To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

HydePark - Nowomowa handlarzy AUT

M - Śro 02 Sty, 2013

I że ten porządny stary Niemiec miał tyle samochodów, bogaty człowiek musiał to być.
Sibu - Śro 02 Sty, 2013

Przebieg 250 tyś a kierownica wygląda jakby połowę tego przejechał. Może w Mercach się na odwrót kręci liczniki ?
Bart - Śro 02 Sty, 2013

przekonaliście mnie - daję wiarę handlarzowi, jutro jadę po tego mecesana! Ubiorę się jakoś niedzielnie, bo przecież taka dawka prestiżu i luksusu wymaga odpowiedniej oprawy.
Jakarti - Śro 02 Sty, 2013

fanfar wez ze sobo.
i jeszcze brandzoletke.

przydaje sie tez szwagier. znawca.

powodzenia!

wasq - Śro 02 Sty, 2013

ale papy nie ma to bida jakas
GeKo - Śro 02 Sty, 2013

słowo serwis i jego odmiana 8 razy
słowo pedant i jego odmiany 6 razy
:rotfl:

Słowo samochód 27 razy :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:

Anonymous - Śro 02 Sty, 2013

GeKo napisał/a:
słowo serwis i jego odmiana 8 razy
słowo pedant i jego odmiany 6 razy
:rotfl:

Słowo samochód 27 razy :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:


Kłamstwo powtarzane dostatecznie dużo razy... PiS jest dobry, PiS jest dobry, PiS jest dobry, PiS jest dobry,PiS jest dobry,PiS jest dobry, ...

Anonymous - Śro 02 Sty, 2013

Jak bede sprzedawał jakiegos fura to w celach doswiadczalnych walne taki opis,ciekawe ile osób zadzwoni
kaziu1985pn - Śro 02 Sty, 2013

AleX_R53 napisał/a:
GeKo napisał/a:
słowo serwis i jego odmiana 8 razy
słowo pedant i jego odmiany 6 razy
:rotfl:

Słowo samochód 27 razy :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:

PiS jest dobry, PiS jest dobry, PiS jest dobry, PiS jest dobry,PiS jest dobry,PiS jest dobry, ...


moze ktoś uwierzy :D

M - Śro 02 Sty, 2013

kaziu1985pn napisał/a:
AleX_R53 napisał/a:
GeKo napisał/a:
słowo serwis i jego odmiana 8 razy
słowo pedant i jego odmiany 6 razy
:rotfl:

Słowo samochód 27 razy :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:

PiS jest dobry, PiS jest dobry, PiS jest dobry, PiS jest dobry,PiS jest dobry,PiS jest dobry, ...


moze ktoś uwierzy :D

Alex w pośredni sposób udowodnił swoją tezę :)

kaziu1985pn - Śro 02 Sty, 2013

M napisał/a:
kaziu1985pn napisał/a:
AleX_R53 napisał/a:
GeKo napisał/a:
słowo serwis i jego odmiana 8 razy
słowo pedant i jego odmiany 6 razy
:rotfl:

Słowo samochód 27 razy :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:

PiS jest dobry, PiS jest dobry, PiS jest dobry, PiS jest dobry,PiS jest dobry,PiS jest dobry, ...


moze ktoś uwierzy :D

Alex w pośredni sposób udowodnił swoją tezę :)

wiem :D

pablonas - Śro 02 Sty, 2013

To panowie możecie potrenować (zupełnie gratis) produkcję takich elokwentnych ogłoszeń na moim aucie. Zróbcie mi ładne ogłoszenie na Mondeo kombi tdci `04 rok (na wypasie ;D ). Na moje ogłoszenie o treści: Auto technicznie sprawne, ma małą wgniotkę na błotniku (widoczne na foto). Dynamiczne i oszczędne. Więcej informacji pod numerem: qniec ogłoszenia. - Przez 4 tygodnie zero telefonów.
Cena nie była wysoka - niektóre perełki zwiezione od Dziadka Helmuta, przed liftowe tyle kosztowały. :wall:

Ktoś chętny?

Sibu - Śro 02 Sty, 2013

Napisz że wymieniony rozrząd i akumulator, zobaczysz, nie oderwiesz się od telefon.
siema - Śro 02 Sty, 2013

pablonas napisał/a:
To panowie możecie potrenować (zupełnie gratis) produkcję takich elokwentnych ogłoszeń na moim aucie. Zróbcie mi ładne ogłoszenie na Mondeo kombi tdci `04 rok (na wypasie ;D ). Na moje ogłoszenie o treści: Auto technicznie sprawne, ma małą wgniotkę na błotniku (widoczne na foto). Dynamiczne i oszczędne. Więcej informacji pod numerem: qniec ogłoszenia. - Przez 4 tygodnie zero telefonów.
Cena nie była wysoka - niektóre perełki zwiezione od Dziadka Helmuta, przed liftowe tyle kosztowały. :wall:

Ktoś chętny?

To piękne Mondeo, to nie Mondeo, to Czarna Ines. Ma podbite jedno oko, ale jest doinwestowana jak galerianka w Warszawie. Dużo kasy z Ciebie nie wyciągnie, a satysfakcji da więcej niż inne podszykowane raszple. Dzwońcie!

Super auto, super auto, super auto. Pedantyczny niemiec, pedantyczny niemiec, pedantyczny niemiec. Chcesz to auto, chcesz to auto, chesz to auto, chesz to auto, chesz to auto

Anonymous - Śro 02 Sty, 2013

pablonas napisał/a:
To panowie możecie potrenować (zupełnie gratis) produkcję takich elokwentnych ogłoszeń na moim aucie. Zróbcie mi ładne ogłoszenie na Mondeo kombi tdci `04 rok (na wypasie ;D ). Na moje ogłoszenie o treści: Auto technicznie sprawne, ma małą wgniotkę na błotniku (widoczne na foto). Dynamiczne i oszczędne. Więcej informacji pod numerem: qniec ogłoszenia. - Przez 4 tygodnie zero telefonów.
Cena nie była wysoka - niektóre perełki zwiezione od Dziadka Helmuta, przed liftowe tyle kosztowały. :wall:

Ktoś chętny?


przekopiuj tamto ogłoszenie i zmien merca na forda



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group