To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

MotorSport - [RSMP] RSMP 2011

Jacek - Sob 24 Wrz, 2011

ciekawe na kogo Hołowczyc głosuje w tych wyborach...
Marek23 - Sob 24 Wrz, 2011

Panowie, to jest klasyczna sytuacja. Byly najlepszy zawodnik,ktory nadal w wywiadach wprost lub posrednio daje znac,ze jest szybki o ile nie najszybszy. Mainstream w to wierzy, a srodowisko jest rozbite na dwa obozy. Ja jestem z tego "Holek skreca na pamiec".
I tyle. Kazdy ma prawo miec swoje zdanie.

roj - Sob 24 Wrz, 2011

mi się wydaje, że jak Hołek jedzie naprawdę dobrze to bardziej można jechać innym, że nie jadą szybciej od niego niż jemu, ze jedzie szybciej od regularnie startujących
GeKo - Nie 25 Wrz, 2011

Marek23 napisał/a:
Panowie, to jest klasyczna sytuacja. Byly najlepszy zawodnik,ktory nadal w wywiadach wprost lub posrednio daje znac,ze jest szybki o ile nie najszybszy. Mainstream w to wierzy, a srodowisko jest rozbite na dwa obozy. Ja jestem z tego "Holek skreca na pamiec".
I tyle. Kazdy ma prawo miec swoje zdanie.


+1

Jaco - Nie 25 Wrz, 2011

Przem_106 napisał/a:

Natomiast dziwisz się teraz 50-cio letniemu ojcu 3 corek, ze nie chce mu się juz zapierdzielac po dziurach między drzewami?


+ 1


Marek23 napisał/a:
Panowie, to jest klasyczna sytuacja. Byly najlepszy zawodnik,ktory nadal w wywiadach wprost lub posrednio daje znac,ze jest szybki o ile nie najszybszy.


w wywiadach już wolę słuchać "dziadka" Hołka , który twierdzi, że jest szybki ( bo w sumie jest) niż młodego Kościuszkę, który jeszcze nie rozpoczął rajdu, a już narzeka , że rok temu nie przejechał odcinków, a inni tak, że ma nowe auto, że się inaczej prowadzi, że odcinki w RSMP są bardziej sprinterskie niż w MŚ... etc... etc.. :wall:

Jacek - Nie 25 Wrz, 2011

ŁOOOOO ale wodowanie

Jacek - Nie 25 Wrz, 2011



Bad-i - Nie 25 Wrz, 2011

Hołek jest jak Szeja, pojechał i zamiata wszystkimi
qbus - Nie 25 Wrz, 2011

Pamięc zawiodła bo złapał kapcia...

O i jeszcze takie coś:
Cytat:
Krzysztof Hołowczyc będzie dziś przecierał trasę drugiego etapu 68. Rajdu Polski. Hołek spadł za Michała Bębenka na superoesie w Mikołajkach, ale organizatorzy zadecydowali, że tak jak w Rajdowych Mistrzostwach Świata kolejność zostanie ustalona po ostatnim długim odcinku.

CHRZANEK - Nie 25 Wrz, 2011

Kalkulacje wzięły w łeb.

Kapeć i Hołek sie nie liczy.

Prowadzi Kajto - zatem idzie nowe.

Marek23 - Nie 25 Wrz, 2011

Bad-i napisał/a:
Hołek jest jak Szeja, pojechał i zamiata wszystkimi

Hołek już nie zamiata, a z Szeją zobaczymy ziom :*

Szkoda,że kapeć go wyeliminował,ale kombinowanie w stylu Ogiera mnie obrzydza.

GeKo - Nie 25 Wrz, 2011

Kajto WON :jupi:
Marek23 - Nie 25 Wrz, 2011

I k,u,r,wa nara :jupi:
qbus - Nie 25 Wrz, 2011

...i był do tego zdecydowanie najszybszy... wygrał 6 z 13 oesów.

Mega mnie rozczarował Kościuszko, po gościu regularnie jeżdżącym po szutrze spodziewałem się nieco więcej, pozytywne zaskoczenie to Oleksowicz (1 dzień mega udany, ścigał się w ścisłej czołówce) Bębenek (zawsze szybki na szutrze, szkoda tego drugiego dnia) i Grzyb (dla którego był to pierwszy rajd w s2000 po śliskim).

W ośce myślałem że chociaż tutaj ktoś pogoni Janka, niestety jak widać jest bezkonkurencyjny, ciekawe na ile to zasługa samochodu który teoretycznie w takich warunkach powinien być mega trudny w prowadzeniu.

CHRZANEK - Nie 25 Wrz, 2011

No to mistrz.

Szkoda że to nie Kajto jeździ w ERC albo w WRC.
Naprawde chciałbym żeby ktoś zapewnił mu mega budżet i możliwosć startów zagranicznych.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group