u mnie to samo, szyja napier....... Do tego lewe kolano i prawy piszczel :)

Odniose sie tez do wczesniejszych wypowiedzi na temat sluchania pilota. Marcel faktycznie powiedzial idz, ale ja nie jestem przekonany ze to mialo cokolwiek do naszego dzwona. Jak sobie mysle to powinienem isc ten zakret na dokreconym IV - nie mam pojecia co bylo przyczyna tego ze nas zaczelo majtac. W sumie teraz to juz sie nie dowiem :(

Grunt ze jest OK - i ze mam nadzieje auto sie odbuduje.

Bartek 106 - auto spisywalo sie bardzo dobrze.

k-mart - Nie 25 Paź, 2009

dzwon jak dla mnie "kosmetyczny".
dobrze ze kola wszystkie prosto stoja

Bad-i - Nie 25 Paź, 2009

k-mart napisał/a:
dzwon jak dla mnie "kosmetyczny".
dobrze ze kola wszystkie prosto stoja


he he prawie cala buda do lakierowania i pukania. Przednie prawe koło nie stoi wogole :D

Anonymous - Nie 25 Paź, 2009

Bad-i napisał/a:
Kocham ten sport i juz czekam kiedy wroce na OSy. Nie lubie polsrodkow dlatego nie bede jezdzil spacerowo - to mnie niczego nie nauczy.

Tak trzymaj, podoba mi się Twoja postawa :)


Co do samego dzwona - cóż, zdarza się - to je rally.
Kolejny przykład na nieprzewidywalność tyłu w 106 ;)
Jesli klatka i mocowania zawieszenia są na swoich miejscach to uznaje ten dzwon za kosmetyczny

Ryba - Nie 25 Paź, 2009

Ja dzisiaj wróciłem w ogóle z Pilicy, mam sporo filmików szczególnie z zakrętu gdzie astra po dwóch klaksonach przestrzeliła zakręt, to wszystko zuploaduje na yt i wrzuce linki.

Ogólnie rajdzik najs, szkoda że byłem tylko od 16tej.

kubas - Nie 25 Paź, 2009

ponawiam moje pytanie co z zawiasem ? :)
Bad-i - Pon 26 Paź, 2009

kubas napisał/a:
ponawiam moje pytanie co z zawiasem ? :)


na pierwszy rzut oka zawias był caly

CHRZANEK - Pon 26 Paź, 2009

Ale miałem straszny sen...

Śniło mi się że to ja jechałem z Badim i jak wydzwonilismy to fura stanęła na prawym boku.
Wszystko było OK, dopóki Bad-i nie wypiął się z pasów...

Dobrze że nic Wam nie jest.

Tak to bywa w naszym fachu - raz na kołach, raz na dachu.

Anonymous - Pon 26 Paź, 2009

wiec tak...
po 1wsze:
Impreza jak dla mnie Super, pierwszy raz byłem uczestnikiem takiego przdsięwzięcia i miło naprawno bede je wspominał, organizatorzy pomocni, uczestnicy mili hehehe jacek czajka wykręt, dzon jak dzon i ten pan to tata jacka czy kto? Nasza załoga wczuła się w całe przedsięwzięcie idealnie, kiedy trzeba było pracować była praca kiedy można był się wylozwać luzowali się.
Jezeli chodzi o trasy jak dla mnie super, szybkie czasem wymagajace, gdyby nie lekki deszcz napewno było by ciekawiej i moze bez przygód, zabezpieczenie przynajmniej tych partii które przejechaliśmy bdb. Napewno tego nie przeczyta czlowiek z zabezpieczenia gdzie wypadlismy ale BARDZO BARDZO dziękujemy za ciepła herbate która nam oddał pomimo iż miał w prespektywnie stanie jeszcze 5h.
jazda w KJSach to jakaś żenada dla mnie nic nie wnosza w sumie, chyba lepiej jakby organizaowali jakies kursy ktore psychicznie i technicznie przygotuja zawodnika do startów.

po 2gie:
Bad-i to jednak dobry kierownik lecz zbyt duży wojownik, starałem się go hamować ale czuje sie ciut winny, ze powiedziałem 350 L4 idziesz, bo odjał gaz i dodał, nie wiem tak naprawde czytop wina moja czy kierowcy ale na 85% obserwując inne załogi wiem, że było za szybko jak również 2 łaty na łączeniu jezdni zrobiły robotę. Plus jest takie ze wypadliśmy w tym miejscu i skończyło się w sumie nie goroźnie. Kolejny Plus jest dla badiego za to jak już wylądowaliśmy za kołach pierwsze co zrobił to wył prad i zaytał czy jestem cały jak również jest mistrzem uciekania z auta :) po prostu 3-5sek i stał obok auta, gdyby nie uciety drążek kierowniczy zapewne jechali byśmy dalej

po 3cie:
Nie wiem kogo poza martin.h. poznaliśmy bo byliśmy strasznie zmarznieci i lekko wkurzeni wiec pzdr chłopaki, jacek jestes dobry wariat szkoda, ze nie udało się napić. dziękuje również radkowi za wypożyczenie sprzętu.
Dziś chyba boli mnie wszystko już :/ głowa, szyja i cały kręgosłup az do kości ogonowej ... jak sie uda to dziś ide na wszelki wypadek na jakiś rezonans a jak nie to napewno jutro.
Ogolnie dziwne uczucie jak siedzis i liczysz bok, dach, bok koła o znowu bok dach koła uff heheh

sorry moze ciut chaotycznie ale pisze na szybkości z roboty a mam zapierdol a ledwo chodze a nie moge powiedziec kierowniczce ze cos mnie boli, bo naściemniałem,ze byłem z ojcem w krakowie, bo mamy ograniczone urlopy chwilowo, a przy okazji mam planowany za tydz. i musiałem kłamać :F

OSKAR - Pon 26 Paź, 2009

Przeczytalem wszytko i naprawde mi przykro jest.

Strasznie szkoda,ze nie ukonczyliscie.

Kto grubo jedzie to grubo dzwoni,taka prawda.

Szkoda,ze Bad-i nie trzymales sie ustalenia,ze jedziesz aby ukonczyc.

Ale napewno doswiadczenie i lekcje nabrales ogromna :)

Mam nadzieje,ze bedzie dobrze z furakiem i na nastepny sie wyrobisz i w budżecie sie zmiescisz.

Trzymam kciuki.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group