To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

HydePark - dylemat dotyczący sprzedaży 106 i zakupu Clio 2 sport

pit - Sob 20 Lis, 2010

na starość to TDI (z czewonym DI koniecznie) :]
martin.h - Sob 20 Lis, 2010

pit napisał/a:
na starość to TDI (z czewonym DI koniecznie) :]


Fakt, jak będę miał 120 lat to kupię sobie diesla :]

vitesse - Sob 20 Lis, 2010

martin.h napisał/a:
vitesse napisał/a:
tak czy inaczej na wiosne saxo sprzedam i pewnie bede szukal clio(...) lepiej wyposazone (...)

Jak tak myślisz to oznacza tylko jedno, starzejesz się ;D


tez to zauwazyłem :) w moim saxo w dluzsza trase ciezko sie wybrac, wydech dolot, obnizone, brak klimy, a wyciszenie wnetrza sami wiecie, a na drugie auto mnie nie stac...

ade - Sob 20 Lis, 2010

vitesse napisał/a:
martin.h napisał/a:
vitesse napisał/a:
tak czy inaczej na wiosne saxo sprzedam i pewnie bede szukal clio(...) lepiej wyposazone (...)

Jak tak myślisz to oznacza tylko jedno, starzejesz się ;D


tez to zauwazyłem :) w moim saxo w dluzsza trase ciezko sie wybrac, wydech dolot, obnizone, brak klimy, a wyciszenie wnetrza sami wiecie, a na drugie auto mnie nie stac...


taniej miec 2 auta niz jedno sportowe do upalania i jazdy na codzien:D

martin.h - Sob 20 Lis, 2010

vitesse napisał/a:
martin.h napisał/a:
vitesse napisał/a:
tak czy inaczej na wiosne saxo sprzedam i pewnie bede szukal clio(...) lepiej wyposazone (...)

Jak tak myślisz to oznacza tylko jedno, starzejesz się ;D


tez to zauwazyłem :) w moim saxo w dluzsza trase ciezko sie wybrac, wydech dolot, obnizone, brak klimy, a wyciszenie wnetrza sami wiecie, a na drugie auto mnie nie stac...

Ja dziś zrobiłem 200 km pugiem bez żadnego wyposażenia gdzie przy 140 nie słychać radia, chyba że się puści bardzo głośno. I co mogę powiedzieć? Kocham ten samochód :faja:

Konrad - Sob 20 Lis, 2010

martin.h napisał/a:
vitesse napisał/a:
martin.h napisał/a:
vitesse napisał/a:
tak czy inaczej na wiosne saxo sprzedam i pewnie bede szukal clio(...) lepiej wyposazone (...)

Jak tak myślisz to oznacza tylko jedno, starzejesz się ;D


tez to zauwazyłem :) w moim saxo w dluzsza trase ciezko sie wybrac, wydech dolot, obnizone, brak klimy, a wyciszenie wnetrza sami wiecie, a na drugie auto mnie nie stac...

Ja dziś zrobiłem 200 km pugiem bez żadnego wyposażenia gdzie przy 140 nie słychać radia, chyba że się puści bardzo głośno. I co mogę powiedzieć? Kocham ten samochód :faja:


Ja też tak chce :D U mnie przy 140 radio samo się pogłaśnia. I chętnie bym zamienił taki dupowóz na saxo/106 :P

oczywiście na niemieckiej autostradzie, ale od przyszlego roku u nas też:P

vitesse - Pon 22 Lis, 2010

co tkwi w hamulcach clio II ph3 ze hamuje naljepiej?
Rasputin - Pon 22 Lis, 2010

Jest najnowsze,więc i heble ma w najlepszym stanie :]
GeKo - Wto 23 Lis, 2010

vitesse napisał/a:
co tkwi w hamulcach clio II ph3 ze hamuje naljepiej?

w hamulcach nic, koła są szersze zamiast 195 jest 205.

tomecki - Śro 24 Lis, 2010

Panowie experci - co myslicie o tym sporciaku:

http://allegro.pl/clio-sp...1271325980.html
jest opisany na krc:
http://forum.krc.cn.pl/viewtopic.php?t=60370
http://forum.klubclio.pl/....php?f=48&t=841

jak się nie uda clio/saxo/106 to niedługo bedzie SC 1,2 16v :/

layer - Śro 24 Lis, 2010

tomecki napisał/a:

jak się nie uda clio/saxo/106 to niedługo bedzie SC 1,2 16v :/


Wiadomo, że znalezienie przyzwoitego HH wymaga zazwyczaj czasu, nie poddawaj się.
SC odradzam, pomimo, że szesnastka jedzie przyzwoicie, to po zakrętach jeździ słabo.
W sensie szybciej pojedziesz choćby seryjnym, nowszym kompaktem na trochę szerszej gumie.
Piszę w odniesieniu do CC na B6/Eibach. Do tego cento jest ogólnie nerwowe w prowadzeniu.

tomecki - Śro 24 Lis, 2010

jak kupie sc to tylko w 1,2 16v (później przeszczep na 1,4 - innej opcji nie ma żeby to jechało) z b6 i kubłami
powiedz jak taki sej jedzie w odniesieniu do p106/saxo i sporta (trochę jeździłem i tym i tym)
koszty otrzymania seja i sporta będą tez trochę różne :]
co do szukania - nie mam już czasu, dziś spadł śnieg więc kończę sezon rowerowy :/

pit - Śro 24 Lis, 2010

Nie poddawaj się ;) znajdź ph1 i na przód.
Napewno nie znajdziesz nie bitego, ale moze być bity mniej niż inny.
Dla mnie wążniejszy jest stan zawiasu silnika niż wymieniany błotnik czy maska.
Kupisz sc i za pół roku będziesz żałował. Sorry nie cofa się w rozwoju. Miałeś 106 więc sc to cofnięcie się w tył. Oczywiscie bez urazy dla tego auta.

ile obejrzałeś ph1?

Barejka - Śro 24 Lis, 2010

tomecki, bierz saxo od koma600 i po temacie, nie bede trzeci raz powtarzal ;D
layer - Śro 24 Lis, 2010

Z w/w jechałem tylko saxo i to była pełna seria, moje cc 1.2 16v to głośna rajdówka na krótkiej skrzyni, więc wrażenia z jazdy mnoży się razy 1.5 ;)
Jednak Saxo szło szybciej, a Civic Vti, które mogłeś ode mnie kupić na początku roku zdecydowanie najszybciej ;D



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group