To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

MotorSport - [F1] Kubica i F1 2009

anjas - Nie 08 Lip, 2007

Pięknie Kubik!

Ładnie pokrzyżował plany Massie :)

Anonymous - Nie 08 Lip, 2007

Ogolnie ciekawy wyscig, jak widac taktyka pit stopow odgrywa wielka role w tym sporcie :)

no i Robert swietnie sie bronil przed Massa. Imho byl to jeden z bardziej emocjonujacych wyscigow ostatnio.

kiedy jest nastepne GP?

kubas - Nie 08 Lip, 2007

wyscig supre scuderia ferrari potwierdza swoja forme :) Massa mistrz ! Ice man tez dobrze :) kubika ladnie sie bronil ma chlopak nerwy dobrze ze nie popelnil zadnego bledu w koncowce :)
CHRZANEK - Nie 08 Lip, 2007

A mistrzem bedzie hamilton... :562:
Janusz - Nie 08 Lip, 2007

Cytat:
kiedy jest nastepne GP?

Za dwa tygodnie;p ja tez przyznam szczerze ze ten wyścig był wyjątkowo ciekawy z uwagi na zaciętą walkę Kubica VS Massa. Ale przyznam szczerze ze gdyby nie to ze w F1 startuje Polak to bym tego nie oglądał.. bo tam bardziej liczy sie sprzet niż umiejętności..;/

Anonymous - Nie 08 Lip, 2007

CHRZANEK napisał/a:
A mistrzem bedzie hamilton... :562:


jezeli wytrzyma psychicznie .... a chyba dzis troszke sie zagrzal z tego co czytalem, bo dzis nie moglem ogladanac ;(

GOKART - Nie 08 Lip, 2007

Ciesze się że ferrari przytarło nosa zespołowi Mc'larena a szczególnie Hamiltonowi który za szybko chce obrosnąć w piórka. Przestaję trawić gościa kiedy po GP francji lekceważąco wypowiedział się o Kubicy i pojedynku z polakiem :" Myślałem że kogoś dubluję... "
Pycha żaczyna wyłazić. Dobrze że spalił się przed własną publicznością i popełnił kilka szkolnych błedów, może zejdzie na ziemie...

Marek23 - Nie 08 Lip, 2007

Gokart, zgadzam się, za bardzo się murzynek podjarał. Ja myslę, że Iceman będzie mistrzem...
lenny - Pon 09 Lip, 2007

Marek23 napisał/a:
Iceman będzie mistrzem

jestem tego pewien!

i szacunek dla Roberta... 13 kółek przed Massą wytrzymał... heh!:]

GOKART - Pon 09 Lip, 2007

no tak, Iceman najwięcej dyma to i wyniki widać ;)
CHRZANEK - Pon 09 Lip, 2007

Marek23 napisał/a:
Gokart, zgadzam się, za bardzo się murzynek podjarał. Ja myslę, że Iceman będzie mistrzem...


O Alonso juz nikt nie mówi ;)
Ja mysle że hamilton, jednak wytrzyma presing i nie zmarnuje tego co wypracowal.
A jestem za nim nie dlatego że lubie czarnych ;) a dlatego ze kibicuje debiutantom.
A ten "debiutant" radzi sobie lepiej od zespolowego kolegi wyzej wspomnianego miszcza.

Kubica jeżeli bedzie trzymal poziom to moze na koniec sezonu będzie 5ty.

Marek23 - Pon 09 Lip, 2007

Cytat:
Ja mysle że hamilton, jednak wytrzyma presing i nie zmarnuje tego co wypracowal.
A jestem za nim nie dlatego że lubie czarnych ;) a dlatego ze kibicuje debiutantom.

Hamilton jest pod skrzydłami McLarena od wielu lat, to takie idealne dziecko, przygotowywane pod F1... Jakoś nie przepadam za takimi debiutantami.
CHRZANEK napisał/a:

O Alonso juz nikt nie mówi ;)

Za tym dopiero nie przepadam.
Cytat:
no tak, Iceman najwięcej dyma to i wyniki widać ;)

Hehe

Janusz - Pon 09 Lip, 2007

Wcześniej Hamilton i Kubica spotkali sie w niższych klasach wyścigowych.. raz obydwoje nie dojechali do mety... z kolei innym razem kiedy jeździli w tym samym zespole Kubica objechał Hamiltona... wiec on wcale taki cudowny nie jest..... bolid robi swoje... co nie zmienia faktu ze skoro objeżdża Alonso to coś tam umie..:P
Jakarti - Pon 09 Lip, 2007

generalnie wkurza mnie gadanie, ze to bolid jest szybszy itd.. ale wczoraj bylo to strasznie widac.. massa na apexie tego dlugiego luku mial 270 a Kubicy nie bylo w pierwszej 8.. tak samo bylo we Francji.. a to w jakim tempie dogonil Kubice po zmianie opon bylo dla mnie szokiem.. myslalem, ze zajmie mu to ze 2 - 3 okrazenia, a on po jednym siedzial mu juz na tylku.. Kubica jest normalny i nie bedzie narzekal tylko pracowal wiec moze ktoregos dnia uda mu sie wbic na wysokie podium :)
FreeMan - Pon 09 Lip, 2007

Ja do wczoraj myslem ze faktycznie samochod w tym sezonie to jakies 80% sukcesu. Ferrari i McLaren znacznie odbiegaja pod wzgledem przygotowanie samochodow od reszty. Ale Robet pokazal ze jednak jest 50% : 50%

A nastepny wyscig to Nurburgring 2007-07-22 . Marku, to chyba Twoj ulubiony tor :)



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group