To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

Kulturka - [Książka] Co byście polecili na długie zimowe wieczory?

Walle - Śro 06 Lip, 2011

"Biesy" Dostojewski na ten przykład.


Coben= e36 316i zkołpakiem i znaczkiem M na klapie ;D :rotfl:

Jaco - Czw 25 Sie, 2011

ROMUALD KOPERSKI - POJEDYNEK Z SYBERIĄ

Kawał dobrej historii :pom:

martin.h - Pon 03 Paź, 2011

Ostatnio dobiłem do kolekcji "Koniec Świata w Breslau". A by zaliczyć całą serię została mi jeszcze "Śmierć w...".
Aż dziw bierze, że nikt nie pokusił się jeszcze o zekranizowanie tej serii bo mógłby to być hit :]

bizon - Pon 03 Paź, 2011

skonczylem naomi klein - doktryna szoku. zdecydowanie polecam. mozna uzyskac bardzo ciekawy punkt widzenia na otaczajacy swiat.
Anonymous - Pon 03 Paź, 2011

martin.h, podobno kręcą serial...długo juz kręcą....

"Sprawa honoru" Lynne Olson i Stanley Cloud-opowiesc o dywizjonie 303 i tym jak to nas alianci wydymali w czasie wojny,napisane przez dwoje amerykanów.Bardzo,bardzo polecam!!!!Kto nie przeczyta ten pedał i pipa

Jakarti - Śro 02 Lis, 2011

rabarbar napisał/a:
"Sprawa honoru" Lynne Olson i Stanley Cloud-opowiesc o dywizjonie 303 i tym jak to nas alianci wydymali w czasie wojny,napisane przez dwoje amerykanów.Bardzo,bardzo polecam!!!!Kto nie przeczyta ten pedał i pipa


kurdę.
idem zakupic.

dywizjon 303 to jedna z lepszych ksiazek czasow szkoly. oczywiscie fiedlera :D
zobaczymy co tam czytają rabarbary hardcorowce, kopacze najwiekszych tuneli, czysciciele najbrudniejszych zbiornikow.

pP - Śro 02 Lis, 2011

Jakarti napisał/a:
dywizjon 303 to jedna z lepszych miejscówek

oj prawda

Jakarti - Śro 02 Lis, 2011

ale tylko 1 piętro :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:
Anonymous - Śro 02 Lis, 2011

Jakarti, jak nie kupisz to daj znać,pozycze ci
martin.h - Śro 02 Lis, 2011

Ja sobie dzisiaj wypożyczyłem "Ciemną Arenę" Mario Puzo. Jak przeczytam to zdam relację :)
Jaco - Śro 02 Lis, 2011

Ja ostatnio zakupiłem takie coś http://www.empik.com/czlo...81152,ksiazka-p

i całkiem przyjemnie się to czyta

Anonymous - Śro 02 Lis, 2011

Łysiak-Alfabet kłamców
Książki głownie wypożyczam,kupuje czasem jakieś nowości gdy nie chce mi się czekać na pojawienie w bibliotece (np.Krajewski),lub gdy po prostu jakąś książke chce mieć

Bonczek - Czw 03 Lis, 2011

Panowie a z tej poważniejszej literatury czytał ktoś Archipelag Gułag? Bo kiedyś podczas fazki na historię się wyposażyłem ale jakoś nie mogę się zebrać.
Anonymous - Czw 03 Lis, 2011

Czytałem,to nie jest to łatwa lektura,wstrząsająca książka,ale polecam przeczytac.Dla wszelkiej maści lewaków to powinna byc lektura obowiązkowa.Masz wszystkie 3 tomy??Gdybys chciał sie pozbyc to chetnie odkupie,bo to własnie jedna z tych książek które chciałbym mieć.
was79 - Czw 03 Lis, 2011

Przebrnąłem przez wszystkie tomy, ale nie było łatwo.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group