To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

MotorSport - [RPP] 36 Rajd Cieszyńska Barbórka

ŁukaszS3 - Sob 20 Lis, 2010

Blado... Ewidentnie za późne hamowanie...
jarek-malopolska - Sob 20 Lis, 2010

106 napisał/a:
Zbiorka o 23h w night club boston


Janik tez tam był... xD xD xD ?

"Cieszyńska policja skieruje do sądu sprawę przeciwko Przemysławowi J. Zawodnikowi zgłoszonemu do Rajdu Cieszyńska Barbórka postawiono zarzut prowadzenia samochodu w stanie nietrzeźwym.

Przemysława J. zatrzymano wczoraj około godziny 3.50 pod hotelem Gambit w Cieszynie. Obecnie zawodnik został zwolniony. Policja przesłuchała trzech świadków w tej sprawie."

http://rajdy.autoklub.pl/...a-zarzuty,33109

:]

matt - Sob 20 Lis, 2010

i marek się załapał na foto z testów przed cieszynką :>

Jaco - Sob 20 Lis, 2010

Rozmawiałem z Bartkiem na mecie i mieli bardzo ciekawie na tym rajdzie , jak chyba większość załóg...


My serwisowaliśmy dwa autka niskobudżetową Astrę i Clio Jacka Płonki... cały czas myślałem, ze Astra się zesra gdzieś po drodze , a tu proszę Marcin Kozak dojechał i to 2 w A-Astra, a w francy Jacka na końcu drugiej pętli swój żywot zakończyło sprzęgło..

Ogólnie było co robić :)

Dziękuje... Zmykam na imprezkę ;D

matt - Sob 20 Lis, 2010





ciekaw jestem co to z tego pucharu twingo wyjdzie i jak to w ogóle jeździ :faja:

martin.h - Sob 20 Lis, 2010

My byliśmy z qbicą i ekipą 2 razy na Ochabach i na Kozakowicach.
Pierwszy przejazd Kozakowic, przejechał Chuchała, słychać Hankiewicza i nagle cisza i duża przerwa, myślimy pewnie wydzwonił. I rzeczywiście po chwili słychać karetkę - wolny przejazd. Lecimy na Ochaby, lekkie spadanie L5 do P hak, najładniej Tomaszczyk, zresztą wszędzie gdzie byliśmy było szybko i widowiskowo. Druga pętla to Kozakowice, miejscówka średnia. Trzecia pętla wracamy na Ochaby, hamowanie ze sporej prędkości do lewego nawrotu, następnie lekki łuk w lewo i sekwencja P->L na wybijającym asfalcie, najszybciej zdecydowanie Chuchała i Tomaszczyk, goście i 3L jechali już po ciemku.
Ogólnie wyjazd udany i wcale nie żałuję, ze pojechałem, bo odcinki są tam rewelacyjne i nawet gdyby jechało 20 załóg (jak choćby w 2007) warto tam być.
Co do Twingo R1 to nawet ładnie to jedzie, ale troszkę ciche jest, za to Clio R3 którym jechał Ilnicki miażdżyło wydechem wszystkie fury na rajdzie.

A jeśli chodzi o Janika to lepiej niech się więcej nie kompromituje, ciekawe co na to sponsorzy bo ja nie dałbym mu już żadnej kasy.

misiek86electro - Sob 20 Lis, 2010

Jeszcze jedno ode mnie Ochyby os 2



Uploaded with ImageShack.us

Koto - Sob 20 Lis, 2010

Rajd ogólnie nudny, niby coś się działo ale jakoś bez rewelacji. Może z 6 załóg jechało tempem które przyjemnie się ogląda, reszta jak do kościoła. Hankiewicz jak zobaczył ile dostał na pierwszym odcinku to się musiał trochę zestresowac no i przesadził. Zaskoczył mnie powrót Sadlika za kierownicę bo nie zauważyłem go na liście, oczywiście wiowiskowo przejechał, niestety tylko na pierwszej pętli go widzieliśmy.
Historia z Janikiem mistrz, dla mnie został zwycięzcą rajdu :lol2: :rotfl:

martin.h napisał/a:
Co do Twingo R1 to nawet ładnie to jedzie

A to nie było seryjne Twingo tylko oklejone?

A najlepsze przejazdy były oczywiście Micry zamykającej stawkę :rotfl:

misiek86electro - Sob 20 Lis, 2010

Sedlik zakończył rajd na drugim os-ie zdjęcia wrzuciłem strone wczesniej
Marek23 - Sob 20 Lis, 2010

Troche się uśmiałem czytając teorie niektórych,że Hankiewicz jest szybki i da rade Siemankowi i że w Czechach pewno by nie gorzej pojechał(to tak z dedukcji).

Chyba teraz widać, Hanek Chuchale do pięt nie dorasta. Sieman może młody,ale reguluje tempo jak stary wyjadacz, a przy tym w tym momencie jest jednym z najszybszych driverów ośki w Polsce.

Szacun też dla Tomaszczyka, mega driver,ale ta Honda może i stara,ale odpycha się...

jarek-malopolska - Sob 20 Lis, 2010

martin.h napisał/a:
A jeśli chodzi o Janika to lepiej niech się więcej nie kompromituje,

W nowym WRC jest rozmowa z Janikiem na temat tej akcji ze "skracaniem drogi" na zamkowym i mowi coś typu, ze długo pracował na swoje dobre imie i na wizerunek zawodnika fair play.. Moze lepiej niech juz nie pracuje wiecej nad tym.. :wall:

My z Artkiem postawilismy dziś na 8~t wiec tylko jeden przejazd na wspomnianej hopce ;)




Dobra gleba z tyłu na drugim zdjeciu ;) Pewnie Artek cos jeszcze wrzuci.. ;D

ade - Sob 20 Lis, 2010

wie ktos co sie stalo a astra bak/syty??
martin.h - Sob 20 Lis, 2010

Koto napisał/a:
A to nie było seryjne Twingo tylko oklejone?


Fakt, dopiero teraz widzę, że tam nie ma klatki :rotfl:

ade napisał/a:
wie ktos co sie stalo a astra bak/syty??


Na ostatnich Ochabach jechali, czy dojechali do mety nie wiem.

jarek-malopolska - Sob 20 Lis, 2010

clio fajne, w klasie R1 jak pojedzie kilka bedzie bardzo fajnie, ponoc w 2Brally jest mozliwa konwersja takiej pucharowej wersji R1 na R2.. Pewnie ciezko byłoby sie tym podpiac pod C2R2MAX ale niech to jedzie w przyszłym roku, kilka fajnych aut w MP wiecej ;)
GeKo - Sob 20 Lis, 2010

Hankiewicz chyba zapalił w ten sam dom co Herban w 2005???


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group